reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Monural w ciąży

werkas10

Aktywna w BB
Dołączył(a)
11 Grudzień 2023
Postów
71
Hej! Chciałabym się dowiedzieć jakie są wasze doświadczenia z antybiotykiem Monural w ciąży. We wtorek robiłam badanie moczu oraz posiew i było w normie, a dziś cos mnie tknęło i jeszcze raz zrobiłam wynik moczu i wyniki są tragiczne. W ciągu kilku dni taka różnica, masakra…myślicie, że to te bakterie z posiewu się namnożyły? Piłam bardzo dużo wody, sok z żurawiny, starałam się jak najlepiej dbać o higienę, brałam probiotyki, a tu taka niespodzianka…lekarz zapisał mi Monural, jestem w 35 tyg ciąży…trochę boję się to zabrać, ale wiem, że muszę…czy któraś z was też to brała i było ok z dzidzią? Jestem serio podłamana…
 

Załączniki

  • IMG_4324.jpeg
    IMG_4324.jpeg
    71,6 KB · Wyświetleń: 406
  • IMG_4333.jpeg
    IMG_4333.jpeg
    42,8 KB · Wyświetleń: 145
  • IMG_4386.jpeg
    IMG_4386.jpeg
    146,6 KB · Wyświetleń: 182
reklama
Od 33tc leżałam w szpitalu na podtrzymaniu i do mojej sali co kilka dni wpadała na dwie noce laska leczona monuralem w podobnym do mnie tygodniu ciąży
 
Hej! Chciałabym się dowiedzieć jakie są wasze doświadczenia z antybiotykiem Monural w ciąży. We wtorek robiłam badanie moczu oraz posiew i było w normie, a dziś cos mnie tknęło i jeszcze raz zrobiłam wynik moczu i wyniki są tragiczne. W ciągu kilku dni taka różnica, masakra…myślicie, że to te bakterie z posiewu się namnożyły? Piłam bardzo dużo wody, sok z żurawiny, starałam się jak najlepiej dbać o higienę, brałam probiotyki, a tu taka niespodzianka…lekarz zapisał mi Monural, jestem w 35 tyg ciąży…trochę boję się to zabrać, ale wiem, że muszę…czy któraś z was też to brała i było ok z dzidzią? Jestem serio podłamana…
Nie masz czego się obawiać, lekarz wie co robi. Brałam w ciąży w okolicach 12tc i później gdzieś koło 30tc. Córka zdrowa
 
Hej! Chciałabym się dowiedzieć jakie są wasze doświadczenia z antybiotykiem Monural w ciąży. We wtorek robiłam badanie moczu oraz posiew i było w normie, a dziś cos mnie tknęło i jeszcze raz zrobiłam wynik moczu i wyniki są tragiczne. W ciągu kilku dni taka różnica, masakra…myślicie, że to te bakterie z posiewu się namnożyły? Piłam bardzo dużo wody, sok z żurawiny, starałam się jak najlepiej dbać o higienę, brałam probiotyki, a tu taka niespodzianka…lekarz zapisał mi Monural, jestem w 35 tyg ciąży…trochę boję się to zabrać, ale wiem, że muszę…czy któraś z was też to brała i było ok z dzidzią? Jestem serio podłamana…
Brałam 3x w ciąży na różnych etap. Z synkiem wszystko w porządku
 
reklama
Wzięłam wczoraj go o 22 i potem o 2 już musiałam iść do toalety. Wiem, że trzeba jak najdłużej się powstrzymać od oddania moczu po wzięciu tego antybiotyku, ale nie mogłam już wytrzymać…wzięłam go na pusty pęcherz itp tak jak w zaleceniu. Więc chyba zadziała prawda? A brałyście jakiś probiotyk później ? Ja wzięłam dziś Sanprobi a na noc Invag dopochwowo
 
reklama
Do góry