reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mój meżczyzna łysieje, jak mu pomóc?

Mi tam łysiejący faceci nie przeszkadzają. Jak zresztą zgodnie doszłyśmy do wniosku ostatnio z koleżankami, zakola są wręcz seksowne :). A jeżeli facet ma już więcej łysiny, to może po prostu zgolić głowę na kilka milimetrów i od razu prezentuje się lepiej.
 
reklama
mój też stracił co nieco na głowie. Nie przeszkadza mi to pod warunkiem że ma odpowiednio przycięte włosy, czyli krótko.
Czasem nie da się rzeczy niemożliwych trzeba się pogodzić. W końcu włosy to chyba nie najważniejsza rzecz w naszym życiu.
 
tak bywa, a teraz mezczyzni traca wlosy szybciej...ot zycie. nie ma co przesadzać. jasne można leczyć, wmasowywać, polewać roznhymi kosmetykami, ale są to drogie metody, a po drugie trzeba je stosowac caly czas. malo ktory mezczyzna na to sie godzi. dlatego najlepiej zaakceptowac, ze wlosy wypadaja...
 
Mój mężczyzna tez łysieje.
I własciwie coraz bardziej mi sie podoba. Zaczał się golic na bardzo krótko i wyprzystojniał.
Ważne by był tez przez Ciebie akceptowany :tak:
 
Mój mąż ma ogromny problem z wypadającymi włosami. To jego największy kompleks. Mój Olafek w końcu się wybrał do mojego dermatologa - lekarza medycyny estetycznej, i zaczął chodzić na zabiegi mezoterapii i łyka tabletki o nazwie androstatin i to pomaga. Te tabletki mogę polecić z całego serca.
 
reklama
wiem, ze pewnie część z was powie, ze to niemeskie...ale nie myslalas,zeby doradzic mu mezoterapie skory glowy? to dosc popularny obecnie zabieg dla osob ( nie tylko kobiet, ale tez mezczyzn) walczących z wypadaniem wlosow. tez musialam sie na niego zdecydowac, bo moje pociązowe wypadanie trwalo w nieskonczonosc. rozejrzyj sie za klinikami, umow go na konsultacje ( w hair medica jest bardzo spoko- tam wlasnie robilam swoje zabiegi).
 
Do góry