reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Modna MAMA

Nie wyobrażam sobie w czym będę tej zimy chodzić, chyba od taty pożyczę kurtke XXXL ;-)A
W sobotę za to kupiłam sobie fajną tuniczkę do getrów :-)
 
reklama
Polecam kurtki/plaszczyki krotkie rozpinane z dwoch stron, tzn. z dwoma suwakami. Zapina sie normalnie od dolu do gory, ale potem od dolu mozna troche rozpiac, wciaz bedaz zapietym:cool2: Ja wlasnie taki kurtko-plaszczyk nosilam w pierwszej ciazy i jak juz bylam mega gruba, to po prostu odpinalam troche od dolu i po sprawie. Wciaz wisi w szafie i mam zamiar w nim chodzic tej zimy.
 
Jutro idę do hm obadac co maja i coś kupić bo bluzki krótkie się robią a spodnie tez się przydadzą i może plaszczyk kupię widziałam w katalogu wiec warto zrobić spacer :)
 
Ja mam maly rozmiar i ciezko znalezc na mnie spodnie. Ja wiem, ze sie rozrosne, ale bez przesady. Jedynie w H&M znalazłam dla siebie jedna pare spodni. I martwię sie troche o zimowa kurtkę. Jak patrze na te ciązowe to malo nie kosztują, a to w koncu kurtka tylko na jedna zime :/
 
Też mnie najbardziej martwi kurtka na zimę. Resztę można kupić w okazyjnych cenach i to wcale nie z kolekcji dla przyszłych mam:) ostatnio kupiłam np. sukienkę w outlecie benettona, bawełnianą super rozciągliwą:D za nie dużo ponad 50 zł!!! idealna do legginsów. Tunikę w Mango kupiłam po prostu rozmiar większą i jest już dłuższa i pyk do legginsów:) Płaszczyk jesienny - na szczęście mam taki, który się nada:D odcinany pod biustem ze zwykłej kolekcji z h&m z przed kilku sezonów. Ale ciepła kurtka:( buuuu.........
 
Trytytka za duże rzeczy to nie jest zły pomysł ale dla szczupłych osób, choć tuniki akurat sprawdzić mogą się dla każdego to jednak wierz mi, że te bardziej puszyte osoby (w tym ja niestety:-() powinny nosić te typowe ciążówki, żeby wyglądać w miarę kształtnie a nie jak kuleczki, ja ostatnio tak sobie radziłam teraz jednak już zamówiłam kilka bluzek.
Co do płaszczyka to mam nadzieję, że będzie pasował, ja też mam taki zwykły, brzuch wszedł bez problemu gorzej z biustem;-)
 
Też mnie najbardziej martwi kurtka na zimę. Resztę można kupić w okazyjnych cenach i to wcale nie z kolekcji dla przyszłych mam:) ostatnio kupiłam np. sukienkę w outlecie benettona, bawełnianą super rozciągliwą:D za nie dużo ponad 50 zł!!! idealna do legginsów. Tunikę w Mango kupiłam po prostu rozmiar większą i jest już dłuższa i pyk do legginsów:) Płaszczyk jesienny - na szczęście mam taki, który się nada:D odcinany pod biustem ze zwykłej kolekcji z h&m z przed kilku sezonów. Ale ciepła kurtka:( buuuu.........

Ja też tak robiłam w poprzedniej ciąży bluzki, albo rozciągliwe tuniki kupowałam (bo nadają się do noszenia także bez brzuszka :tak: ), albo po prostu ciuchy w większych rozmiarach. Jedynie mam 3 pary spodni ciążowych, bo większość chodziłam w legginsach. I teraz też tak zamierzam tak kupować, martwi mnie tylko właśnie kurtka/płaszcz na zimę. Ale coś wykombinujemy na pewno ;)
 
reklama
Kiniusia i ciepłe kurtki wykombinujemy bo nie będziemy miały innego wyjścia:)

Szczebiotka a co ze sklepami które z reguły maja kolekcje w większych rozmiarach jak c&a np. Myślę, że można coś w znaleźć żeby jako tako wyglądać:)
 
Do góry