reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moderator by nam się chyba przydał...

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
nie mogę zdradzić:-pale zawsze "fajnie spędzamy czas" razem:-Djak zasłuzycie to was zaproszę na party:-p
 
laski powiem Wam ze oderwałyście mnie od Tv, ale mam zianie ;-)
 
natolin weź się nie wygłupiaj

a co do reszty to proszę sie dalej wygłupiać, bo zgadzam się z sariską - lepsze to niż testosteron. (bo jak powszechnie wiadomo estrogeny lepsze)
elona - o przepraszam ty święta niewinności...
 
ja chce takie japonki na lato!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NATOLIN slonko nie draznij lwa.....
 
KAHAA Natolinka to trzeba naprawde " wstrzasnac przed uzyciem":rofl2:
a co do japonek to jaaaaaaaaaa ale hicior by byl jakbym se takie strzelila:)))
 
Poniosło Was :-D:-D:-D:-D:-D:-D
Sandały rewelacja, po prostu w moim guście a co do modków to już się wypowiedziałam, wszystkie możecie nimi zostać :-)
 
ej to czy my mamy juz tych nowych modkow czy nie bo ja tu mam sugestie, skargi, wnioski, inicjatywy, apele, zazalenia, petycje, pomysly, postulaty, prosby, projekty, propozycje i inne p.............ierdoły
 
reklama
ja nadal moje zdanie podtrzymuje i z tgo co widze jak poparlam MAKUCIA tzn zasugerowalam to nacisnela "dziekuje" wiec to oznaczaloby zgode???:)))) a co NAT to niech sama "zaproponowana" sie wypowie:)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry