reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mocny ból podbrzusza i plecow

Weronikaaxx143

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
8 Luty 2021
Postów
36
Hej, jestem w 34tc ciazy i mam zagrozona ciaze przedwczesnym porodem. Od wczoraj pobolewa mnie podbrzusze, najpierw tylko kłuło, a teraz od nocy boli cale podbrzusze i przy tym plecy, raz na dole raz do gory ten bol sie zmienia. Ruchy czuje dobrze, co to moze oznaczac? Mam bardzo tkliwy brzuch i ogolnie boli caly brzuch. Mam dzis o 20 KTG ale nie wiem czy czekac az do wieczora.
 
reklama
Hej, jestem w 34tc ciazy i mam zagrozona ciaze przedwczesnym porodem. Od wczoraj pobolewa mnie podbrzusze, najpierw tylko kłuło, a teraz od nocy boli cale podbrzusze i przy tym plecy, raz na dole raz do gory ten bol sie zmienia. Ruchy czuje dobrze, co to moze oznaczac? Mam bardzo tkliwy brzuch i ogolnie boli caly brzuch. Mam dzis o 20 KTG ale nie wiem czy czekac az do wieczora.
Ja bym pojechała wcześniej sprawdzić.
 
Byłam w podobnej sytuacji. Musisz podjechać i zrobić KTG. Być może są to już skurcze.

Raczej nie pocieszę - u mnie też zaczęło się ok 34tc. Codziennie jeździłam na KTG, które pokazywało bardzo nieliczne i nieregularne skurcze. 3 ostatnie noce prawie z bólu nie spałam - a kolejnego dnia KTG - i znów to samo. Aż w końcu odeszły wody i urodziłam 35t2d.
 
Do góry