reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MLEKO ?

Dziewczyny u mnie dziś rano pojawiła się na brodaweczce jasna ciecz kolorem podobna do mleczka oraz przezroczysta
i jak pocisnęłam brodawkę to pojawiło się nawet dużo kropelek :)
A więc muszę zakupić wkładki laktacyjne.Martwię się bo jeszcze nie czuję ruchów dzidzi i brzucho mam raczej skromniutkie :(
Ale jutro ide do gina i zobaczymy czy wszystko gra ;)
Serdeczne pozdrowionka .
 
reklama
Ida jak leci siara to na 100% w porządku. Trzymaj się i powodzenia u gina. No i na relacje czekamy z niecierpliwością.
 
dzeki Karola juz mi lepiej po prostu już się wściekam ,że prawie wszystkie z nas ciężarówek na forum czuja ruchy a ja nie
:mad: ale musze uzbroic się w cierpliwość , bo chyba moje dzidzi ciągle śpi ;D albo z niego mały leniuszek.
Trzymaj sie cieplutko :)
 
Ida nie martw sie ja tez już miałam doła bo wszystkie pisały że już mocno czują maluchy a ja tylko czasami i to leciutko
a od kilku dni moja mała chyba zrozumiała o co biega i zaczęła kopac!! Pozdrowionka i daj znac po wizycie!!!
 
Ida - głowa do góry :) Mój Bejbiś rozbujał sie dopiero w piątek, nie mówie juz o wczorajszym wieczorze wyborczym hi,hi,hi :)

pierwszy, niewyraźny sygnał był mniej wiecej w okresie kiedy poleciała kropelka. Spokojnie sobie czekaj :) na pewno wszytko jest w porządku :) i na pewno nie przegapisz :)
 
Dziękuję kochane ciezaróweczki jak to dobrze że mam was,bo wiele moich niepokojów od razu umiera śmiercią naturalną
;D Dzieki za słowa otuchy naprawdę teraz mogę spokojnie czekac na ruchy bez paniki a jak wrócę od gina to
klikne czy wszystko ok. :D
Wopgóle w tym tygodniu będę kontaktowała się z położną i zastanowię się nad szkołą rodzenia bo w opiece nad bejbusiami to jestem zielona i trochę liczę oprócz literatury na instynkt ::)
Gorace pozdrowienia
 
hmmm... U mnie nie ma nic zółtego, za to codziennie piżama ląduje w praniu, bo cieknie ze mnie mleko w taaaakich ilościach. Na całe szczęście, piersi mnie nie swędzą a ni nie pieką :)A mój lekarz na pytanie czy to normalne odpowiedział lekceważąco "przeciesz pani nie zatkamy" dupek
 
reklama
Do góry