reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mięśniaki, endometrioza, poronienie

Dołączył(a)
16 Listopad 2023
Postów
12
Dziewczyny... Mam 13 mięśniaków i endometriozę.Miałam miećusuwaną macicę i jajowody 10 listopada,ale okazało się że jestem w 6tygodniu ciąży. Teraz to 7 tydzień. Dziś od rana bolą mnie plecy, brzuch i na bieliźnie ślady krwi. W łazience na papierze pokazał się skrzep wielkości fasoli..mojego doktora nie ma, bo jest na urlopie. USG umówione na poniedziałek. Co robić? Jestem przerażona
 
reklama
Dziewczyny... Mam 13 mięśniaków i endometriozę.Miałam miećusuwaną macicę i jajowody 10 listopada,ale okazało się że jestem w 6tygodniu ciąży. Teraz to 7 tydzień. Dziś od rana bolą mnie plecy, brzuch i na bieliźnie ślady krwi. W łazience na papierze pokazał się skrzep wielkości fasoli..mojego doktora nie ma, bo jest na urlopie. USG umówione na poniedziałek. Co robić? Jestem przerażona
Ja bym pojechała do lekarza na cito.
A jakieś inne dolegliwości ? Skurcze, ból brzucha ?
 
Skurcze i takie dziwne kłucie w brzuchu. Ale nie leci krew. Od wczoraj gorączka i jakbym w ogóle była podziębiona
 
Lena90*
Skurcze i kłucie w brzuchu mogą również wskazywać na skurcze macicy ale jeśli pojawiło się plamienie to powinnaś to skontaktować z ginekologiem każdy taki objaw typu plamienie niezwłoczny kontakt z ginem bo chodzi tutaj o dzidzie
 
reklama
Do góry