reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Miesiączka po poronieniu

Beataw1991

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Kwiecień 2020
Postów
151
Hej dziewczyny kiedy po poronieniu pojawia się kolejna miesiączka jak to wyliczyć ?? I kiedy można starać się kolejny raz
 
reklama
Wyliczyć to nic nie wyliczysz, daj sobie czas. U mnie po łyżeczkowaniu okres przyszedł po 56 dniach i miałam cykl bezowulacyjny. W następnym cyklu zaszłam w kolejną ciążę, termin na sierpień. Przykro mi, że też przez to przechodzisz. Trzymam kciuki za kolejne starania. Trzymaj się :)
 
Hej dziewczyny kiedy po poronieniu pojawia się kolejna miesiączka jak to wyliczyć ?? I kiedy można starać się kolejny raz
U każdej inaczej. U mojej koleżanki była po chyba 6 tygodniach. U mnie krwawienie, ktore wygląda jak miesiączka pojawiło się tydzień po poronieniu, czy to miesiaczka nie wiem, na USG macica i endometrium jak w pierwszej fazie cyklu 🤷
Kiedy można się starać powie Ci lekarz. Zasadniczo zaleca się odczekać 3 cykle ale różnie bywa i tylko lekarz będzie wiedział
 
Ja dostałam okres po 35 dniach od pierwszego krwawienia po przyjęciu tabletek poronnych. Starać zaczęłam się niemal od razu po ustaniu krwawienia poronnego, bo nie miałam łyżeczkowania więc nie było przeciwwskazań.
 
Musiałabyś iść na badanie kontrolne,wtedy gin Ci powie czy wszystko ok i kiedy możesz się znów starać.Ja,po łyżeczkowaniu okres dostałam jak w zegarku,a starać o kolejną ciążę,mogłam się po drugim cyklu.
 
Do góry