reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

METYPRED w 8 tygodniu

Konsultowałam ten lek z innym lekarzem ginekologiem (kuzynem mojego męża), który powiedział, że nie zastosowałby tego leku. Ale ja wybrałam mojego lekarza nie bez powodu (pracuję w najlepszym szpitalu, specjalizuje się w ciężkich ciążach) no i muszę mu zaufać.
Wzięłam ten leki.. trzymajcie kciuki!
Właśnie po to wybieramy dobrych lekarzy - żeby móc im zaufać :) Ja, gdy będę w ciąży, mam zalecony inny steryd (encorton) i też, czytając jego ulotkę mam masę wątpliwości/obaw, ale wiem, że bez niego (i pozostałych leków) prawdopodobieństwo utrzymania ciąży jest znacznie mniejsze (dotychczas, bez sterydu, straciłam już 3 ciąże), więc wybieram „mniejsze zło”.

Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze 🤞
 
reklama
Konsultowałam ten lek z innym lekarzem ginekologiem (kuzynem mojego męża), który powiedział, że nie zastosowałby tego leku. Ale ja wybrałam mojego lekarza nie bez powodu (pracuję w najlepszym szpitalu, specjalizuje się w ciężkich ciążach) no i muszę mu zaufać.
Wzięłam ten leki.. trzymajcie kciuki!
Trzymam 🤞 będzie dobrze ☺️ słuchaj jednego lekarza bo co lekarz to inna opinia. Skoro mówisz że Twój jest dobry to mu zaufaj i spokojnie przetrwaj te 9 miesięcy 🙂
A mam koleżankę która też brała metypred w ciąży i też ma zdrowego synka. Także to co piszą w ulotce to niezależnie jaki lek byś wzięła to przeciwwskazań, skutków ubocznych i innych rzeczy to cała litania 😄 także nie stresuj się, w razie wątpliwości wszystko konsultuj ze swoim lekarzem i cierpliwie czekaj na bobaska ☺️
 
Konsultowałam ten lek z innym lekarzem ginekologiem (kuzynem mojego męża), który powiedział, że nie zastosowałby tego leku. Ale ja wybrałam mojego lekarza nie bez powodu (pracuję w najlepszym szpitalu, specjalizuje się w ciężkich ciążach) no i muszę mu zaufać.
Wzięłam ten leki.. trzymajcie kciuki!
Na Twoim miejscu już bym nie konsultowała, bo widać że mają odmienne zdania. A po co w rodzinie mają krążyć plotki, że wolisz słuchać obcego lekarza niż tego w rodzinie ;-) z rodziną ostrożnie takie rzeczy.
 
Do góry