reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mdłości, wymioty potrzebuje pomocy

Znam ten ból :) Unikaj głodu, gdyż spadek cukru nasila mdłości, staraj się jeść regularnie, nie za duże porcje. Unikaj smażonych potraw i wysoce przetworzonych produktów. Mi także pomagają jabłka i słodkie herbatki rozpuszczalne, takie dla dzieci :) Jeszcze chwilka a 2 trymestr, wtedy podobno organizm ma się przyzwyczaić do zmian hormonalnych, co łączy się z ustaniem mdłosci. Przetrwamy :)
 
reklama
czekam na ten drugi trymestr :) choć mdłości to nie największy problem w ciąży, ja się tam cieszę, że nie wymiotuję dodatkowo :) podobno niektóre kobiety wymiotują nawet i całą ciążę :/
 
Też słyszałam że imbir jest najlepszy na wymioty i mdłości. Ja jeszcze łykałam takie tabletki prevomit, raz kiedyś jak byłam na wizycie kontrolnej u ginekologa to właśnie mi je przepisał. I złagodziło te objawy. I w składzie też zawiera imbir i witaminę b6[FONT=&amp]. :)[/FONT]
 
haha, znam ten ból :D ja odpoczełam dopiero w połowie II trymestru, choc powinnam juz troche wczesniej. generalnie chcialam, zeby ciaza skonczyla sie jak najszybciej. mnie mało to pomagało wtedy, ale znajoma bardzo sobie chwaliła opasku akupresurowe. jesli kiedykolwiek się zdecyduję na 2 ciąże, to sprawdzę :p
 
Jak mnie mdliło to przekopałam cały internet wzdłuż i wszerz, ale nie trafiłam na akupresure - tylko tabsy albo ziółka. Rzeczywiscie pomaga?
 
Pisałam też na innym forum o tym ale może i Tobie pomogę :) Ja teraz przy drugiej ciąży mam masakre z mdłościami, nic nie pomagało, nawet wodą wymiotowałam. I Pani farmaceutka poleciła mi kroelki VOMITUSHEEL.
Kurde normalnie MEGA SĄ!!!
Ta babeczka powiedziała mi tak: ''To są krople na bazie alkoholu, więc niby nie powinnam ich Pani polecać, ale weźmie Pani na łyżeczkę 10 kropli i ma Pani cały dzień spokój z mdłościami, ja osobiście przetestowałam i polecam'' No to kupiłam. Zapłaciłam 38zł za mała buteleczke ( troche dużo ) ale słuchaj, dosłownie 10 sekund i mdłości mijają !!!
Poważnie normalnie krople cud. Ogólnie smakują jak alkohol ale to tylko kilka kropli, moj doktor powiedział, że skoro tylko to mi pomaga to mam je stosować nic nam nie będzie. Bogu dziękuję za te kropelki poważnie :D Mdłości wacają codziennie ale po kropelkach od razu mijają. :D
 
zabijcie mnie i zlinczujcie, ale litrami chlam cole i pepsi, tylko po tym bylam gotowa cos zjesc, bez tego rzygalam jak kot..przez pierwsze 4 miesiace ciazy schudlam 4 kg...
 
Hahaha no cola to okropny kusiciel , mój M po prostu uwielbia ją pić (widać to po jego bebolu) i sie ukrywa, chowa w plecaku albo w samochodzie zebym nie widziala bo wtedy nie umiem sie powstrzymac i chociaz lyczka zawsze mu podkradne zeby poczuć smak :D wstydze się tego :D
 
reklama
Dziewczyny, ja też wymiotowałam i schudłam w pierwszym trymestrze. Na mdłości brałam kropelki imbifem z imbirem, rozpuszcza się je w wodzie. Faktycznie uspokajają żołądek na jakiś czas. Ale niestety w moim przypadku nie udało się całkowicie wymiotów wyeliminować, ustąpiły samoistnie w 4 miesiący i znowu można normalnie żyć. Najgorsze było jedzenie, ciągły głód, a jednocześnie cokolwiek zjesz to Ci się podnosi :( Ale dacie radę, jak ja dałam to i wy też :)
 
Do góry