reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Cześć dziewczyny!
Chciałbym się do Was przyłączyć i podzielić się naszym szczęściem :) zacznę od początku. Natalia, 27 lat, w lutym niestety poroniłam, to był 5t4d... Strasznie to przeżyłam. Ale lekarz poradził nam odczekać jeden cykl i próbować dalej. No i się zaczęło, testy owulacyjne, temperatura, oczywiście co miesiąc wmawiałam sobie objawy i nic z tego nie wychodziło. Aż w końcu odpusciliśmy. Miałam zmienić pracę, bo w obecnej było za dużo stresu, ale zanim złożyłam wypowiedzenie jeszcze ten ostatni raz zrobiłam test. I co? Zobaczyłam cień cienia, ale był! Tego samego dnia poleciałam do laboratorium wynik 37. Nie był jakiś przeogromny ale po 48 godzinach było już 168 a tydzień później >10000. Byliśmy przeszczesliwi i umówiłam się na wizytę. Jestem już tydzień po wizycie. Serduszko bije, tętno 156:) to był wtedy 7t4d, a termin wg usg mamy na 5 marca. Jest tylko jedno ale... Torbiel na lewym jajniku, 7centymetrowa, ale mam nadzieję, że się wchlonie i wszystko będzie dobrze, nie może być inaczej kolejna wizyta 13 sierpnia, trzymajcie kciuki! pozdrawiam wszystkie obecne i przyszle Mamy. I oczywiście gratuluję! ❤️❤️❤️
 
Dziewczyny nie odniosę się do wszystkich wpisów bo taka produkcja, a moja głowa pusta...dziś znowu awaryjna wizyta u lekarza bo plamienie brązowe dość mocne, wczoraj mnie brzucho bolał. Jednak z dzidziołkiem wszystko ok, termin nadal na 27.02. wielkość dzidziusia zgodnie z owu 8t6d - powoli już widać człowieczka. Jednak szyjkę mam dość krótką bo 3 cm, także leżenie i mega oszczędzanie się...
 
Ja tez po wizycie. Serduszko bije, ale... jest arytmia. Bije za szybko, potem zwalnia. Dodatkowo nie bije równomiernie. Jak już się normuje rytm to co któreś bicie jest głucha przerwa...
 
Cześć dziewczyny!
Chciałbym się do Was przyłączyć i podzielić się naszym szczęściem :) zacznę od początku. Natalia, 27 lat, w lutym niestety poroniłam, to był 5t4d... Strasznie to przeżyłam. Ale lekarz poradził nam odczekać jeden cykl i próbować dalej. No i się zaczęło, testy owulacyjne, temperatura, oczywiście co miesiąc wmawiałam sobie objawy i nic z tego nie wychodziło. Aż w końcu odpusciliśmy. Miałam zmienić pracę, bo w obecnej było za dużo stresu, ale zanim złożyłam wypowiedzenie jeszcze ten ostatni raz zrobiłam test. I co? Zobaczyłam cień cienia, ale był! Tego samego dnia poleciałam do laboratorium wynik 37. Nie był jakiś przeogromny ale po 48 godzinach było już 168 a tydzień później >10000. Byliśmy przeszczesliwi i umówiłam się na wizytę. Jestem już tydzień po wizycie. Serduszko bije, tętno 156:) to był wtedy 7t4d, a termin wg usg mamy na 5 marca. Jest tylko jedno ale... Torbiel na lewym jajniku, 7centymetrowa, ale mam nadzieję, że się wchlonie i wszystko będzie dobrze, nie może być inaczej kolejna wizyta 13 sierpnia, trzymajcie kciuki! pozdrawiam wszystkie obecne i przyszle Mamy. I oczywiście gratuluję! [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Trzymany ,gratulacje
 
reklama
Do góry