reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
U mnie po wizycie zmartwienie
5 tydzień zarodek 2 mm jeszcze bez akcji serca a obok pęcherzyka ciążowego krwiak podobnej wielkości byłam na NFZ jutro idę prywatnie bo nawet mi nie dał nic na podtrzymanie czy któraś z was miała podobnie ? Co w tej sytuacji ?
 
U mnie po wizycie zmartwienie
5 tydzień zarodek 2 mm jeszcze bez akcji serca a obok pęcherzyka ciążowego krwiak podobnej wielkości byłam na NFZ jutro idę prywatnie bo nawet mi nie dał nic na podtrzymanie czy któraś z was miała podobnie ? Co w tej sytuacji ?

5 tc to zdecydowanie za wcześnie na serduszko. Powyżej 6 możesz się go spodziewać najszybciej. Ciekawa jestem czy prywatny gin powie ci coś więcej.
 
U mnie po wizycie zmartwienie
5 tydzień zarodek 2 mm jeszcze bez akcji serca a obok pęcherzyka ciążowego krwiak podobnej wielkości byłam na NFZ jutro idę prywatnie bo nawet mi nie dał nic na podtrzymanie czy któraś z was miała podobnie ? Co w tej sytuacji ?
Ja byłam na wizycie w 6t3d i aż dwa krwiaki mam. Zalecenie żeby mega się oszczędzać i zakaz dźwigania czegokolwiek, jak najwięcej leżeć. Pytał się czy żadnych plamień nie miałam.
Na siłę mnie na l4 nie wysłał jak powiedziałam, że wolałabym nie. Jak się pytałam czy to z jego doświadczenia wygląda źle to odpowiedział mi że będzie dobrze i nie martwić się na zapas.
Przepisał mi duphaston ale to chyba u mnie raczej kontynuacja bo ja go biorę odkąd się dowiedziałam o ciąży. Ja mam w poniedziałek kolejną wizytę to będę wiedzieć więcej.
 
Hej dziewczyny ja po wizycie.zarodek jest serduszko mówiła ze kwestia dnia,dwóch jak będzie biło ale miała słaby sprzęt i za tydzień kazała mi przyjść na usg lepsze i założy mi kartę ciąży.ogólnie po usg stwierdziła ciaze młodsza bo mówiła ze wygląd jej na bliżej 5 tyg niż 6.zleciła badania i przepisala duphaston.mówi że wszystko ok[emoji4]
 
Hej dziewczyny ja po wizycie.zarodek jest serduszko mówiła ze kwestia dnia,dwóch jak będzie biło ale miała słaby sprzęt i za tydzień kazała mi przyjść na usg lepsze i założy mi kartę ciąży.ogólnie po usg stwierdziła ciaze młodsza bo mówiła ze wygląd jej na bliżej 5 tyg niż 6.zleciła badania i przepisala duphaston.mówi że wszystko ok[emoji4]
Ja wlasnie mam podobnie bylam w piątek i jeszcze serduszko nie bilo, mam iść w piątek znowu, dopiero bedzie tez 6 tydz, bo wczesniej podobnie 5
 
reklama
Ja wlasnie mam podobnie bylam w piątek i jeszcze serduszko nie bilo, mam iść w piątek znowu, dopiero bedzie tez 6 tydz, bo wczesniej podobnie 5
No to mamy podobnie[emoji4]lepiej mi bo niektóre już serduszka widzą w 6 a ja się zestresowalam[emoji21]ale słaby sprzęt miała więc mam ogromną nadzieję ze za tydzień już wszystko będzie ładnie widac[emoji4]
 
Do góry