reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

króliczątko a nie mysle juz bo nie mam sily dzis na rodzenie..
spac ide to do jutra przetrzymam hihi :)

izulka noo moze przejdzie moze... ja sie tez poloze i tak doczekamy do jutra hehe..:)

Dobranoc wszystkim !
 
reklama
Kochane, sytuacja ma się następująco:

leże,
skurcze co 10 min,
bolesne,
ból brzucha,
ból nerek,
ból krzyża,
ucisk na pęcherz i odbyt,
lekkie zawroty głowy,
napady gorąca,
i bolesność piersi :confused:

Aale to nie to. A przynajmniej nie czuje się jakbym rodziła.. he he. Zaraz zasne z tego wszystkiego.. Bo jestem wyczerpana..
 
To trzymam kciuki za te, co już prawie w terminie o rozpoczęcie akcji porodowej, a te co jeszcze nie, żeby troszkę jeszcze poczekały:tak::tak::tak::tak::-D:-D:-D.
Zmykam spać, dobranoc:-):-):-)
no i nie przesadzajcie z ilością postów;-);-);-);-)
 
Ja też zmykam spać dziewczynki, jestem ciekawa ile będzie rozpakowanych jutro jak wejde na forum ;-)
Spokojnej nocki dla tych co im sie nie śpieszy i owocnej dla tych co chcą byc już po :tak:
 
k_aralajna - czekam na czopa bo poprzednio tez mialam czopa i ja oczywiscie uwazam ze obydwa porody beda identyczne :-D Takei glupei myslenie. W sumie to nie obrazilabym sie gdyby byly identyczne bo urodzilam dosyc szybko - ze skurczami co 5 minut pojechalam do szpitala i po 4 godiznach juz sie Jas urodzil.
Tylko oczywiscie wolalabym zeby efekt koncowy byl inny (Jas byl niedotleniony i trafil do inkubatora).

Izulqa - takei pytania mamy moga czlowieka doprowadzic do szalenstwa - wiem troche o tym bo moaj wydzwania i pyta czy cos sie zmienilo :-D No a jakbysmy razem mieszkaly to w ogole masakra :-D
No ale z drugiej strony to ciesz sie ze ma sie kto o Ciebei troszczyc:tak::tak::tak:

candy - nie pisalam wczesniej, ale mam nadzieje, ze i Twoi rodzice zmiekna jak sie im wnuk urodzi :sorry2:


Ja poprasowalam az mi nogi spuchly jak balony - masakra... w poprzedniej ciazy tez pdo sam koniec mi puchly no ale myslalam ze to dlatego ze bylo cieplo... No ale taki moj urok widocznie...:dry:

Teraz jem lody z advocatem :happy::rofl2: i zycze Wam milego wieczoru i dobrej nocy :-)



Ciekawe co u dziewczyn slychac... Mam na mysli patinke, MoniSkeBe i AnieSkrzat... :sorry2:

No i ciekawe co u Madzi84 - jak tam Bartus sie miewa...
 
reklama
Dziewczyny ale zaliczyłam SUSA :szok: ja pitole tak sie wygrzmociłam że aż skóre z obu kolan zdarłam, ale dobrze ze brzuchem nie walnełam :sorry2: moj kochany mąż robil próg w pokoju i oczywiscie wszytko na podłodze porozpierniczane i ja szłam i chcialam ominąc odkrzurzacz a za nim taki przecinak czy jak to sie nazywa i nadepnełam na niego i fik na ziemie:baffled: az sie popłakalam bo tego sie nie spodziewalam ...mąż panika bo myslał ze zemdlalam albo zasłabłam a ja na niego z gębą ze bałagan ma i potem w śmiech ze łzami:dry:
Ale sie wystrachalam ... ide sie położe bo napewno Kluzia też adrenalinki złapała:sorry2:

Izulka podziwiam cie kobieto ja już bym dawno na IP była:-) 3maj sie
 
Do góry