reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Rybka cieszę się ,że przeszło i że jesteś w domu.
Patinka_1985 gratuluje dużego mężczyzny:happy:
Adelina ja mam taką hemoglobinę jak ty tylko, że ja znowu mam wysoki hematokryt więc siłą rzeczy stężenie hemoglobiny jest mniejsze.Ja mam tylko nadzieję, że się on bardziej nie zwiększy bo przeraża mnie wizja obrzęków:-(.
Dziewczyny mam pytanie czy wy też macie problemy z cerą, bo ja od paru tygodni nie mogę sobie poradzić, nawet na dekolcie mnie zsypało:wściekła/y:. i nic mi nie pomaga

u mnie z cerą jest nawet nieźle (odpukać).. Może jakiś peeling spróbuj.. kurcze nie mam pojęcia:eek:
 
reklama
Czesc ja dopiero z pracki,ledwie dycham.Polozylam sie troszke a zaraz musze jakis obiadek stworzyc.Ale dla chwili relaksu chwilkekukne co tam u was.Milego wieczorku potem moze sie jeszcze odezwe jak nadrobie i nakarmie rodzinke.
 
Druga rzecz ktora mnie troszke niepokoi..od wczoraj rana malutka jest hyperaktywna, caly dzien, non stop kopie tak mocno ze juz jestem zaniepokojona...zawsze byla dosc spokojna, miala swoje pory..a teraz szok..boje sie czy wszystko jest ok:-( uz zaczelam sobie wkrecac fazy ze zaplatala sie, nie moze sie uwolnic..ach i bóg wie co:-(
moje nerwy po ciaży beda zszargane,..non stop cos nowego, ach..

Ech! Jakie różne są te nasze dzieci, jedne leniwe, drugie z kolei żyć mamusiom nie daja:confused2:. Ja wyczekuję kopniaczków z utęsknieniem i martwię się czy aby mały za mało się nie rusza:eek:
 
patinka gratulacje synusia


u nas poki co średnio:no: brzuch twardy skurcze delikatne nie regularne:-(

zobaczymy jak w nocy będzie o 20 biorę następne leki

nie wiem która z was ma brać isoptin ja niby cordafen ale nie wiem czy nie lepszy jest fenoterol??? zapytaj jutro na wizycie gina
 
A jakie to usg?2d czy 3d? Ja chodzę póki co na 2d (podobno najlepsze do diagnostyki,ale różnie mówią) i poza na razie dwoma "obowiązkowymi" i też prywatnie więcej nie robiłam, choć kusi, by częściej podglądać dzidzię:tak::tak:
idziemy na 2d.
musimy skontrolowac komory u naszego Pawełka. A prywatnie dlatego, bo terminy na NFZcie zapchane.:-)
 
Ja dopiero 4stycznia mam wizyte i odrazu usg.Tyle jeszcze czasu,zeby zobaczyc synka,ale to sie da.Zmykam juz bo za chwile moje horrory polecą.Do juterka i dobrej nocy Wam zycze:tak:;-)
 
a zapomniałam się pochwalić, że M dzisiaj przyniósł dwie mega paki ciuszków dla niuni, dostał od jakieś doktorowej córki:-)aaa super bo w ogóle nbie zniszczone, więc chyba narazie ubranek nie będę już dokupować bo mam full:-D
 
reklama
Do góry