reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowania czas start - czyli Marcowe ⏸ kreseczki 😅❤

Hej kobietki 🥰 też chcę do was dołączyć! Owulacja prawdopodobnie 22.02 ból jajnika oraz dzień wcześniej test owulacyjny tjb pozytywny. Chociaż ostatni stosunek był w nocy z soboty na niedziele a owulka w poniedziałek, ciekawe czy żołnierze przetrwały 🤭
Wczoraj zrobiłam test bo już oczywiście moja ciekawość nie wytrzymała i narazie biel. Okres w sobotę lub we wtorek już sama nie wiem kiedy bo przez duphaston mu sie cykl wydłużył o 4 dni
staramy się od sierpnia, w październiku biochemiczna od stycznia duphaston
Zagadajcie mnie żebym nie robiła testów, żebym znowu nie wydała milionów na testy 🤭😅
 
reklama
Hej kobietki 🥰 też chcę do was dołączyć! Owulacja prawdopodobnie 22.02 ból jajnika oraz dzień wcześniej test owulacyjny tjb pozytywny. Chociaż ostatni stosunek był w nocy z soboty na niedziele a owulka w poniedziałek, ciekawe czy żołnierze przetrwały 🤭
Wczoraj zrobiłam test bo już oczywiście moja ciekawość nie wytrzymała i narazie biel. Okres w sobotę lub we wtorek już sama nie wiem kiedy bo przez duphaston mu sie cykl wydłużył o 4 dni
staramy się od sierpnia, w październiku biochemiczna od stycznia duphaston
Zagadajcie mnie żebym nie robiła testów, żebym znowu nie wydała milionów na testy 🤭😅
Powiem Ci ze i tak długo wytrzymałaś 😂
Ja test pozytywny miałam sobota/niedziela i już mnie kusi hahahahha 😂😂😂
 
Hej kobietki 🥰 też chcę do was dołączyć! Owulacja prawdopodobnie 22.02 ból jajnika oraz dzień wcześniej test owulacyjny tjb pozytywny. Chociaż ostatni stosunek był w nocy z soboty na niedziele a owulka w poniedziałek, ciekawe czy żołnierze przetrwały 🤭
Wczoraj zrobiłam test bo już oczywiście moja ciekawość nie wytrzymała i narazie biel. Okres w sobotę lub we wtorek już sama nie wiem kiedy bo przez duphaston mu sie cykl wydłużył o 4 dni
staramy się od sierpnia, w październiku biochemiczna od stycznia duphaston
Zagadajcie mnie żebym nie robiła testów, żebym znowu nie wydała milionów na testy 🤭😅
Ja mam termin @ na 9 i już też mnie kusi ale cały czas staram się brać pod uwagę najpóźniejszy czas zapłodnienia i w sumie to boję się zrobić żeby się nie rozczarować.. 🤷‍♀️
 
A prawdopodobnie owulacja 24lutego. Jak to dziewczęta już wcześniej pisały, uczmy się cierpliwości bo jak nadejdzie dzidzia to dopiero pokaże co to prawdziwa cierpliwość 😁
 
reklama
Matko widzę nie jestem sama. Ja najchętniej po każdym stosunku robiłabym już test 😂😉 do tego jestem mistrzem wmawiania sobie objawów sikam co 5minut, boli mnie brzuch, piersi tez bolą ale raczej od ciągłego sprawdzania czy już bolą🤣☺. Mąż się śmieje że jak tak dalej pójdzie to on nieogarnie a już dziecko będę na rękach trzymać i pampersy zmieniać hahah
 
Do góry