reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
Cześć

Jestem i Ja, wyszłam spod garów.. bo
Mężu ma dziś urodzinki, wiec wiecie impreza na calego:) hih
Serniczek juz upieczony, kurczaczek sie pieczę.
Dziecko uspane to mam czas na kawkę.

Hmm, co za wypad bo ja jak zwykle nie doczytana.
Ja się pisze jakby co:)
Uwielbiam Botaniik!!
Pozdro\!
 
Ale dzien dzisiej. JA to dla odmiany mam leberke... nic mi sie niechce... spie razem z malym na drzemkach:) Maz zrobil obiad, mi nawet do ogrodu nie chcialo sie isc poplewic. Ale spacer zaliczylam... Mam nadzieje ze ja jutro wiecej popracuje:) Chyba ze wstane rano na market:) to potem bede nie wyspana:)
Misialula - najlepszego dla Krzyska
 
misiula wszystkiego naj dla twojego :)


ja w poniedzialek ide na rozmowe w sprawie pracy wiec trzymajcie kciuki zeby mi sie udalo :) choc wydaje mi sie ze skoro rozmawialam z nia przez tel i mnie zaprosila to juz i tak jakis sukces :) niewiem nawet czego sie spodziewac bo w zasadzie pierwszy raz staram sie o jakas prace tu bo ta wczesniejsza mialam zalatwiona i tak pracowalam 5 lat... jakies wskazowki??
 
to ja dobry wieczór mówie i poskarże sie troszke bo pytam pytam i nikt mi nie dopowiada....:( co z tym kontem dla dzieciaczków? i płatnościami i co z zwierzakami ? ma któraś ??
i czy jutro ktosik wybiera sie do Broxburn na ten bal 15-30 !
 
hej, zwierzakow nie mam(no chyba, ze policzysz mysz w kuchni pod zlewem) a na konto nie doplacam.na bal sie nie wybieram,Romek ma wolne jedziemy do North Berwick:)
 
Gizel a o co chodzi z tymi zwierzaczkami bo troszke nie w temacie jestem. Ja mam dwa koty i jaszczura tzn agama brodata..... co potrzeba?
Emilia o ktorej do tego North Berwick jedziecie tak profilaktycznie pytam ;-)
 
reklama
Do góry