reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze śląska, prośba o opinie.

Poczytałam, ale nie widzę CSK Ligota, ale wiem, że ma III, więc Bytom i Ligota mają III tylko ciekawe jak to wygląda w praktyce, nie bardzo rozumiem dlaczego GCZD ma II, bo zaplacze dla noworodka tam jest najlepsze, ale może dla mamusi gorzej.
 
reklama
Poczytałam, ale nie widzę CSK Ligota, ale wiem, że ma III, więc Bytom i Ligota mają III tylko ciekawe jak to wygląda w praktyce, nie bardzo rozumiem dlaczego GCZD ma II, bo zaplacze dla noworodka tam jest najlepsze, ale może dla mamusi gorzej.
Gcdz ma jednak III. Tak przynajmniej jest na ich stronie internetowej (weszłam z ciekawości poczytać ci to za szpital).
Więc albo tamta baza jest nieaktualna, albo już nie wiem co :)
 

Załączniki

  • Screenshot_20191208-085802.png
    Screenshot_20191208-085802.png
    60,7 KB · Wyświetleń: 78
Dziewczyny może jeszcze jakieś pomocne opinie.
Ja polecam Rude Śląska. Opieka na patologi i poloznictwie na najwyższym poziomie. Dla wcześniaków dużo sprzetu.
Byłam ostatnio niestety w sytuacji,kiedy musiałam urodzić w 18 tyg. Empatyczne i profesjonalne podejście personelu pomogło mi zrozumieć ta ciężka dla mnie sytuacje.
 
Dziewczyny macie jakieś świeże opinie o Klinice Ginekologii, Położnictwa i Ginekologii Onkologicznej w Bytomiu na ul. Batorego 15?

Moja lekarz prowadząca zasugerowała, żeby rozważyć poród tam ze względu na trombofilie z cukrzycą. Nie jestem pewna, czy faktycznie ze wzgledu na wskazania czy tylko dlatego ze to szpital w ktorym pracuje.. Na wizytę dojeżdżam do niej do Rudy Śląskiej ponad godzinę, do szpitala pewnie też będzie tyle samo.. Planowałam rodzić bliżej siebie... A opinie o tym szpitalu nie są zbyt zachęcające..
 
Po opiniach koleżanek Bytom ma tragiczne recenzje, ale fakt są stare.
Poszukaj może szpitala, który ma oddział neonatologii na miejscu. Są różne stopnie tych oddziałów.
Cześć szpitali nie ma takiego oddziału wcale i dzieci są przewożone do innych szpitali, a mama zostaje tam gdzie rodziła. Inne mają częściowy sprzęt (podobno Gliwice). A jeszcze inne najbardziej zaawansowany i tam przewożą noworodki z zagrożeniem życiem.
Podobno taki oddział jest też w Chorzowie.
A najwyższy stopień ma Ruda Śląska. Ale to tylko zasłyszane informacje od wielu koleżanek, które w tym roku rodziły :)
Można jeszcze sprawdzić takie opinie na stronie www"rodzicpoludzku"
Napisz proszę na jaki szpital się zdecydowałaś ;)
Moja znajoma, która chciała rodzić w Gliwicach - wcześniak 30 tydzień odesłano na Ligote, uzasadniali tym że nie mają sprzęty dla takich malutkich dzieci.
 
Dziewczyny macie jakieś świeże opinie o Klinice Ginekologii, Położnictwa i Ginekologii Onkologicznej w Bytomiu na ul. Batorego 15?

Moja lekarz prowadząca zasugerowała, żeby rozważyć poród tam ze względu na trombofilie z cukrzycą. Nie jestem pewna, czy faktycznie ze wzgledu na wskazania czy tylko dlatego ze to szpital w ktorym pracuje.. Na wizytę dojeżdżam do niej do Rudy Śląskiej ponad godzinę, do szpitala pewnie też będzie tyle samo.. Planowałam rodzić bliżej siebie... A opinie o tym szpitalu nie są zbyt zachęcające..
Czy jest tu mama która ostatnio rodziła na Va w Bytomiu ? Proszę o opinie. Nie mając lekarza prowadzącego z tego szpitala czy jest szansa że przyjmują do porodu takie pacjentki ?
 
Czy jest tu mama która ostatnio rodziła na Va w Bytomiu ? Proszę o opinie. Nie mając lekarza prowadzącego z tego szpitala czy jest szansa że przyjmują do porodu takie pacjentki ?
Ja w sierpniu miałam planowane cc. Miałam wprawdzie skierowanie, ale bez wskazania na ten szpital, myślę, że do porodu też normalnie przyjmują, zawsze można zadzwonic zapytać jak to wyglada albo napisać na fb, prowadzą tam stronkę z wszystkimi niezbędnymi informacjami. Ja pobyt oceniam dobrze, warunki fajne, jedzenie tylko kiepskie, ale opieka fajna, położne w większości miłe i pomocne, ogólnie zdecydowałabym się kolejny raz na ten szpital 😊
 
reklama
Ja w sierpniu miałam planowane cc. Miałam wprawdzie skierowanie, ale bez wskazania na ten szpital, myślę, że do porodu też normalnie przyjmują, zawsze można zadzwonic zapytać jak to wyglada albo napisać na fb, prowadzą tam stronkę z wszystkimi niezbędnymi informacjami. Ja pobyt oceniam dobrze, warunki fajne, jedzenie tylko kiepskie, ale opieka fajna, położne w większości miłe i pomocne, ogólnie zdecydowałabym się kolejny raz na ten szpital 😊
A proszę powiedz jeżeli możesz planowane CC tzn były wskazania do CC i to się dostaje na papierze jakoś i okazuje w szpitalu czy tylko skierowanie? Miałaś lekarza prowadzącego z tego szpitala?
 
Do góry