reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

mamy z żoliborza( Plac Wilsona)

Jak coś to ja właśnie idę na spacerek do parku Żeromskiego, dzisiaj trochę później bo tak nam wypadło =) jakby któraś się wybierała to ja jestem ubrana na czarno i mam czarno niebieski wózek =D
 
reklama
Asiu tak blisko mieszkamy a godzinkowo zupełnie inaczej spacerki nam wypadają,ale i tak jeden wspólny mamy za sobą więc nei jest źle:)
 
A my wyszłyśmy i zmieniła mi się koncepcja =D poszłyśmy Krasińskiego, Mickiewicza, Potocką nad kanałek, potem poszłyśmy koło spójni, potem wzdłuż Krasińskiego do parku Żeromskiego, obeszłyśmy dookoła i wróciłyśmy do domku =D

Ja na sady też często chodzę =)
 
No mnie niestety 2 razy dziennie obliguje do wyprawy przedszkole i to w zupełnie innych godzinach i w innym kierunku niż Was :)
 
A która idzie ze mną na spacerek w czw? =) O ile pogoda dopisze bo podobno ma padać ;/ ja tym razem idę na sady bo ja tak na zmianę chodzę raz w ta a raz w tą stronę =) bo jutro odpada bo jadę z Zuzią do jej prababci bo jeszcze się nie poznały =)
 
reklama
Do góry