reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z Tychów i okolic :)

Alexia przykro mi :-( mam nadzieję, że Alanek szybko do domku wróci i zapomnicie o szpitalu, a tego naczyniaka miał od urodzenia? Biedaczek....a lekarze nie czekają aż się wchłonie??Zyczę zdrówka dla synusia i sił dla was :-*
 
reklama
Balibina lekarze muszą usunąć naczyniaka ,Alan sie urodził z naczyniakiem zrobił sie nie widomo z czego wady jakieś płodu narazie musimy czekać bo robią mu badania a potem dopiero będzie miał operacje usunięcia.
 
Biedaczek, ale lepiej teraz jak mu usuną niż jakby był starszy, przynajmniej nie bedzie pamietal. ale domyslam sie jak musisz się martwic. przytulam mocno
 
Alexia biedny Alanek. Oby jak najszybciej wrócił do domu. Trzymam kciuki.

Bibiana jak Filipek, już lepiej?
Synowie chyba zawsze są tatusini. Mój Igor też tylko wszystko z tatusiem by robił. Tatuś najważniejszy i koniec.
Ja do laryngologa idę teraz w poniedziałek, liczę na cud. Młody był znowu chory, lekki ból ucha, na szczęście po jednym dniu przeszedł, ale jakaś jelitówka się przyplątała. Teraz już dobrze, odpukać, ale jeszcze trzymam go w domu, żeby się wzmocnił.
Alusi ząbki jakoś tak prawie niepostrzeżenie wychodzą, dzień maruda, czasem lekki stan podgorączkowy i myk jest kolejny ząbek. Mam nadzieje, że tak do końca będzie.

JA CHCE WIOSNY!!!!
 
Alexia--ojj:(
bidulek malutki
oby wszysdtko było OK i zeby wrócił do domu

wszystkiego dobrego WAM zycze

p.sd.-dawno mnie nie było tu
a kiedy urodziłas?GRATULUJE SYNKA:)
bedzie dobrxze,zobaczysz
trzymam kciuki

pozdrawiam
 
Czesc dziewczyny dziś wyszłam ze szpitala urodziłam przez cesarskie cięcie 5.02.2011 g.12:35 bo mały ważył 4020 g i mierzyl 54 cm.Musze dojść do siebie ale w domu jest najlepiej.pozrawiam was;-)


ooooooooooo duzy chłopczyk

urodziłas 5lutego a my tego dn.mielismy chrzciny Nataszki

a jak mozna WAS znalezc na nk?
bo mnie tak

Fabian/Anna Jabłońscy,Tychy
 
Witaski:) Ania bardzo mi przykro z powodu małego ale nie bój się wszystko będzie ok.A mały jest na tyle maleńki że nawet nie będzie pamiętał wiem że dobrze się pisze ale i tak nic nie poradzisz a lepiej żebyś myślała pozytywnie niz się zadręczała:tak: Też się dziwie że nie chcą tego naczyniaka zostawić bo naprawde jest bardzo duża szansa żeby sam się wchłonoł wiem to z doświadczenia mojej siostrze ciotecznej urodziła się dziewczynka z naczyniakiem na głowie i to powyżej czoła więc baaaaaaaardzo widoczny i taki gruby dziewczyna ma teraz 16 lat a po naczyniaku nawet śladu nie ma a był duży jak połowa mandarynki więc myśle że może boją się żeby nie był może powiązany z jakimiś naczynkami innymi ale lepiej dmuchać na zimne:tak::-( Bibiana widzisz mały się długo nie pozłościł:-Dmusiał się przyzwyczaić do nowej sytuacji a zobaczysz teraz to Ty będziesz ta od nagród i zabawy bo tata jest na codzień i nudny hehheh bo u mnie tak właśnie jest mama nudna a tata przez to że odświętnie najukochańszy hheheh:-D Kończe bo się rozpisałam hahhah
 
Witajcie dziewczynki dziękuje za miłe słowa.Alanek jest juz w domku.Bardzo grzeczne dziecko i uwielbia się kąpać.:-D.Już wychodzimy na spacerki.Malutki jest bardzo cierpliwy przy ubieraniu.Wiki na początku była zazdrosna ale przeszło jej i bardzo czule sie opiekuje braciszkiem:-).W nocy się budzi tylko raz o 3 na karmienie a tak grzecznie śpi.Niestety przez stres straciłam pokarm i Alanek jest na butelce.Mój aniołeczek.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bibianko tak mi przykro..brakuje mi słów żeby określic co teraz czujesz więc nie będe ci nic mówic milczeniem jest najlepszym spokojem.Jak będziesz mieć siłe to napisz co się stało a dla twojego Filipka zapalam
[*] niech aniołki w niebie się nim zaopiekują....:-(
 
Ostatnia edycja:
Do góry