reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z Tychów i okolic :)

Alexia ja po swoich doświadczeniach doradzam jednak wizytę. Albo przynajmniej do swojego gina zadzwoń.

Bibiana migdał trzeci też mu zakwalifikowali do wycięcia. Na to jeszcze byłabym skłonna się zgodzić, ale te dreny w uszach mnie przerażają i jeszcze w związku z tym możliwe powikłania.
Czekam jak jakiegoś cudu na wizytę w lutym, babka podobno jest świetna. Idę tam prywatnie, a czekam od listopada, jakbym państwowo chciała to wolne terminy dopiero na wrzesień mieli (czyli prawie rok czekania). Mam nadzieje, że ona coś wymyśli i jednak bez zabiegu się obędzie. Moja intuicja podpowiada mi, żeby nie godzić się na zabieg.

miłego wieczorka życzę
 
reklama
Alexiaa to trzymamy kciuki :-)

Annaoj kce a jest taka możliwość, że jak mu migdałki usuną to mu się polepszy?Bo z tego co kojarze u tej koleżanki syna też miały byc te dreny, a teraz prawie rok po usunięciu migdałków wszystko jest ok, trzymam kciuki aby u Igorka skończyło się tylko na migdałkach.
 
Hej laski:) Annaoj kce no mam gromadke szczęściara ze mnie hehe dom pełen cukiereczków i miłości haha alexia żal mi Ciebie kobieto dalej czekasz ale tak to jest na upragniony prezent trzeba poczekać :) bibiana ja ze 3 tyg. temu też miałam jelitówke masakra bo wszyscy żygali gdzie stali szok ale to taką jednodniówke na szczęście a teraz znowu chorobowo ale na szczęście nie ospa:) zwykłe katary i już końcówka także ok:)
 
witam :-)
Ja już do pracy wrociłam :-( Filipek nawet nie chciał sie do mnie przytulać jak z pracy przychodziłam, jak płakał to chciał tylko do taty...nie wiem czy dobrze zrobiłam ze do pracy poszłam...ale z drugiej strony jakbym zwlekała i mały był by starszy to jeszcze gorzej by to zniósł...cały tydzień budził sie w nocy i płakał....

MX6 dobrze że dzieciaki jednak ospy nie miały.

A co z Alexią, urodziła już???
 
Hej

Ja doszłam do siebie po jelitówce, że też co roku człowieka to paskudztwo musi nawiedzić, brrr
Igor już też zdrowy na szczęście. Martwiłam się, bo ma bal w tym tygodniu i bardzo chciał iść. Będzie kowbojem:-) Mój syn przeżywa pierwszą miłość, więc teraz w pzredszkolu mógłby być codziennie od otwarcia do zamknięcia.
Bibiana z wiekiem dzieciaczki gorzej znoszą powrót mam do pracy, przynajmniej ja tak uważam. Ale uszy do góry, odobrazi się na mamę i zobaczysz jak będzie się cieszył na Twój widok.
No i powodzenia w staraniach o dzieciaczka Ci życzę, wtedy będziesz mogła znowu w domku być;-)
Alexia daj znać czy Maluszek już po drugiej stronie.
 
Czesc dziewczyny dziś wyszłam ze szpitala urodziłam przez cesarskie cięcie 5.02.2011 g.12:35 bo mały ważył 4020 g i mierzyl 54 cm.Musze dojść do siebie ale w domu jest najlepiej.pozrawiam was;-)
 
Ostatnia edycja:
ANIA OGROMIASTE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Widziałam ALANKA na NK jest śliczny i duży bobasek:) I jednak miałaś cesarke?? napisz jak było :) I jaki jest płacze czy grzeczniutki jak sobie radzisz i jak pierwsza pociecha przyjeła braciszka:) Bibiana na szczęście nie miały ospy i mam nadzieje że już nie będą miały:) A co do Twojego małego to ja nie muszę chodzić do pracy a Mati jak widzi Marka to ja nie muszę istnieć ale ja się z tego śmieje choc jeden taki bo cała reszta była długo na cycu i nie mogłam nawet do ubikacji wyjść wszędzie ze mną a tak tatuś teraz spełnia się w macierzyństwie hihihihih a ja mam troszke luzu:) choć jest mi troszke dziwnie bo jak mały się rozpłacze to tatuś pierwszy a ja nie mam co z rękoma zrobić heheh tyle że ja mam go cały dzień a Marek tylko w weekendy i po pracy dlatego niech tam się sobą cieszą :) Nie zwracaj na to uwagi ale jak jesteś z nim to rób mały szum typu zabawa gilgotki i takie tam mały sobie Ciebie zakoduje z samymi przyjemnościami i będzie w oknie Cię wyglądał :) Tak jest u mnie cała 4 czeka kiedy tylko tatko wróci z pracy:) Annaoj kce nie ma chyba nic gorszego niż jelitówka my w tym roku też mieliśmy paskudne to jak nie wiem a zapasze z domku to chyba z 2 dni nie chciał się ulotnić tak dzieciaczki wymiotowały:) Pozdrawiam:)
 
Alexia gratuluję Ci serdecznie!! Duży chłopczyk.

Boshe co to za pogoda??!! Ja już chce wiosnę, tak się nastawiłam, że w weekend trochę pospacerujemy z dzieciakami. Kurcze czemu zawsze w tygodniu jest lepsza pogoda niż w weekend, brrr
ponarzekałam sobie
 
Alexiaa ogromne gratulacje :-) w końcu doczekałaś się synusia na świecie, duzy chłopczyk z niego pisz jak tam malutki i jak Ty :-)

Annaoj kce jak tam Igorek byłaś u laryngologa? no i jak Alicja, widzę, że ząbków jej przybywa ;-)

u nas kiepskawo, Filip znów goraczkuje, wymiotowała, ale w nocy w końcu ząbek wyszedł po ponad miesiącu męki...oj bidulek się meczy...

MX6 Filipkowi już przeszło :-) już mnie lubi wydaje mi sie ze to przez prace ;-) no ale tata i tak najlepszy kumpel , no ale wkoncu faceci to sie juz nie gniewam ;-)
 
reklama
Witajcie dziewczyny: Cesarka to masakra.Ze względu że Alan ważył 4 kg miałam zaplanowaną cesarkę na 8.02.2011r ale mały postanowił że będzie poród w sobote ponieważ odeszły mi wody.Znieczulenie miałam do kręgosłupa.Ból był okropny ale dziecko mnie zmotywowało i w nocy wstałam a na drugi dzień już sie kulalałam.Małego niestety nie mam ponieważ urodził się z naczyniakiem na szyji i zawieźli go do ligoty w centrum zdrowia dziecka i czeka go zabieg.Na szczęście nie jest to takie groźne ale to czekanie mnie wykończy:-(.Dostał 10 punktów ale nie wiadomo z skąd się to wzieło.Synuś słodki je i śpi i serce mi sie ściska jak musze go zostawić i wracać do domu ale mam nadzieje że już nie długo będzie w domku.Pozdrawiam was..
 
Do góry