reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

hej no ja też szukam mam na spacerki:))) ja mieszkam dublin 8 ale na tallaght niedaleko:DDD ps. wiecie może gdzie są tu w okolicy fajne place zabaw?? i słyszałam też o spotkaniach mam z dziemi hm... fajna sprawa:) tak czy inaczej czekam na jakieś wieści no i czy w końcu spotkałyście się na piwku?? pozdrawiam
 
reklama
na tallaght w parku jest wypasiony plac zabaw!ja sie nie orientuje jeszcze w Dublinie...wiem gdzie jest square i nic wiecej w sumie:( ale coz trzeba czasu zeby sie oswoic z nowym miejscem:)
 
witam ,nowe mamy ,
ja tez chetna na spacerki ,kawusie,itp...
spotkanka oczywiscie sa z forum baby boom ,ale jakos zadko teraz trzeba nagonic dziewczyny konkretnie i tyle
mieszkamy w roznych rejonach dublina ale jak sie gdzies spotykamy to dojezdzammy ,kobitki sa super i dzieciaczki
musimy wlasnie jakies spotkanko zrobic,
ostatnio bylam u olgi super babeczka ,powiem wam jak sie z nia spotkam i sie umowimy na kawke
dzis idziemy razem na basen na aqua fit tu u mnie w dundrum to pogadam z nia kiedy ma wolne i z checia sie spotkamy
co do parku
to na st.green w centrum jest fajny plac zabaw,u mnie w dundrum 20min drogi ,do marley parku jest tez pl,zabaw
oki mozemy sie zgadac
pozdrawiam
 
no to suuuper :DDDD ja jestem chętna, dajcie tylko znac mniej wiecej kiedy, bo u mnie z wolnym różnie, najczęściej pracuje przez weekendy, więc jakby co to w tygodniu jak najbardziej:DDD pozdrawiam
 
hej pewnie chętnie bym się spotkała, ale jutro po 3 dniach wolnego idę do pracy 12:30-21:00 jutro też sprawdzę grafik na przyszły tydzień to dam znac:DD ok?? a tak przy okazji wiecie może gdzie można kupic haki do polskiej chuśtawki takiej montowanej do futryny?? :)) kupiliśmy dzisiaj w polskim sklepie taką właśnie chuśtawkę, pojechaliśmy do B&Q zeby kupic haki, ale tam niestety czegoś takiego nie ma :(( a już się cieszyłam że adaś bedzie się dzisiaj chuśtac ... :(
 
reklama
Do góry