reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z ROTTERDAM i okolic

mn.k

Początkująca w BB
Dołączył(a)
2 Grudzień 2012
Postów
21
WItam, właśnie przeprowadziłam się do Rotterdamu z moim 1,5 rocznym synkiem. :happy2:Nie znam tu nikogo, wiec może są tu jakieś mamy które by chetnie wyszły na spacerek lub spotkały się na kawce. Obecnie nie pracuje wiec mam dużo wolnego czasu i chętnie bym poznała jakieś koleżanki jak i rówieśników dla Synka. :-)
 
reklama
No szkoda...my tu siedzimy juz 2 tygodnie i umieram z nudów! Nawet nie znam Rotterdamu i nie wiem gdzie tu można iść z dzieckiem
 
Mieszkalismy na West, koło polskiej parafii. Jak nie miałam co robić, to zwiedzałam z córeczka Delfshaven, szłam na Lijnbaan albo po prostu do któregoś parku:-) .
 
Witajcie ja obecnie mieszkam w Capelle kolo Rotterdamu. Mam dwie coreczki 4letnia i 3miesieczna. Chetnie poznam jakas mloda mame do wspolnych spotkan ;)
 
Witam,

Mieszkam w Rottedamie juz 7 lat, mam 1,5 rocznego synka. Chetnie poznam Polskie mamy, ktore maja ochote na play-dates z dzieciakami. :) Pozdrawiamy!

Kaa
 
Hej dziewczyny, a może są mamy lub przyszłe mamy z Goudy. Ja zostanę mamą za około 2 tyg. Miło by było wybrać się w lecie na ciacho i kawkę. Ania
 
reklama
Do góry