reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

nie no oczywiscie ze mozna, a rzeklabym nawet ze trzeba!!:-D
w koncu ile mozna siedziec w domu...
dziekuje, juliettka bardzo lubi byc fotografowana a ja wykorzystuje okazje bo lubie robic zdjecia:-)
 
reklama
Hejka :-)

Dlugo sie nie odzywalam:-(ale mazus mial offa:-D;-)musialam sie nim troszke zajac:-D:-p

Gudrun znasz moze Diane:confused:?mieszka w Nottingham ...pracowalam z nia, ona rodzila w grudniu zeszlego roku:tak:a ja gdzies zamulilam do niej nr na kom:wściekła/y:z tego co wiem urodzila synka Dawidka;-)
 
mam na imie kamila.

nie pracowalam tu nigdy. jakos tam mi sie upieklo:-D
i diany raczej tez nie znam. znam tylko jedna mame ktora ma synka dawida ale ona ma na imie monika a jej dziecko ma juz roczek...
chetnie bym ja poznala...

pozdrawiam!!
 
czesc dziewczyny,
ja nie nadazam teraz czytac wszystkiego, moja Natalka nie lubi spac a lubi krzyczec i jesc. Ja mam wrazenie ze nie robie nic innego tylko karmie ja i zmieniam pieluszki;-) i chodze niewyspana.
Jest najukochanszym malenstwem :tak:

Dzisiaj wreszcie slonce niesmialo wyjzalo zza chmur wiec pospacerowalismy troche wiecej:-).
A ja chcialam sie pochwalic, ze juz wrocilam do swojego rozmiaru i moge nosic moje ulubione jeansy;-).
mam nadzieje ze wkrotce znow bede tu czesciej
pozdrawiamy
 
czesc dziewczyny,
ja nie nadazam teraz czytac wszystkiego, moja Natalka nie lubi spac a lubi krzyczec i jesc. Ja mam wrazenie ze nie robie nic innego tylko karmie ja i zmieniam pieluszki;-) i chodze niewyspana.
Jest najukochanszym malenstwem :tak:

Dzisiaj wreszcie slonce niesmialo wyjzalo zza chmur wiec pospacerowalismy troche wiecej:-).
A ja chcialam sie pochwalic, ze juz wrocilam do swojego rozmiaru i moge nosic moje ulubione jeansy;-).
mam nadzieje ze wkrotce znow bede tu czesciej
pozdrawiamy

tez mam taka nadzieje,ze bedziesz czesciej:tak:a sluchaj napisz mi prosze jak doszlas do swojego rozmiaru:rofl2:bo ja mam jeszcze 8kilo do przodu:baffled::wściekła/y:stosowalas jakas diete:confused:
no i wreszcie sloneczko sie pojawilo:-D:-D:-D
 
Aga22 sama bylam zaskoczona ze tak szybko wrocilam do swoich wymiarow. Wydaje mi sie ze to dlatego ze moja malutka od poczatku byla glodomorkiem i duzo ssala a jak karmi sie piersia to macica szybciej sie obkurcza, poza tym mialam ciezki porod a potem troche sie stresowalam i mysle sobie ze moze dlatego. Ale moze tez fakt ze podczas ciazy przytylam tylko 10 kilo (mala wazyla 3,80kg).
Absolutnie nie stosowalam zadnej diety, staram sie dobrze odzywiac, bo chce ja karmic piersia jak najdluzej.
pozdrawiam
 
Niafnia to faktycznie malo przytylas:tak:10 kilo tylko:szok::szok:a ja az wstyd mi Ci napisac ale kolo 25kilo:szok::szok::szok:szkoda,ze nie stosowalas zadnej diety myslalam ,ze mi pomozesz:-(ja jeszcze 8 kg musze zrzucic:wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama

Podobne tematy

Do góry