reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Mińska Maz i okolic

reklama
Kurcze już dawno nie zaglądałam na ten wątek bo myślałam że umarł śmiercią naturalną a tu taka niespodzianka.

Witam nową mamusię. Ja swego czasu też się sporo obijałam po Sulejówku bo tam pracowałam. Ale to było dawno jak byłam piękna i młoda a teraz tylko i zostało.

Mi może też się uda dotrzeć dzisiaj na dożynki. Będę was wypatrywać po Nataszy bo tylko ją rozpoznam;-):tak::-D
 
Hej dziewczynki:-)
Moje słoneczko jeszcze spi i pewnie jeszcze z godzinke pociagnie,póżniej zupka i pakujemy sie,niestety pewnie sami bo M mnie wpuscił w maliny i pojechał ojcu ciuki pomuc wozic wiec nie zdazy wrócic.:crazy:
No nic my z Alankiem sie i tak wybieramy:tak:
 
Dziewczynki opowiadać mi tu szybko jak się udała imprezka.
Ja się wczoraj strasznie wkurzyłam bo już mieliśmy postanowione że gdzieś tak koło 17 pojedziemy ale zadzwoniła moja mama że przywiezie mi gości. No i jak przyjechali tak pojechali dopiero po 19 więc już było za późno żeby gdziekolwiek jechać bo dziewczynki zaraz po 20 chodzą spać. Strasznie żałuję bo już się cieszyłam że się z Wami spotkam.
 
Kokusia szkoda ze nie dotarłas.
Natasza tez cos kiepsko urobiła mężowego.
Byłysmy we trzy ja marga i agapa i było bardzo fajnie.Dziewczyny macie rozkoszne bobasy a Wy super dziewczynki i mezusiów tez macie fajowych.Dzieki za spotkanko.
Koniecznie musimy to niedługo powtórzyc w mam nadzieje szerszym gronie.:tak:
Agata udanego wyjazdu,mam nadzieje ze pogoda Wam dopisze:-)
Miłego dzionka dziewczynki,my zmykamy na spacero:-)
 
Sorki dziewczyny, ale ten mój mąż to zawsze musi coś zepsuć, wczoraj mu się spieszyło do domu, bo chciał w nim posiedzieć trochę. Trochę go rozumiem bo chciał odpocząć po poligonie. Ale już następnym razem same z Kasią pojedziemy, a on niech odpoczywa sobie w domu:(
 
Sorki dziewczyny, ale ten mój mąż to zawsze musi coś zepsuć, wczoraj mu się spieszyło do domu, bo chciał w nim posiedzieć trochę. Trochę go rozumiem bo chciał odpocząć po poligonie. Ale już następnym razem same z Kasią pojedziemy, a on niech odpoczywa sobie w domu:(
To już niedługo bedziesz mogła sie zrewanżować bo 5 wrzesnia sa dożynki w dębem wielkim :-) albo możemy sie spotkac na jakiejs kawce:-)

Dzien dobry!

Beacia a jak tam sie grill udał??
Super ze mogłyśmy sie spotkac, dzieciaczki przesłodkie, dziewczyny super a o mężach nie bede sie wypowiadac bo jeszcze moj przeczyta i bedzie zazdrosny :-)mam ndzieje ze powtórzymy niedługo (jakas herbatka czy kawa)może niekoniecznie z mężami bo ich chyba te nasze rozmowy tak srednio interesują bo sie raczej na boku trzymali:-) hi hi

KOKUSIA a ty skąd jesteś??
 
Ostatnia edycja:
reklama
To już niedługo bedziesz mogła sie zrewanżować bo 5 wrzesnia sa dożynki w dębem wielkim :-) albo możemy sie spotkac na jakiejs kawce:-)

Dzien dobry!

Beacia a jak tam sie grill udał??
Super ze mogłyśmy sie spotkac, dzieciaczki przesłodkie, mam ndzieje ze powtórzymy niedługo (jakas herbatka czy kawa)może niekoniecznie z mężami bo ich chyba te nasze rozmowy tak srednio interesują bo sie raczej na boku trzymali:-) hi hi

KOKUSIA a ty skąd jesteś??

Marga ja jestem z okolic Strachówki jeśli kojarzysz gdzie to jest.
 
Do góry