reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Dublina!

Cześć dziewczyny. Interesuje mnie czy nadal chciałybyście się spotkać. Rozmawiałam z koleżanką i mamy pomysł, tylko nie wiem czy któraś z Was jest zainteresowana i ile by w sumie było dziewczyn.????

My jak najbardziej ;-))) Nawet chętnie zorganizuje coś u mnie w domu. Tylko w styczniu jade na 2 tygodnie do PL, a tak to zawsze i wszedzie
 
reklama
Cześć dziewczyny. Interesuje mnie czy nadal chciałybyście się spotkać. Rozmawiałam z koleżanką i mamy pomysł, tylko nie wiem czy któraś z Was jest zainteresowana i ile by w sumie było dziewczyn.????

My jak najbardziej ;-))) Nawet chętnie zorganizuje coś u mnie w domu. Tylko w styczniu jade na 2 tygodnie do PL, a tak to zawsze i wszedzie

ja rowniez chetna :-)
w styczniu tez bede do pl jechac ale to pod koniec i na gora tydzien
a w grudniu siedzimy tutaj, tylko na same swieta do limerick
ciezko mi sie pisze bo maly bawil sie klawiaturka i literki udalo mu sie poprzestawiac :-D:-D
 
Ostatnia edycja:
To świetnie dziewczyny, chciałybyśmy na razie spotykać się na zmianę u każdej w domu - póki nie zrobi się ciepło. Szukałam jakiegoś miejsca, ale ciężko jest żeby pomieścić więcej niż jeden komplet :-)
My uciekamy na ferie w drugi dzień świąt a wracamy 13 stycznia.
To tylko pozostało ustalić jakiś termin. :-D
 
To świetnie dziewczyny, chciałybyśmy na razie spotykać się na zmianę u każdej w domu - póki nie zrobi się ciepło. Szukałam jakiegoś miejsca, ale ciężko jest żeby pomieścić więcej niż jeden komplet :-)
My uciekamy na ferie w drugi dzień świąt a wracamy 13 stycznia.
To tylko pozostało ustalić jakiś termin. :-D

Napiszcie z której czesci city jesteście? my z Sandyford
 
dziewczyny a co powiecie o Clondalkin?
Czy jest jakaś mama z tej dzielnicy?
Tak sobie myśle,bo chce się przenieśc gdzieś z pipidówy jaka jest Newcastle do cywilizacji i nie wiem gdzie...
No ,żeby było w miare blisko Clondalkin bo mój mąż tam pracuje,ale nie musi być to ta dzielnica.
Blancharstown kusi swoimi sklepami,niepowiem :-D
 
Ja mieszkałam w Clondalkin na dwóch osiedlach - szczerze nigdy już nie chce tam wracać... nigdy
Obecnie mieszkam w Ashtown to jest na granicy D 7 i D 15 jestem bardzo zadowolona.

Co do spotkania przed świętami to bardzo chętnie, jutro pogadam z koleżanką i napisze Wam czy u mnie czy u Niej. Tylko napiszcie może który dzień Wam odpowiada. Ja jestem wolna od poniedziałku do piątku :-) A weekendy rezerwuje sobie Nasz Pan i Władca :-p
 
reklama
Do góry