reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Dublina!

Chodzi któras z was na basen z dzieciaczkiem??
Jak tak to gdzie??
My się wybieramy już od miesiaca chyba, ale maly miał infekcje uszu i nie wyszło.
Może jutro nam sie uda wybrac przynajmniej takie mamy plany :)
[/quote]


My chodzimy National Aquatic Centre, ale jest drogo 14 za osobę na cały dzień. Warunki słabe - wyposażenie jest ok, ale stan sanitarny basenu pozostawia wiele do życzenia. Dość nowy obiekt a wygląda jak 20 letni basen w Polsce.:baffled:
Ale jest blisko i możemy iść na ile chcemy, no i o której chcemy - nam nie odpadają poranne godziny bo mój mężczyzna jest w pracy... a bez niego nie pojedziemy
 
Ostatnia edycja:
reklama
a my pojechaliśmy wczoraj i nie znaleźliśmy tego basenu na clontarf , wczoraj miały być tam 2 godz dla niemowlaków,no ale znalezlismy jeden basen (i to nie ten co trzeba)a jak pytałam kogos o jakis inny basen w okolicy to nikt nic nie wiedzial ;/

Może dzisiaj wybierzemy się do tego national aqatic centre albo jest jeszcze jeden na blanchardstown (taki przy szkole) i tam też można.

W sumie to zależy od Bartusia, bo chyba go dziąsełka bolą i marudny jest strasznie
 
W Argosie za 23 €, fajna sprawa bo dzieciaczek może sam pływać gdzie chce - warunek żeby sztywno się już trzymał.
 
przeszukam dzisiaj katalog argosa w poszukiwaniu kółka :)

byliśmy wczoraj na tym basenie,Bartusiowi bardzo sie podobało
Chociaż nie jestem pewna komu to sprawiło większsza przyjemność- Bartkowi czy tatusiowi ;) :-)
 
Jak tam po Mikołaju?
U nas w pracy zorganizowano Christmas Party dla wszystkich dzieciaczków:-) Przygotowana byłam na płacz i marudzenie, a tu niespodzianka, Iggy przez calutkie trzy godziny z bananem na buzi!:tak:
 

Załączniki

  • DSCF3010.JPG
    DSCF3010.JPG
    79,6 KB · Wyświetleń: 40
to świetnie iggymama,
u Nas spokojnie, Buba dostała prezencik do bucika, tylko że rano tatusia nie było,a potem pojechaliśmy pomordować się w centrum miasta - jechaliśmy pociągiem - mała zaczepiała każdego i ciągle piszczała i krzyczała z radości, podobały jej się ozdoby świąteczne w centrach handlowych :-)
 
hej
a Bartus nie czekał na mikołaja-bo sam był mikołajem :)
byliśmy w shoppingu, myślałam,że dużo dzieciaczkow będzie tak ubranych,a sie okazało,że był tylko on :)

 
reklama
Cześć dziewczyny. Interesuje mnie czy nadal chciałybyście się spotkać. Rozmawiałam z koleżanką i mamy pomysł, tylko nie wiem czy któraś z Was jest zainteresowana i ile by w sumie było dziewczyn.????
 
Do góry