reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Dublina!

Witajcie!!!!
Mieszkam w D11, jestem Mamą 5 tygodniowego Alexa :-)
chętnie poznam Mamy z małymi Bejbikami, nie tylko z bliskich okolic, przecież zawsze można gdzieś się razem wybrać :tak:
Pozdrawiam!!!

Witam - co prawda nie bardzo blisko ale mieszkamy w D15, no a moja córcia ma już ponad 6 miesięcy,ale co do spotkań to my zawsze chętne.... :-)

cześć :)

jeśli można to ja też chętnie poznam inne mamusie :)
My mieszkamy w dublin 15
A mój synek ma 4,5 miesiąca :)
Pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:
reklama
cześć :)

jeśli można to ja też chętnie poznam inne mamusie :)
My mieszkamy w dublin 15
A mój synek ma 4,5 miesiąca :)
Pozdrawiam!

a gdzie dokładnie mieszkasz, bo my w Ashtown. Na razie mamy jeszcze jeden duet do spacerków,ale chętnie zwiększymy liczebność :-)
Jak mieszkasz gdzieś dalej to możemy się gdzieś umówić - ja jestem zawsze otwarta na propozycje - moja Buba też :-D
 
Dziewczyny bardzo polecam Marley Park na spacery. Sa tam świetne place zabaw dla starszaków a dla maluszków trasy "wozkowe";-)Teraz w weekend jest Craft Market czyli cos w stylu festynu farmerow. Duzo smakołyków, wystaw itp. My będziemy!!!!!
Park jest pomiędzy Rathfarnam i Sandyford:-)
 
Ja mieszkam w Blanchardstown, a dokładniej to prawie przy samej stacji darta "coolmine' (to 3 stacja za ashtown)
Więc chętnie się umówie na jakiś spacerek :)
Tylko gdzie??
Mi tam miejsce obojętne, bo lubimy jezdzic :p:p

Chyba nie można pisać posta pod postem bo mi skasowali kolejnego :)
pisałam,że może sie wybierzemy do tego parku w weekend jesli bedzie ładna pogoda :)
A to trwa cały weekend??

iggymama tam chyba jezdzi luas?bo autobusami to raczej nie lube jezdzic (jedno miejsce dla wozka, a jak juz ktos jest to trzeba wozek skladac ;/ )
Jak bedzie ładna pogoda to może wybierzemy sie całą rodzinką :p:p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
iggymama tam chyba jezdzi luas?bo autobusami to raczej nie lube jezdzic (jedno miejsce dla wozka, a jak juz ktos jest to trzeba wozek skladac ;/ )
Jak bedzie ładna pogoda to może wybierzemy sie całą rodzinką :p:p

Co do autobusow to masakra, Ja juz wole sie przejsc:tak:
Napisz czy byliscie w Marley Park?. My dopiero dziś sie wybieramy, choc musze przyznac, ze ziiiiimmmmnnnnooo:-)
 
Ostatnia edycja:
Witam

My też siedzieliśmy w domu. No też mnie ciekawi gdzie się pochowały wszystkie mamy z Dublina.
Co do spotkań, to mi wszystko jedno gdzie, jesteśmy mobilne. Może uda się zebrać więcej kobitek i gdzieś umówić.
 
Jestem za :)
No więc kto jeszcze chętny??

Chodzi któras z was na basen z dzieciaczkiem??
Jak tak to gdzie??
My się wybieramy już od miesiaca chyba, ale maly miał infekcje uszu i nie wyszło.
Może jutro nam sie uda wybrac przynajmniej takie mamy plany :)
 
reklama
Jestem za :)
No więc kto jeszcze chętny??

Chodzi któras z was na basen z dzieciaczkiem??
Jak tak to gdzie??
My się wybieramy już od miesiaca chyba, ale maly miał infekcje uszu i nie wyszło.
Może jutro nam sie uda wybrac przynajmniej takie mamy plany :)
My chodzimy do Monkstown Pool & Fitness Centre: Homepage W piątki od 10.00 jest godzina dla niemowlaków. Woda cieplutka, za Nasza trojkę tylko 5E:-)Wada jest, ze basem ma już swoje lata i nie ma przewijakow co utrudnia przebranie malucha, dlatego My bierzemy ze sobą leżaczek.
 
Do góry