reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Witam zimowo:szok:

Ja też pochowałam wszystkie zimowe rzeczy, a tu śnieg:wściekła/y:

Sara jak śnieg zobaczyła stanęła jak wryta i mówi "ooooo nieeeee":-D Zawsze tak mówi jak coś ją zaskoczy.

Pełno śniegu, nie ma jak przejść, a ja do przychodni muszę iść.

Izunia - fajnie, że mały tak dobrze zniósł przedszkole, ale strasznie długo musi tam być.

Mamatrójeczki - my też chyba się wybierzemy na sanki.:tak:

Zaneta - oby Pawełkowi się spodobało.

no ok zmykam do przychodni.
 
reklama
Dzien dobry, w ten mrozny, sniezny dzien.

Taka pogoda to moze nas tylko zaskoczyc w angli. Moj M caly czas gada ze wkoncu przyszla " wiosna angielska"...
Nie moge pojac, w zeszlym tyg bylo tak pieknie, ze spacerujac z Hagie, ciagle sie tylko rozbieralysmy:-D A teraz snieg, takie zaskoczenie!!!:szok::szok:

Mamatrojeczki - fotki super, maly mial niezla zabawe, no i balwan elegant!!!!

Hagie - ja tez swoje zimowki juz pochowalam do walizek, no ale snieg sie chyba dlugo nie utrzyma...

izunia - poszukam najpierw gdzies koszyczkow w Bradford...
 
Hej, ja tylko wpadłam życzyć wszystkim smacznego jajeczka i mokrego dyngusa :) Bo ja dziś jadę do rodziców na święta, więc pewnie nie będę miała czasu żeby tu zajrzeć. WESOŁYCH ŚWIĄT!!!
 
Hej hej dziewczyny:-)

Jakos ostatnio opuscilam sie w pisaniu:zawstydzona/y::zawstydzona/y:lenia mam totalnego do pisania:baffled:

WERKA-swiecenie jest w godzinach 9-16 w polskim kosciele,jak nie wiesz gdzie jest wez sobie znajdz adres na google .Ja wiem gdzie jest,ale adresu niestey nie znam:no:

MAMATROJECZKI-ale Ty pysznosci pieczesz,J mnie juz od dawna namawia na taki piekarnik do chleba,,no i chyba sie skusze wkoncu.Ale najpierw mam w planie kupic sobie porzadne garnki,bo moje juz sa poobijane strasznie:zawstydzona/y:Tylko nie wiem na jakie sie zdecydowac:rofl2:
fajnie ze udalo wam sie skleic balwana z tej chlapy:-D:-D
Ja w domu tez juz sie pozegnalam z zimowymi rzeczami,a tutaj taka niespodzianka:-D:-D

IZUNIA-a w weekendy pracujesz?i jak to wyglada,masz tydzien na tydzien na zmiane czy jak?
 
Doris ja te bułki i chleb piekę w zwykłym piekarniku :tak: Tak, że mozesz zrobić J niespodziankę na śniadanie wielkanocne :-)
Monia dziekuję za życzenia.

Z dala słychać trzask gałęzi,
to zajączek przez las pędzi.
Chociaż Wielka jest sobota,
ciężka czeka go robota.

Z hukiem wpada do kurnika,
bierze jajka, szybko znika,
w drodze wszystkie je maluje,
z trudem tempo utrzymuje.

Z pisankami zdążyć musi
zanim z Rezurekcji wrócisz.
Potem trochę chłop odpocznie,
w ciepłym gniazdku sobie spocznie.

Miejsca długo nie zagrzeje,
coś mu się na
głowę leje.
Głośno śmieje się baranek:
To już Lany Poniedziałek!

Wesołych Świąt
:tak:
 
34437__12503_wielkanoc5_1024x7681.jpg
 
reklama

Na stole święcone, a obok baranek,
Koszyczek pełny barwnych pisanek
I tak znamienne w polskim krajobrazie
W bukiecie srebrzyste, wiosenne bazie.
Zielony barwinek, fiołki i żonkile
- Barwami stroją uroczyste chwile.
W dom polski wiosna wchodzi na spotkanie,
Gdy wielkanocne na stole śniadanie.
:-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Do góry