reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
Czesc Czesc, witam sie i ja:tak:

u nas nudy wiec i pisac nie ma o czym:sorry2: Ja jestem przeziebiona i juz mnie szlag trafia, nie nawidze byc chora:wściekła/y: Zeby tego bylo malo to jeszcze zab mnie napiernicza delikatnie mowiac:wściekła/y: ehhh

Mamatrojeczki wow ale pieczywko siwetnie wyglada:-) pewnie tak samo smakowalo:tak:
WerkaMirek w huddersfield pokarmy beda swiecic od 10 do 14;30:tak:
Izunia super ze maly tak milo Cie zaskoczyl:tak:Oby tak bylo caly czas:tak: Bo wtedy Ty tez jestes spokojniejsza i mozesz skupic sie na pracy:tak: A na ile godz Maly chodzi do przedszkola?

No i koniec podgladu i juz nie wiem co napisac:baffled: Wybaczcie ale spadam pod kocyk. Milego dnia mimo tej pogody zycze:tak:
 
Agaam - Dzieki kochana, pewnie pojedziemy tam swiecic koszyczek. Tylko nie mamy koszyczka:szok::szok: ALe mamy taka duza ladna miche, ladnie ja udekoruje i bedzie git majonez! Zycze szybkiego powrotu do domu. Teraz duzo osob lamie bo bylo tak goraco, a tu nagle zmiana pogody...

Hagie - jak tam Zuzka, temperatura jej juz spadla moze:blink::blink:?? Biedactwo,
 
Hejla
ja dzis sobie kuchnie wysprzatalam,ciekawe na jak dlugo.a na gorze zrobilam taki bajzel ze szok.mloda moze zaraz zasnie to skocze ogarnac bo od schodow juz sie zaczyna balagan.dzis moj syn mi obiecal ze bedzie spal u siebie cala noc,bo z tej desperacji ze ciagle przychodzi i pakuje sie do nas chcialam przeniesc jego lozko i postawic obok naszego a Majki do niego wstawic.biedny jak zobaczyl ze wynosze to lozko ro ataku plazu dostal.

Agaam-zdrowka zycze.

Werkamirek-ja koszyczki widzialam w tkmaxx i nawet w funciaku.

Mamatrojeczki-a co ty robisz do 2 giej w nocy??ja o tej porze jak czasem sie obudze to juz mysle ze za 4 godz pobudka :-)

Izunia-fajnie ze maly tak ladnie zareagowal na przedszkle.moj sie wykaze 16go kwietnia bo idzie pierwszy raz.
 
czolem ale nam sie pogoda zepsula brrrrrrrrrrr niech bedzie cieplo bo znowu trzeba w kurtkach smigac a tak to by byla sama bluzka
Mamatrojeczki wszystko wyglada smakowicie mniam mmniam i bardzo latwo to zrobic wiec moze skorzytam
Werkamirek ja tez musze zakupic nowy koszyczek bo z zecszlego roku to taki maly jest wiec zakupie sobie wiekszy i jakas fajna serweteczke:)))
Izunia to super ze mu sie tak spodobalo:tak::tak::tak::tak::tak:
Zaneta Pawelek jak pojdzie to tez bedzie grzeczny:tak::tak::tak::tak:
 
Hejka
Żaneta ja bardzo często kładę się spać około 2-3 w nocy . Pobódka niestety najczęściej 7-7,30, :-( Ale jak np. P ma popołudniowki i wraca z pracy o północy, to tylko wtedy mozemy posiedziec pogadać w spokoju czy pograć na live :-D . To jest jedyny czas kiedy dzieci już śpią i mam czas na spokojne przeglądanie netu rozmowy czy właśnie granie - czyli rozrywki. Na sen pozostaje mi wówczas 5 czasami 6 godzin, ale daję radę ;-) .
Tynia polecam, nie ma z tym dużo roboty a wszystkim będzie smakowało, zawsze jakaś odmiana :tak:
Werka ja koszyczki widziałam w polskim sklepie, na przeciw Morrisona w centrum (w "dobre bo polskie")
 
Ostatnia edycja:
hej laski:-)

chyba się pogodzie coś pomyliło:szok:śnieg:szok: masakra.musze wygrzebać kurtki zimowe,bo zimno,a nie chce,żeby się natek przeziębił.

WerkaMirek u mnie w sklepie są koszyczki:tak: po 3,49:-D i serwetki również;-)

Agaam mały jest na full time,czyli od 7 do 18 mamy zapłacone.Ale zaprowadzam go idąc do pracy czyli ok 8.30 a mój go odbiera ok 16.także prawie cały dzień:-) ale widać,że jest zadowolony,idzie bez problemów do opiekunek,mamie robi papa:-D
Zdrówka życze.

zaneta na pewno Pawełek da rade,może przez pierwsze kilka dni być problem,bo jednak jest starszy od mojego i wszystko rozumie.ale na pewno się przekona:-)powodzenia życze:tak:

no nic trzeba się zbierac i budzić tego mojego księcia,bo jeszcze śpi:szok:męczy go to przedszkole i przynajmniej śpi całą noc:tak:

miłego dnia życze,i lepszej pogody:-D
 
Ja rozumiem, że "kwiecień plecień, bo przeplata...itd.", ale to już jest przesada!!!! Ja już nie chcę śniegu:no: W weekend wyprałam i pochowałam wszystkie zimowe szale, czapki, buty, kurtki i co??? Od nowa :szok:
Witam wszystkich zimowo :-D
 
reklama
No to mamy wielkanocną pogodę ;-):szok: Moje dzieciątko już od 7:00 chce iść na sanki, i zaraz się ubieram i idziemy na górkę. Dobrze, że od domu mam do górki jakieś 3 minutki, to nie będzie tak źle. Pozdrawiam wszystkie mamusie, a może któraś przyłączy sie do nas? Idziemy do Pit Hill Park na BD4 . Tam mamy super górkę do zjeżdżania na saneczkach :tak:
 
Do góry