reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

WerkaMirek ja też nie wiem kiedy jest święcenie koszyczków, nie przywiązuję do tego wagi.
HaGie raczej na idolkę się nie nadaję :-D , ale dzięki. Życie samo wymusza na nas działanie, zwłaszcza gdy brak kasy wiele rzeczy trzeba zrobić samemu, a człowiek uczy się na błędach. Raz cos wyjdzie innym razem nie. Co do pieczenia i gotowania to zainspirowała mnie koleżanka, która świetnie piecze i gotuje :-):tak:. Pomyślałam sobie, że trzeba też wziąść się do roboty, bo ostatnio to niewiele robiłam w kuchni :zawstydzona/y: .
A przepis znalazłam tutaj: Błyskawiczne bułeczki :: Skutecznie.Tv - YouTube . Z tego samego przepisu zrobiłam chleb i bułki, tylko na ciasto zużyłam podwójną ilość produktów :tak: . No i bułki pieklam około 30 minut, a chleb 55min. Szukałam na Youtube, ponieważ lubię widzieć jak to sie robi i wówczas wiem czy np. konsystencja ciasta jest dobra. Smacznego :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
WerkaMirek miałam tą czerwoną z tesco, najzwyklejszą jaka tutaj jest :-) . Dodałam czosnek kolorowy granulowany i świerzy pokrojony drobniutko. Pieczywo wyszło czosnkowe, mniam
 
[COLOR=#0000oo]Przy wspólnym posiłku dyskutują katolik, protestant, muzułmanin i żyd.
Katolik: - Jestem tak bogaty, że zamierzam kupić mBank.
Protestant: - Ja jestem bardzo bogaty i kupię sobie General Motors.
Muzułmanin: - Ja jestem bajecznie bogatym księciem... Kupię Microsoft
Zapadła martwa cisza, wszyscy czekają co odpowie żyd. Ten spokojnie zamieszał kawę, oblizał łyżeczkę i odłożył ją na spodek. Popatrzył na resztę biesiadników i mówi:
- A ja nie sprzedaję. [/COLOR]
 
[COLOR=#0000oo]Dzieci po powrocie z wakacji na wsi. Jedno z nich relacjonuje:
- Mamusiu, widzieliśmy wielką grubą świnie, jeszcze grubszą niż ty! Matka posmutniała i zaczęła nagle płakać. Widząc to podeszło młodsze z nich, córeczka, i mówi:
- Nie płacz mamusiu, to nie prawda - nie ma grubszej świni od ciebie...[/COLOR]
 
Pijany gościu wisi na poręczy i kołysze się nad siedząca na krzesełku kobieta i mówi:
- Paniiii, ile pani ma lat?
- Proszę pana, pan jest bardzo pijany a poza tym to niekulturalnie pytać kobietę o wiek. Kobieta ma tyle lat, na ile wygląda!
- Paniiiiiii, przecież ludzie tyle nie żyją!
 
hej hej:-)

melduje,że moje dziecko było bardzo grzeczne w przedszkolu:tak: jak go zaprowadziłam to od razu wyciągał ręce do opiekunki a mi zrobił papa:szok: także nie powinno być problemu,ładnie jadł,ale spał tylko 30 min,ale na noc padł jak kawka:-)
ja byłam dzisiaj w pracy 7 godz,bo zmieniamy się z koleżanką,a jutro ide na 14 do 21.także luz.

mamatrojeczki jak byłam na 2 fazie dukana to tez piekłam chlebek,ale z otrębów.:tak:
ide spac bo coś dzisiaj padam
a jutro odprowadze małego i czeka mnie lepienie pierogów,bo obiecałam mojemu:wściekła/y:
 
reklama
WerkaMirek i co piekłaś bułeczki? Daj znać jak wyszły :tak: Ja robię z granulowanych drożdży dr oetker-a . Zresztą wszystko co z drożdżami to tylko na tych drożdżach robię.
Izunia też musiał być pyszny. Dobrze, że mały zadowolony w przedszkolu :tak: , przy okazji i ty masz spokojniejszą głowę idąc do pracy. Jeżeli chodzi zaś o pierogi to u nas mój P. zawsze robi. Ja wczoraj skusiłam się na zrobienie klusek śląskich i nawet mi wyszły. Kiedyś próbowałam robić pyzy z mięsem (Makłowicza) ale szło nimi zabić :szok: takie twarde były. Ale to było dawno, za to dzieci pamiętają jak wówczas mnie prosiły bym już tego na obiad nie robiła :-p:-D. To była masakra.
 
Do góry