reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Witajcie

My po dwugodzinnym spacerku, wpadlam do domku tylko na kawusie i znow lece na spacerek. Tak mnie cos dzisiaj naszlo ze mam, takze spacerujemy sobie dzisiaj pelna para:-D:-D

Izunia - wspolczuje tyle roboty. Najwazniejsze ze prace masz! A teraz to chyba kiepsko z praca...:-:)-( Ja sama nie wiem czy znajde sobie jakos. Bo do starej wracac nie chce...

Monia - nie ty jedna masz problem, ja tez mam cyce jak dolnice, ze tylko dwa berety zszyc ze soba... Moze to by pomoglo:baffled: Ja czesto znajduje sobie fajne cyckonosze, w TKMAXie.

Agaam - kurcze zazdroszcze nowego domku, przeprowadzka juz na obrotach. U nas dalej czekamy na odp w sprawie kredytu:baffled::baffled:
 
reklama
Hejka.dawno mnie tu nie bylo ale najpierw nie mialam neta a pozniej byl weekend no i teraz ta pogoda wiec caly dzien siedziny na ogrodzie i powiem wam ze meczy mnie to bo nie mam nawet milimetra cienia a dzieciaki nie chca kapeluszy,Maja juz smiga sama i wyjadac chce wszystkie kamienie!!nawet na piec sekund nie moze zostac sama...szok.

Werkamirek-a dlugo juz czekacie na przyznanie kredytu?
Monia-La Senza jest w White Rosr Centre albo jedz do Junction 32,ja tam pokupilamcwlasnie w La Senza staniki po 4 fule!!ewentualnie chetnie przyjme troszke cycoli bo ja mam flaki ;-(

Agaam-to teraz w 4 sypialniach bedziecie sie bawic w berka bo tyle miejsca;-) albo jakas dwojeczka rodzenstwa dla Vicky i pokoje beda rozdzielone ;-)

Sylwia-jak tam posprzatalas troszke?

Mamatrojeczki-a jak u Ciebie z remontem?dzialasz jeszcze?ciexko z jednej pensji cokolwiek w chacie zrobic,a ja to taka niecierpliwa ze wszystko bym chciala od razu i planuje i planuje i dupa z tego.

A co z reszta dziewczyn???co jest??
 
Czesc Kobitki:-)
U mnie juz cisza, niunka zasnela:-) Teraz czas na relax:tak:

Zaneta no tak teraz jest wlasnie ten okres co nie mozna dziecka z oka spuscic:tak: teraz faktycznie bedziemy mieli duzo miejsca do "biegania":-D a z rodzenstwem cos tam sie pomysli:-D
WerkaMirek a dlugo juz czekacie na kredyt? a co do przeprowadzki to jeszcze jeszcze, pod koniec kwietnie planujemy tzn tak naprawde to musimy do tego czasu sie wyrobic:tak:
Monia co do stanikow to ja tez kupuje w La senza tam najlatwiej mi wybrac bo tez mam z tym problem:wściekła/y: no i jezdze do white rose:tak:
Izunia oby Ci sie dobrze tam pracowalo bo ja tez znam przypadki ze dziewczyny narzekaly na pracodawce:baffled: Ale moze to tez byla wina dziewczyn;-) powodzenia:tak:
Sylwiam a ze schodami wyszlo tak jak Ci mowilam, bardzo elegancko:tak: wazne ze sie dalo to tak zrobic bo ang ekipa powiedziala ze to nie do wyonania:-D A polacy zrobili:-)
HaGie fotek narazie nie bede wstawiac bo w tym domu jest tylko jeden wielki burdel:-D Ale jak sie ogarniemy juz na tip top to zapraszam wszystkie na kawke:tak:

Dobra czas na mnie milego wieczorku zycze wszystkim:-)
 
Zaneta ano z jednej pensji lipa, jak narazie robimy co musimy. Nareszcie schody doczekały się wykładziny :-) , bo tak to była masakra :wściekła/y: To zdjęcia teraz i przed :zawstydzona/y:Zobacz załącznik 451364Zobacz załącznik 451365Zobacz załącznik 451366Zobacz załącznik 451367 Jeszcze muszę dokupić wykładzinę na górny korytarz, przemalować musimy listwy i będzie ok. :tak:
Ale też już bym chciała mieć koniec. Później jak będziemy mieć kaskę, to chcemy położyć panele we wszystkich pokojach, tylko na korytarzu zostanie wykładzina, oraz linoleum w kuchni, łazience i WC.
Agaam a co u was było ze schodami? Co do przeprowadzki to miesiąc szybko zleci :szok:
 
Witam.

Ja ostatnio się nie odzywam bo ciężko zebrać do pisana bo roboty kupa.W tą sobotę przeprowadzka także wiecznie coś pakuje a R praktycznie gościem w domu bo prosto z pracy jezdzi i remontuje:-(.No nic jeszcze dwie nocki w starym mieszkanku:tak:.

mamatrójeczki gdzie kupiliście wykładzinę na schody?Ile kosztowała?Wypytuje się tak bo sama muszę czegoś poszukać a nawet nie mam kiedy:baffled:.Na razie skupiliśmy się na sypialniach i większość podług też już zrobiona ale ogólnie to jeszcze kupa roboty i wydatków nas czeka.

WerkaMirek ciekawe ile wam bank zaproponuje kredytu:sorry:.Pewnie przy jednej wypłacie ciężko wam będzie dostać jakiś sensowny kredyt.

Muszę sie pochwalić że Olinek wydalił tą nieszczęsną główkę po 8dniach:tak:.
 
Kasia dobrze, że już masz spokój z wydalaniem :tak: , mam nadzieję, że nie bolał go brzuch. Co do wykładziny to ja brałam wykładzinę od znajomej, a i tak mi zabrakło na górę i musze jeszcze dokupić. A i tak docinałam, sztukowałam :no: U mnie na korytarz i schody potrzeba około 20metrów by zrobić całość :szok:. Jeszcze muszę pomyśleć co zrobic w tzw. wiatrołapie bo tam jest ponad 10m2 podłogi. Chyba kupię linoleum. Wcześniej myslałam na schody o tym: Agadir Black ~ 66cm wide - ANY LENGTH Long Hall Hallway Stair Carpet Runner Rug | eBay , ale ona jest wąska, a ja schody mam 88cm szer. Do tego musiałabym dokupić na przejście pomiędzy schodami no i górę i dół więc zrezygnowałam. A oglądałam wykładzinę w B&Q i Wickes, to minimum £10 m2.
 
Witam.

mamatrójeczki dzięki za odp.w sprawie wykładziny.No nic jak się ogarniemy z malowaniem to pojezdzimy po sklepach i coś kupimy na razie to nawet nie było by kiedy położyć więc nie ma sensu kupować.Oj dużo jeszcze roboty przed nami:-(.

No nic laski ja się z wami żegnam bo jutro rano przeprowadzka.Nie wiem kiedy będę miała internet bo nawet jeszcze nie zgłosiliśmy że się przeprowadzamy:no:.Ale mi się nie śpieszy bo wiem że jak nie będzie internetu to robota będzie szła szybciej :tak::-D.
 
Dziewczyny ja tak na szybko...

Kochane mam do oddania TV, za darmo. Jak ktos by chcial, ten stary typ z pudelkiem z tylu, chyba ok 26-30cali nie wiem ile. Ale wszystko dziala, pilot jest itd...
Jak cos to podam adres na priv...
 
czesc ja nie mam na nic czasu wykorzystuje pogode Natalka juz nie chce w wozku siedziec tylko by chciala za raczke chodzic zaczyna sie puszczac przejdzie kilka kroczkow sama a potem bec na dupke .potem wybieram sie na miasto trzeba zakupic cos na dziewczynki bo szybko rosna dzis wezme se chyba za pozadki w ogrodzie moze jakies kwiatki zasadze i trzeba zakupiac cos do oszyczka bo nawet serwetki zadnej nie m am az wstyd :baffled:
Kasia jak cos to wiesz gdzie sie zglosic ja chcetna do pomocy
Mamatrojeczki schody wygladaja calkiem inaczej
Agaam to teraz bedziesz miala super duzy domek i tak jak napisala Zaneta rodzenstwo sie zrobi dla Viki i pokoje beda pelne hihihhihi
 
reklama
czolem ja dzis zaliczylam miasto i przy okazjii kupilam nowy wozek i przebilam uszy mojej ksiezniczce tylko troszke plakala wiki za to uciekala i przezywala jej placz nie chciala nawet patrzec jak pani Natalce uszy przebija i powiedziala ze jak ona ma kolczyki to i ona chce nowe wiec jej tez kupilam :-):-):-):-):-):-):-)i tak mi zlecialo cale popoludnie do domu dopeiro weszlam o 16tej potem obiadek i chwilka odpoczynku teraz czekam na P az wroci ciekawe tylko o kotrej zmykam na dol dokonczyc kawke milego weekendu laski
 
Do góry