reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hej, Hej:-)
Ja tu dzisiaj wstalam z zamiarem ze zrobie duze pranie i wywiesze na ogrod a tu d**a bo pogoda do kitu:wściekła/y: a z kosza to mi sie wysypuje:baffled:

Izunia gratuluje pracy:-) super ze tak Wam sie ulozylo:tak: a co to ma byc za sklep? bo cos mowilas ze w bradford taki juz jest? co do mojej bratowej tak to Krysia:-) a jesli chodzi o rece pelne roboty to tak w koncu wszystko poszlo zgodnie z planem i niedawno odebralismy klucze:-):-)
Mamatrojeczki kurcze ja tez mam nadzieje ze sie wypogodzi bo inaczej chyba nie bedzie mi sie chcialo jechac do miasta:no:
WerkaMirek co do grupy krwi to ja wiedzialam jaka mam i staralam sie z tego korzystac bo w Pl oddawalam krew:tak:a ze przy tym bylo usprawiedliwienie ze szkoly to juz inna sprawa:-D
Dziewczyny a wiecie czy tutaj tez jest cos takiego jak honorowe krwiodastwo? bo ja chetnie bym mogla oddawac ale nie wiem gdzie co i jak:sorry2:
Piszecie tak o tym rezydencie i paszportach i wychodzi na to ze rezydenta pewnie mam, ale o paszporcie moge zapomniec:-D
Dobraa uciekam robic obiad milego dnia zycze Wszystkim:-)
 
reklama
Pogoda się poprawia, zjemy obiadek i podjedziemy do centrum. Byłam sie przejść zobaczyć czy jest carboot , niestety było tylko kilka stolików, ale kupiłam dwie lampy stojące :-) To można powiedzieć, że spacerek sie udał.
Agaam co do oddawania krwi, to można tutaj oddawać. Wiem napewno, że w takich busach z krwiodawstwa. Tylko, że one różnie stoją. Zapytaj w przychodni, na pewno cos wiedzą i ciebie pokierują :tak:
 
witam laski u nas dzionek nawet zleciał byliśmy w centrum , ale tylko chwilkę bo jak zobaczyliśmy tą chołote to się nam odechciało tam chodzić , zadnych atrakcji , ale chyba coś sie puzniej działo !!!! wieczorem było lepiej !!!! a nam już sie nie chciało ruszać :no::no:

mojatrójeczka no ja właśnie czekam aż mija mama mi odbierze akt urodzenia polski i też musze umówić wizyte , no to troszke trzeba czekać oni są nienormalni chyba :no::wściekła/y::wściekła/y::no:
izunia no super że dostałaś sie do pracy , powodzonka życzę..

agaam i jak zrobiłaś te pranie ??? oj ja też niewiem czy tu pobierają krew i gdzie:no::no:
oki uciemam laski
 
hej hej:-)

dziewczyny i jak tam imprezka w centrum?ja nawet nie miałam jak iśc bo wróciłam z pracy o 19:szok:
agaam ja też chciałam robić pranie i rozwiesić na dwór,a tu nieciekawie za oknem:wściekła/y: musze rozwiesić na suszarkę,bo niedługo nie będziemy mieli w czym chodzić:no: bo kosze pełne brudów:szok:
A ten sklep to spiżarnia.Wczoraj byłam pierwszy dzień,na sprzątaniu i wyciąganiu towaru,i może we wtorek lub środę otwierają.także zapraszam :-)
Super,że dostaliście już klucze,no to teraz zasuwacie na pełnych obrotach:tak:
Co do oddawania krwi,to też widziałam auta,musiałabys spytać w przychodni.

mamatrójeczki no to spacer i zakupy udane.:-)

Wczoraj byliśmy na imprezie na playgroupach z okazji wielkanocy,fajnie było.dużo atrakcji dla dzieci,Natek nawet na zamku dmuchanym skakał.

pije kawke i idę ogarnąc chatkę,teraz nie wiem jak to będzie jak będę cały tydzień w pracy,ehhh jakoś to będzie trzeba ogarnąć:tak:
miłej niedzieli życze:-)
 
Witajcie

Ale dzis nam pogoda dopisala. Bylo cudownie. I wrecz takiej pogody nie mglismy przegabic. Dlatego pojechalismy sobie za miasteczko. Nad rzeczke, do Otley. Sloneczko grzalo, ze tylko ciagle sie rozbieralismy, a ja tylko ciagle sprawdzalam czy moja Laurka nie zmarzla... Bo juz sama nie wiem jak moge takie malenstwo ubierac w 20stopni. Mi bylo goraco, ale jej moze chlodno?:baffled::baffled::baffled: Jestem chyba matka kwoka...
A teraz czekam na grillowane miesko, bo moj rozpalil wlasnie grilla, i beda kielbaski, karkoweczka i kurczak...mmmm ale glodna jestem....

Izunia - gratuluje nowej pracy, ja zaczne szukac nowej porasy za jakies dwa miesiace...

MamaTrojeczki - ja bylam wczoraj na carboodzie, nawet sobie pare ciuchow kupilam. Ale bylo bardzo malutko...

Agaam - wczoraj faktycznie bylo rano nie ciekawie, mgla. nic nie bylo widac. Ale pozneij zrobilo sie bardzo slonecznie i cieplutko...

Emilka - planowalismy sie tez wybrac, ale jak zobaczylam tlum ludzi, to nie ciekawie sie zrobilo z takim malym dzieckiem. zreszta zakupy nam sie zeszly jak zwykle... A potem jeszcze w pabie posiedzielismy i jak wracalismy to widzielismy ze dpopiero od wieczor sie rozkreca...
 
Czesc niedzielnie:-)

My wczoraj pojechalismy sobie do centrum tak wieczorkiem wlasnie ,zeby sie zalapac na fajerwerki,ale tlum byl niesamowity:baffled:troche tez sie naczekalismy,bo myslalam ze to bedzie o 18.30 a to zaczelo sie o 19 tej,ale dzieci chlopacy zachwyceni byli:tak:a to najwazniejsze.

Dzisiaj za to sobie pojechalismy na sciezke rowerowa,pojezdzilismy na rolkach:tak:super sie jezdzilo,sloneczko swiecilo,zero wiatru .....

IZUNIA-gratuluje pracy i Twojemu tez:-)Ciekawe jak tam Nathan w przedszkolu bedzie sie sprawowal...
 
Dzieńdoberek w ten piękny dzień. U mnie już pranko się kończy prać. Za chwilę wstawię następne. Pogoda rewelacja, aż chce sie żyć ;-) . Oby tak dalej :-D . Życzę wszystkim miłego dnia!
 
reklama
Hej, w końcu i ja mam chwilkę, żeby coś napisać...
Weekend minął mi bardzo szybko, ale jestem zadowolona, bo bardzo dużo rzeczy udało mi się zrobić przez te dwa dni. Troszkę się napracowałam, bo zrobiliśmy mały remoncik w Zuzi pokoju, generalne porządki w ogrodzie i w domu, skosiliśmy trawkę, okna umyłam, wysprzątałam chałupke na tip-top, cztery potężne prania załatwione i jeszcze wielkie zakupy też zaliczyliśmy:tak: W sobotę byliśmy w centrum wieczorem po 19 i troszkę się przeraziłam, nigdy nie widziałam w tym mieście tylu ludzi :-) ale było ok. Wczoraj byliśmy połazić po sklepach, a po obiedzie korzystaliśmy z pogody i siedzieliśmy sobie w ogródku :cool2: Bardzo miły weekend. Cieszę się, że wczorajsza śliczna pogoda jak na razie nas nie opuściła:happy2:
Mam pytanie do mam, które nie pracują i siedzą sobie w domku z dziećmi...Jak tu w UK wygląda sprawa ubezpieczenia? Bo ja do porodu cały czas pracowałam, potem byłam na macierzyńskim, a co teraz, jak już wszystko mi się skończyło i jestem housewife? :szok: :szok: czy ja mogę korzystać z opieki medycznej? bo przecież nie opłacam teraz żadnych składek na national insurance...Bardzo proszę, podzielcie się swoją wiedzą na ten temat.
Izunia gratuluję Wam nowych posad, bardzo szybko Wam poszło ze znalezieniem pracy :tak:
Agaam Wam też gratuluję nowego domku:happy2: napisz coś więcej o nim, gdzie, ile sypialni, kiedy przeprowadzka itp...
pozdrawiam, paaa
 
Do góry