reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej hej
Wszystkiego najlepszego dla nas !!:-D
Ja juz pranie rozwiesilam ,mam nadzieje ze nie bedzie padalo .kuchnie ogarnelam ,poprasowalam i mam chwilke dla "siebie" z dziunia na kolanach :sorry2:.
Agaam - wlasnie tak to jest z tym urlopem w Polsce .Do odpoczynku daleka droga .
Sylwia - Dominik tez swego czasu byl Picasso na scianie ,az w koncu dalismy mu jedna sciane niech tam przelewa swoja tworczosc ,raz pomalowal i mu przeszlo :-D.A domek napewno sobie slicznie urzadzisz :dry::-p
 
reklama
hejka
u nas nic ciekawego sie nie dzieje wiec siedze cicho.wlasnie dzwonilam do mojego housingu w sprawie sciany i zaraz zabieram sie za podanie zeby juz z glowy bylo.oczywiscie wszystkim babeczkom najlepsze zyczonka,Pawelek od rana sie ze mna sprzecza ze dzien chlopaka jest a nie 'dziewczynow' :-)

werkamirek-a wy sie znaliscie wczesniej z tymi wspolokatorami?ja bym zrobila taj jak Samaryn,gowno w torbe i pod drzwi.tez kiedys mieszkalam z taka dziewczyna co nigdy naczyn po sobie nie myla i zawsze caly zlew zawalony byl,az pewnego dnia spakowalam do miski i zanioslam jej do pokoju.pow ze jak lubi syf to moze go robic u siebie w sypialni.

mamatrojeczki-piesio super.

sylwia-prxyjdziemy raz to wiecej nas nie zaprosisz :-)

agaam- witaj :-)mi tez sie marzy urlop.wczoraj nawet poszperalam i znalazlam na 15.09 na lanzarote za nasza czworke 960£ all inclusive.ale moj A pow ze albo wesele mojego brata albo wczasy bo znow wsxystko co sie odlozy przez rok sie wyda na wyjazdy.a do pl jechac to trzeba woreczek ze soba zabrac,bo ubrac sie na wesele jakos trzeba,prezent,itp itd i samolot i 2 tys pojdzie w p....!!

dobra spadam plodzic to podanie.im szybciej tym lepiej.
 
Wszystkim Paniom życzę Sto lat:-)

agamm skąd ja to znam,dlatego nie lubię jezdzić do pl.Bo człowiek dopiero po wyjedzie potrzebuje urlopu,żeby odpocząć.Wiecznie jeżdżenie,a moi rodzice mieszkają na wsi,więc do teściowej jest 20 km w jedną stronę,więc tak kursujemy...raz jak byliśmy to zrobiliśmy przez 2 tyg 1000 km:szok: masakra

werkamirek dlatego ja powiedziałam nigdy więcej żadnych lokatorów.:tak:

mały śpi,więc można chwile odpocząć,obiad naszykowany.mój wróci z pracy to przejdziemy się na spacer:-)
 
dziewczyny,a moze by jakies kulki zorganizowac??nawet jutro tam na bd4 :-)ja bym sobie busem przyjechala a moj wczesniej konczy to by nas odebral bo i tak w bradford jutro bedzie.sa jakies chetne?tak o 12?
 
Jaaa chetna bo na 14 moj jutro zaczyna prace takze by mnie podwiozl. A ja meiszkam na BD4 to nie musiala bym sie z moim niecierpliwym dzieciaczkiem tluc daleko.
Zaneta w gdzie to jest??
 
wrrkamirek-to sie nazywa Funsters children play centre.jak masz takie duze rondo,ostatnie juz to bardzo blisko tego ronda.jak mieszkasz niedaleko Hallnarku to tez masz blisko,bo z tych kulek do Hallmarku to 10 min sie idzie
 
Hejka:)
Nie odzywalam sie ,bo maly nie spal 3 noce i strasznie marudny wiec ogolna lipa:zawstydzona/y:Juz troszke jest lepiej bo dzis przespal 5 godz bez budzenia:szok:
Wszystkiego najlepszego Kobietki:-D
 
reklama
Do góry