reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hej.
Ja zasmarkana i Olinek trochę też :-(.A dzisiaj mam wizytę u dentysty także kiepsko mi przypadło:dry:.

Doris78 nic ciekawego nie wymyśliłam:no:.Chłopaki mie;li to samo na obiad co twoi a R zrobiłam makaron z grzybami kiełbachą i taki tam miksik:tak:.

Pisać laski co tam u was bo u mnie pustka w głowie przez te smarki:sorry2:.
 
reklama
Czesc:-)

U nas tez nudy nic sie nie chce:baffled: Niunka w przedszkolu to chociaz dzieki temu wynurze nosa z domu bo tak pewnie bym sie nie ruszyla:confused:

Kasia zdrowka dla Was oby tylko na katarku sie skonczylo:tak:
Sylwiam dzieki za inf, moze tez skorzystam tylko najpierw musze zrobic znow slelekcje w ciuchach i nie tylko:szok: a tak mi sie chce ze szok:zawstydzona/y:
Alexnow no prosze jaka masz zdolna coreczke:-) oby tak dalej:tak:
Izunia fajnie ze macie mozliwosc wymiany i mozecie prace pogodzic:tak:
Doris pisalas o wiosnie ja tez mialam nadzieje ze to juz koniec zimy a tu prosze jakie mrozy brrrr:wściekła/y: niech juz chociaz snieg spadnie to dzieciaki beda mialy radoche:tak:
Wisienka ja wiem ze Mala dobrze sie bawi w przedszkolu bo widze jak po nia wracam to jest usmiechnieta i ogolnie zadowolona:tak:

Dobra uciekam zrobic kawe bo dzis znow pobudka byla o 5:baffled: no ale nic jakos trzeba dac rade:tak:
 
hej hej:-)

u nas nic ciekawego się nie dzieje,mój jest w Pl,bo miał trochę spraw do załatwienia,ale wraca już w czwartek:tak:także spoko.

sylwia.m dzięki za info,może wyciągnę mojego:tak:Bo muszę pomału jakieś ubranka małemu kupować,bo wyrasta ze wszystkiego.:-)

kasia zdrówka,oby Was bardziej nie rozłożyło.

Dzisiaj już jest fajnie ciepło,ale rano masakra.ale od jutra ma być cieplej.Więc miejmy nadzieję,że to koniec zimy:tak: A Natuś sanki dostał z pl pod choinkę i chyba nie wykorzystamy w tym roku.Chyba,że kółka doczepimy:-DTrudno będą na przyszłość.

Agaam ja co chwile robię selekcję,bo wydaje się,że ubranka duże,ale jak wyciągam to na styk.Tak rośnie to moje dziecko.
Fajnie,że Viki lubi przedszkole,ja mam nadzieję,że Natuś też będzie lubił tam chodzić i nie będzie cyrków.

Idę bo właśnie się obudził,nawet kawy nie dał wypić.A taki był zmęczony,a spał 30 min....
 
Witam:)

My juz na starych smieciach :-:)-(
Niestety nie ciesze sie ze wrocilam, pomimo ze dzien przed powrotem pogoda bardzo sie popsola...
Do tego moja mama jest chora na bolerioze, dali jej skierowanie do szpitala juz od dzisiaj. Ledwo co poszla, a tu sie okazalo ze nie ma lozek. I musi czekac do srody.A juz ja ta choroba strasznie meczy. Ledwo co chodzi, nie daje rady juz mowic. I pol roku szukali jej choroby. Dopiero sama sie uparla by jej zrobic badanie na bolerioze!

Dziewczyny trzeba sie koniecznie spotkac, moja mala juz jest taka duza. Tak sie smieje glosno jak w reklamie. Jaja poprostu.
Az mi dreszcze przechodza jak ja slysze...

A wy znowu dziewuchy chore, ahhh duzo zdrowka!!!

Dobra idziemy na spacerek bo mala juz czeka w wozku, uspana hehe jeszcze sie z grzeje!!
 
czesc
Moje dzieci wlasnie roznosza lozeczko .Mam nadzieje ze dno nie odpadnie ,bo Domin troche sobie wazy :dry:,a juz jedno lozeczko ten lobuz wlasnie tak rozwalil ,ze skakali z kuzynem i tylko scianki zostaly :-D.Zimno dzis ,choc tak pieknie sloneczko swieci .
Werkamirek - witamy witamy !! Oby mamie jak najszybciej pomogli ,i glowa do gory ( choc wiem ze latwo mi sie pisze )
Izunia - fakt ! zima nas w tym roku zasoczyla i narazie jest bezsniezna ,lecz to nie koniec zimy przeciez :-p.Moja Jaska tez baaardzo szybko rosnie ,w sobote kupilam jej kurtke zimowa w rewelacyjnej cenie ,tyle ze jest duza bo na 6 lat ,ale dla mojej babolki to bedzie w sam raz za 2 lata :tak::baffled::-D
Agaam - to dobrze ze Wiki przekonala sie do przedszkola
Kasia - zdrowka dla Ciebie i dla Olinka
 
Hejka
u mnie cisza,ksieciunio jeszcze spi bo wczoraj zabalowal do 22,a niunia ma drzemke.ciekawe tylko o ktorej wstana a o 10 mielismy isc do przedszkola.wczoraj bylismy godz i Pawelkowi sie podobalo.
Renuska-jak lozeczko,cale?u mnie tez tak roznosza w dodatku jeszcze sie tam dusza.
Wetkamirek-wspolczuje choroby mamy,sluzba zdrowia w Pl jest za poziomieepoko
kamienia lupanego albo i nawet nie.tez tak mysle ze przydaloby sie jakies spotkanie.
Dobra pozniej wejde bo ksiaze juz z gory sie drze i powoli trzeba sie szykowac bo zanim zje to pol godz minie.
 
Cześć.

U nas powolutku do przodu. Chodzimy teraz sporo na spacerki, bo nasz pies potrzebuję masę ruchu. Ale wszystkim nam się to przyda hihi:-D

Ja z pogody jestem zadowolona, jak pomyślę, że miałby być śnieg i tak jak w zeszłym roku nie wywoziliby nam śmieci przez 3 tygodnie.......

W piątek byłam z Sarą pierwszy raz na playgroupie. Tak jej się spodobało, że wyjść nie chciała. W płacz uderzyła jak ją ubierać zaczęłam:szok: Do tego upodobała sobie jedną z mam i cały czas ładowała się jej na kolana:-D Dodam, że Sara raczej jest wstydliwa i nigdy tak do obcych nie lgnie:tak:

Dziś idę odebrać wyniki. Będę musiała się zarejestrować do lekarza. Ciekawe co mi powiedzą. Mam nadzieję, że żadne wrzody od tych leków mi się nie porobiły....

Mam pytanie. Pewnie któraś z Was ma psa. Wiem, że tu trzeba jakieś ubezpieczenie mieć dla psa i gdzieś się go rejestruje, a ja nie mam pojęcia co i jak.

Renuska - moja Sara też strasznie wysoka jest.

Zaneta - dobrze, że Pawełkowi podobało się w przedszkolu.

Werka - współczuję z powodu choroby mamy.

Kasia - zdrówka.

No zmykam jakiś obiad szykować.

Papa
 
Hej:-)

Oj jak mi dzisiaj szybko dzien zlecial:tak: juz 17 za niedlugo trzeba szykowac sie do lozek:tak: Jutro tez zapowiada sie ze jakos ten dzien zleci:tak:

Monia to tylko sie cieszyc ze malej sie podobalo:tak: teraz wiesz ze bedziesz mogla czesciej chodzic, moja Victoria tez uwielbia play grupy:tak: Napisz pozniej co tam wykazaly wyniki badan, oby wszystko bylo ok, trzymam kciuki:tak:
Zaneta wow super ze Maly tak szybko sie zaklimatyzowal ,ciekawe tylko jak bedzie mu sie podobalo jak mamy nie bedzie:-p
Renuska jak tam lozeczko cale??:-D
WerkaMirek witaj w uk:-) Strasznie Ci wspolczuje choroby mamy ale musisz byc dobrej mysli napewno wwszystko bedzie w porzadku:tak:
Izunia oj tak te dzieciaczki strasznie szybko rosna ja juz nie mam gdzie tych ciuchow chowac:baffled:dobrze ze chociaz teraz mam komu oddawac te ciuszki:-) ale paczki idzie do Pl wiec troche najpierw musi sie uzbierac:-p

Dobra uciekam bo leci pikla reczna ciekawe jak dzisiaj polacy sie spisza:tak:
 
czesc trzeba sie w koncu odezwac choc u nas nic ciekawego sie nie dzieje Natalka juz zaczyna wchodzic po schodach ale jak patrzy na mnie przy tym bo wie ze nie moze Wiki bardzo lubi sie z nia bawic ostatnio powiedzial mi ze jak by ja ukochala to by ja chyba udusilA BO TAK JA KOCHA CIEKAWE TYLKO JAK DLUGO TO BEDZIE TRWALO hihihihi
Izunia moja Nati tez szybko rosnie ostatnio poodkladalam juz 6-9 miesiecy troche ubranek bo za male teraz trzeba kupic 9-12 pochodzi z 2 miesiace i znowu wymiana :-D:-D:-D
Monia jesli chodzi o psa to moze idz do weterynarza on napewno bedzie wiedzial mozesz tez sprawic pieskowi chipa w razie zguby sie znajdzie i daj znac jak tam wyniki
werkamirek witaj z powrotem:-D:-D oj spotkanko to by sie przydalo
 
reklama
hej wszystkim...
ja już po wizycie mamy i tesciow...wymęczona jestem jak nie wiem co ale fajnie bylo...duzo swojskich wyrobow nawiezli a ja mam taką malą lodowke że inne rzeczy mam na balkonie dobrze ze chlodno;-)pogoda od 1 dnia do wyjazdu perfekcyjna takze spoko tylko sie nie moge pozbierac po wyjezdzie mamy czuje jakby to byl sen bo byli tylko 5dni i teraz tak strasznie tęsknie za mamą ze jakos nie moge sobie miejsca znalesc...muszę odpocząc i powoli wroci wszystko do normy...a Irena chciala jechac do POlski strasznie z babcią i z nami, bo stwierdzila ze tu jest nieladnie i ona chce jechac i teraz tez chodzi mowi ze tęskni za babcią.Nawet D sie wzruszal jak pojechali...dlatego wiele nie pisze nawet bo dalej jestem pod wpływem ich pobytu;-)Jeszcze dostalam formularz z przedszkola ze podanie do szkoly i ze od wrzesnia ma isc a dla mnie to jest nienormalne i bym poczekałą jeszcze rok...tym bardziej ze we wrzesniu bedziemy mieszkac w shipley lub w yorku a mi tu każą skladac nawet tu nie ma dobrej szkoly z bialymi dziecmi, a ja jednak wole zeby byla przewaga ialych dzieci, poza tym nie zna angielskiego jeszce...jak sie nie nauczyla przez 4miesiące prawie nic kilka slowek to do wrzesnia nie opanuje na tyle zeby isc do ang szkoly...mam jakis stan depresyjny przez to wszystko hehe ide spac

werkaimirek moja mama tez ma borelioze, wykryli jej przypadkiem bo zlamala noge i jakas lekarka powiedziala ze rumien nie jest od zlamania a nie mogla nawet stanąc na tą noge i wyslali ją na badania do Cieszyna i sie okazalo ze jest borelioza i zapisali antybiotyki i zazywala jakis czas i sie "schowala"choroba nie ma objawow choc noga czasem ją bardzo boli w pachwinie to kontrolują co jakis czas poziom bo tego sie juz nie wyleczy ale przy antybiotykach jest ok więc nie martw się o mamę bedzie dobrze
 
Do góry