reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

witam z rana !
Dominik w przedszkolu ,Jasmina spi ,wiec mam chwilke dla siebie .Jak ja tesknilam za tym przedszkolem :szok::-D dopiero teraz to sobie uswiadomilam .Pol godziny dzis rano szukalam aparatu zeby uwiecznic kolejne wydarzenie ,a ten dzikus nawet nie chcial ladnie stac do jednego zdj :dry:.W domu nie ma nawet kawalka chleba wiec zostalam zmuszona do diety .Pogoda dobijajaca ,nastawilam wlasni pralke i juz mnie krew zalewa jak sobie pomysle ze to pranie bedzie schlo w kuchni 2 dni :wściekła/y::-(.
Emilka - co bylo malutkiej ,ze sobie tyle zaspiewali ?czy to juz stala stawka w pl ?
Doris - spoznione :zawstydzona/y:zyczenia urodzinowe dla Dawidka ,wszystkiego naj !!! Duzo radosci z synka .
Sylwia - Taki bojler to pewnie nie maly wydatek :confused: Ja 2 dni temu musialam wlaczyc grzanie ,bo tak mi bylo zimno .No ale jakby nie bylo to blizej juz do jesieni wiec nerwy mnie nie szarpaly zbytnio ze grzeje w lecie :-D.
Agnieszka uk - zdzierusy z tymi koszulkami z logo szkoly :crazy:.Ja takowej nie kupilam ,bo dla Dominika taka koszulka kosztowala 7.50 ,powiedzialam sobie ze nie dam tyle za glupia koszulke dla dziecka .Moze sie nie przyczepia .
Agaam - Gratulacje ! Dobrze ze Viki dobrze czula sie w przedszkolu i ze bedzie miala kolezanke .
 
reklama
Czesc wszystkim:)
Dawno mnie tu nie bylo...ale jakos tak wyszlo:(
Mam troche na glwoie spraw a i pogoda nie nastraja optymistycznie ..to i pisac sie nie chce:(

DZIEWCZYNY MAM DO ODDANIA ZA DARMO KONSOLE X BOXA I DWIE GRY

MOZE ,KTORAS Z WAS BY CHCIALA DLA CHLOPAKOW,ALBO ZNACIE KOGOS KTO BY CHCIAL:)
 
Ostatnia edycja:
WITAM LASKI U NAS OKI TYLKO MAŁA DAJE MI PO PALIĆ ZACZEŁA CHODZIĆ I TAK ROZRABIA ŻE SZOKI !!
CO TU TAK PUSTO PISAĆ LASECZKI !!!!!!
nike dzięki kochana że dasz mi namiary na to bo szkoda by było to zostawić,jak jest szansa odzyskania !!!!:tak:no ja bym była chętna na kawusie tylko ciekawe jak mój H bendzie pracował czy bendzie mógł nas zawieś , a gdzie mieszkasz?
renuska nie nic takiego jej nie było tylko chciałam jechać z nią tak żeby ją przebadał no to tak mnie załatwili bo nie miałam tej karty unijnej ale spoko może uda mi się ,żeby zwrócili kasę .:-:)szok:
no oki lecę myć ząbki i pomału lulu jutro się widzimy:-):-):-)
 
witam, mieszkam na bd5 bradford zainteresowanym przyjazdem na kawkę szczególy na skrzynke heheh zapraszam:)))) mykam bo dzis zapisy do szkoly wiec musze zlożyć podanko hehheh:)))odezwe się potem
 
Witam.
Emika 13 pierwsze spotkanie w szkole zaliczone. Trudno to jeszcze nazwac zajęciami bo byliśmy tam tylko 30minut.Ale od poniedziałku już trochę dłużej więc zobaczymy jak to będzie.Generalnie Krystian strasznie zawstydzony i rozczarowany bo nie było jego najlepszych kolegów z którymi chodził do przedszkola.

nika1979 ja odpadam że spotkania.Trochę zajęty mam przyszły tydzień ze względu na szkołę starszego syna.
 
emilka ty jak najszybciej wypelnij forme na te karty unijne robisz to internetowo na siebie, męża i dziecko, ale lepiej je mieć jeszcze przed staraniem o zwrot mi przyszlo w ciągu 4 dni albo możesz powiedzieć, że na nie czekasz ale lepiej wyślij formy i lepiej czekać , niż ci mogą odpowiedzieć negatywnie ze względu na kartę ja mojej tez wyrabialam po przyjeździe zrób jaknajszybciej:0 a dzwonilaś już tam?pozdrawiam
 
no co tu tak pusto laski pisać :szok:
nika no jeszcze nie dzwoniłam w poniedziałek to zrobie , a ty mówisz o tej unijnej karcie ja z mężem mam to muszę mieć i na małą tak ? jaka to jest strona bo już dawno robiłam te karty i pomagał mi kolega jeszcze :tak::wściekła/y: kurcze dobra uciekam bo padam już!!!!!
 
reklama
Emilka jesli chodzi o te karty to ja dziewczyn nie mam tylko one tak jakby sa na twojej karcie bo skladalm aplikacje tez na Wiki a przyszly tylko na mnie i mojego P
no strasznie tu pusciutko ale nie ma co sie dziwic rok szkolny sie zaczal wiec i czasu jest ograniczony ja jeszcze zWiki musze prace domowa odrobic ale to zrobie popoludniu :)
 
Do góry