reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Czesc :)

GRAZIUL-jak umiesz na lyzwach jezdzic to spoko dasz rade,ja juz pare razy bylam na rolkach ,a jeszcze mam problem z hamowaniem :)))))
A ty jeszcze masz blisko Listre park ,a tam tyle jest miejsca do jezdzenia,super.My niestety mamy daleko do jakiegokolwiek parku i bez auta ani rusz.

A Kuba raczej anginy nie ma,bo sprawdzalam mu gardlo i nie ma zadnego bialego nalotu ,ale ma bardzo bardzo powiekszone migdaly i ogolnie z kazdym dniem skrazy sie ,ze a to ucho go boli,a to glowa......Obawiam sie ze moze mu sie bardziej rozwinac.
 
reklama
dzien dobry ,czesc i czolem .
Zeby tylko dzis nie padalo bo mozna dostac swira od siedzenia w domu ,a wczoraj tak milo spedzilismy dzien na dworze .Jasmina juz ostro bierze sie za raczkowanie ,a o siedzeniu nie ma mowy .Jak ja sadzam to ona juz na brzuch i ruchem gasienicowym byle do przodu .W wannie jedynie siedzi zeby sobie nie chlapac w twarz ,cwaniara jedna .Dominik dzis ostatni dzien w przedszkolu .
Graziul - ale wam fajnie ,my tez sie wybieramy na basen od kilku miesiecy :crazy::zawstydzona/y:,i albo @ ,albo Domin smarka ,pozniej Jasmina ......ale pierwzy krok zostal poczyniony ,czyli zakupilam stroj kapielowy -jednoczesciowy of kors .
Marta - jak tam Maja ? przespalycie noc ?
M0205..- no wlasnie pisz ile wazy Michas ,bo tez jestem ciekawa .
 
Witam.
Ale dzisiaj chłodno.Trochę zmarzłam jak szłam zaprowadzic Krystiana do przedszkola.U nas spoko Oliś chwilowo zajęty bo ogląda Epokę Lodowcową.Wczoraj wieczorem R wywiną mi numer tak Olusiowi umył żeby po kolacji że wymiotował mi na dywan w sypialni.Także o 20 musiałam włączyc odkurzacz i prac. Trochę hałasu było przy praniu ale jakoś średnio chciało mi się w tym babrac ręcznie.Chociaż z grubsza musiałam.
Oluś kolejną noc przespał u siebie w łóżeczku.Szkoda tylko że Krystian zawsze jak Oli śpi u siebie to on musi się
wcisnąc do naszego łóżka.
Renuska i co dzieci dawały u Dominika w przedszkolu panią?
Graziulxxx i Doris78 też bym chętnie pojezdziła na rolkach gdybym potrafiła.Ale niestety jeszcze nigdy nie miałam okazji spróbowac.
 
Hej laski


Wczoraj dwa razy napisalam dlugasnego posta i za kazdym razem zniknal, wiec teraz mama nerwa ze znowu zniknie. :-(

U nas nic ciekawego wczoraj mialam zapierdziel, bo musialam jechac do miasta, potem zrobic obiad i wieksze srzatanie. A na dzisiaj mam znowu gore prasowania. :-( Nic mi sie nie chce. :-( Dobrze, ze upieklam wczoraj ciacho, to chociaz sobie zycie oslodze przy kawce. :-D

Graziul - czy twoj A zajmuje sie remontami w prywatnych domach? Robi np gladzie, podlacza ogrzewanie czy cos takiego? Pytam bo bedziemy kogos potrzebowac do tego mieszkania co kupujemy, tylko troche pozniej jak sie ogarniemy, bo na poczatek ide rzeczy tupu kuchnia i malowanie, podlogi etc, wiec K to sam zrobi mam nadzieje.

kasia - no to mialas mily wieczor.;-)

Renuska - w szoku jestem, ze malutka Ci juz za raczkowanie sie bierze. Chyba tylko moja Lenka jest taka ciamajda. :-D

Sylwia.m - wyslalam Ci PW. ;-)

Co do pangi - ja juz dawno przestalam ja kupowac, bo jeszcze w PL bylo glosno o tych hormonach. Teraz kupuje tylko lupacza - haddock i seabass'a.

Lece ubrac sie, bo jeszcze w szlafroku jestem. Pa
 
Ostatnia edycja:
hej, hej :D
u nas nocka przespana:) Teraz Majka lezy w łóżeczku i probuje zasnąc wiec mam chwilkę zeby cos skrobnąć:)
Renuska- moja gwiazda tylko by siedziala albo stala na nozkach a o raczkowaniu nie ma mowy.. zastanawiam sie nad kupnem chodzika i nie wiem co zrobic.. bo to troche miejsca zajmuje i nie wiem czy to jej ulatwi naukę chodzenia.
Graziul - jak super ze wybraliście sie cała rodzinka na basen:) mój M tez mnie caly czas namawia. Nawet mam kostium (jednoczęściowy hihi) z metkami - a zakupiłam go przed ciążą hahaha i nie wiem czy wejdę w niego teraz. A gdzie chodzicie na ten basen? majka miala szczepiokę trzecią (ktorą powinna dostac jak miala 4 miesiące). Co do spotkania to dobry pomysl. Moze jakis piątek ? pojdziemy potanczyc.. co Wy na to dziewczyny???
doris - to kiedy wybieramy sie na rolki?:) Fajnie ze kubusiowi podoba sie w szkole:) Pewnie jak dorośnie to zrobi minimum Doktorat:)
kasia - kupuj rolki i bedziemy sie uczyc :) Super zabawa i na nóżki dobrze robi :) Ja kupiłam moje na wyprzedazy w Sport Direct w outlecie za 3 funty - a kosztowały 75:)
sylwia - ale Ty jestes zakręcona :) a magnez dobry na koncentrację.. Ty chyba jednak miłością żyjesz i taka rozkojarzona jestes:)
ragazza - ale i zrobiłas smaka na ciasto:)
ide brac sie za sprzatanie bo dzis kumpela przylatuje:szok:
 
Ostatnia edycja:
KASIA8118-nauczylabys sie bez prblemu :) jak MOj Kuba sie nauczyl,to ty pewnie tez :)
Ale mialas wieczorne sprzatanie :/Olus dosc CI czesto wymiotuje,nie?czemu?
Moj David to moze dwa razy wymiotowal,a Kuba tylko przy zapaleniu gardla.


MARTA1979-ja z wieczornego piatkowego spotkania odpadam bo J ma na druga zmiane i wraca o 24.
A na rolki mi by pasowlo
w nastepnym tygodniu ,ale do Ciebie kolezanka przyjezdza wiec nie wiem .

RAGAZZA-moj Kuba tez praktycznie wogole nie raczkowal,nauczyl sie jak mial jakies 10 miesiecy ,a za dwa tygodnie juz chodzil wiec raczkowac tez juz mu sie wtdy nie chcialo :0
 
hej kobitki:)

ja sie tylko wpadlam przywitac narazie:-) Bo dopiero niedawno z miasta wrocilam:tak: i chce teraz szybko ogarnac i dzieciaki na dwor zabrac poki nie pada:tak: Naszczescie A dzis mogl troche zabumelowac wiec zostawilam maluszki z nim ,to samej mi o wiele szybciej poszlo zalatwianie spraw:tak: Wiec potem dop zagladne tu i Wam poodpisuje:tak:
Milego dnia:happy:
 
widze ze ruch na forum jak nigdy :-D.
Marta - ciezko powiedziec czy chodzik ulatwi nauke chodzenia ,bo Dominik nie mial a tak sie za chodzenie akurat szybko wzial bo juz jak mial 11 miesiecy to zrobil swoje pierwsze kroczki ,pozniej to juz niestety oczy dookola glowy musialy byc :-DTo teraz nas pewnie opuscisz na 2 tyg .ale wybaczamy ( ja w kazdym badz razie ) goscmi trzeba sie zajac i odpoczniesz sobie moze .
Ragazza - przeciez wiadomo ze kazde dziecko rozwija sie indywidualnie ,syn kolezanki zacza raczkowac jak mial 13 miesiecy ale za to szybko nauczyl sie mowic i robil manualnie rzeczy ktorych wowczas dominik nie potrafil .
Kasia - w sumie to nie zwrocilam wiekszej uwagi kto co daje ,ale wiem ze jedna kobieta dawala kwiaty a dwie inne przyszly jak gdyby nigdy nic ,nawet sie nie pozegnaly :baffled:.Brawa dla Olusia za kolejna przespana noc u siebie .
 
hej dziewczynki
ja juz mam obiadzik gotowy teraz tylko czekam na mezusia. jutro u Nelki w przedszkolu impreza na zakonczenie roku wiec musze przygotowac wszystko.poza tym mamy z Ł jutro rocznice i bede probowala na weekendzie wyciagnac go na dyskoteke ale zobacze co z tego wyjdzie bo on niezbyt chetny do tancowania:/ wczoraj szczepienie poszlo gladko michas nawet nie zaplakal,a wazy juz 7.600 a dlugi jest na 65.5,wogole ostatnio juz mnie korci zeby mu jedzonko zaczac dawac a musze jeszcze 2 miesiace czekac :sorry:
martaja tez odpadam ze spotkania chyba ze spotkam gdzies was jak bede z moim:-)a co do chodzika to ja bym sobie odpuscila na twoim miejscu przyjdzie czas to sama zacznie chodzic nawet nie bedziesz wiedziala kiedy:tak:
graziul,renuska a ile wasze maluszki waza?
wiecie ja sie tak cieszylam z tego auta ktore kupilismy ale chyba bedziemy musieli je sprzedac bo wyszlo nam strasznie drogie ubezpieczenie:wściekła/y: glownie przez to ze moje bd jest w klasie E a w dodatku moj nie ma jeszcze 25lat i krotko prawko.:-(wiec wychodzi nam prawie 300f miesiecznie:wściekła/y:
 
reklama
Witam ponownie:)
udalo nam sie pospacerowac zanim spadl pozno popoludniowy deszcz:-p:-) nawet cieplo bylo:happy:
DORIS- i co bylas juz u lekarza z Kuba? czy nie doczytalam:baffled:
SYLWIA- ja ,jak zreszta jak juz wiesz ,mam str zaniki pamieci :zawstydzona/y: chwilami jest lepiej ,a sa dni ze zapomne o najwazniejszych rzeczach typu wazne spotkanie czy wizyta gosci:zawstydzona/y::-( Magnez biore od lat ...i chyba nie pomaga w moim przypadku:no: co jednak zauwazylam ze lepiej u mnie z pamiecia kiedy jestem wyciszona i mniej zestresowana:tak:
RENUSKA- tez mi sie marzy ze corcia i syn nam obraczki poniosa:tak:;-) no i dzieci juz sa...hihi.Moze akurat jak Eryk podrosnie do roli to sie zdecydujemy:tak::-D
KASIA - super ze Oli zasypia u siebie...wreszcie moglabys sie lepiej wysypiac:tak:nooo...gdyby jesz 2gi synus przestal Cie noca nawiedzac:tak::-D
A ja juz powoli sie za biletami znow rozgladam bo w pazdierniuku mamy wesele w mojej rodzinie,a wiec znow witajcie wydatki:crazy::-D;-)
RAGAZZA- tak A fachem jest dekoratorka:tak: co do Lenki lenistwa..to nie koniecznie ,nie martw sie ,moja N wcalenie raczkowala choc zabierala sie od 5 tego mies!!! a zaczela chodzic w wieku 13 mies!:)))
ASIUNia - co z Toba????:baffled:
WERKAIMIREK -co tak ucichlas kochana?;-)
M0205...nawet nie wiem ile E ter wazy:baffled: ost sie wazylam z nim na norm domowej wadze to wyszlo cos ok 9 kilo,ale to tak na oko;-) Eryk drobny jest ale ubity i dlugi;-)powodzenia jutro w nursery-w koncu to Wasze 1 sze zakonczenie;-):tak:
 
Do góry