reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Czesc :)

M02....-ja tez kupuje jakies czekoladki no i obowiazkowo kartki jakies,bo przeciez Anglicy sie w nich lubuja...

KASIA8118-to Krystain bedzie przynajmniej mial szybciej wakacje :)

EMILKA- a te dzieci do kiedy u Ciebie beda?

AGAAM-oj te Zakopane....strasznie mi sie podoba,tez bym chciala tam latem pojechac,pochodzic troche po tych szlakach,zobaczyc Morskie oko.......
A wy co zwiedziliscie tam?

WREDOTKA-dzidzia sliczna :) gratulacje dla rodzicow :)Grzeczy jest?

Wiecie co,jaka ja dzisiaj madra bylam ,wyszlam z domu bez kluczy i drzwi zatrzasnelam :(((to dobrze ze mam blisko Sylwie ,to poszlam do niej ,a ona pojechala do j do pracy po jego klucze......

SYLWIA- wlasnie i jak dziala ten magnez?masz juz lepsza pamiec ?bo chyba tez sobie kupie ha ha ha
 
reklama
mialam juz dzis nie pisac bo nastroju nie mam ,ale jednak cos skrobne .
Doris - no to teraz dalas z tymi kartkami :baffled: Od Dominika dostana tylko czekoladki :sorry2:
Agaam - no no ,super ze wszystko poszlo po Waszej mysli .Mi tez sie marzy zeby dzieci niosly obraczki ,moze doczekam kiedys tego dnia :-D,dzieci juz sa w kazdym badz razie .
Emilka - A co dajesz malej na zabki ,bo ja bardzo chwale sobie nelsons teetha .
 
Witam:-):-)
Nareszcie i ja sie odzywam:)Ale weekend mialam przechlapany(tzn.kaca leczylam haha)
i z moim troche posiedzialam bo co robic w tak nudna ponura pogode az dzis kupilismy wii zeby czas jakos zajac;-);-);-);-)
Moj niuniek na całego wpycha piesci do buzi kupilam mu juz zel do dziaselek i jak narazie dziala :tak::tak::tak::tak:
kasia8118-przstan sie przejmowac balaganem na dworzu przezciez od tego ogrod jest:-D:-D:-Di jak tam bylas w rzezniku:confused::confused::confused::confused:
graziul-witam w UK i dobrze ze wszystko poszlo gladko;-);-);-)ja jeszcze przed:-:)-(
m02051991 -ja kupilam kartki dla nauczycieli zadnych slodyczy nie kupuje bo co chwilke sa inne i nawet nie wiem ile ich tam jest:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

agaam-wiem co przechodzilas za stres w dniu slubu tzn kazda z nas wie ,ale za to zazdroszcze wam Zakopanego bo jeszcze tam nie bylam:-p:-p:-p:-p
wredotka-maluszek przesliczny:-):-):-):-)

Nie wiem chyba wszystkim odpisalam a i na bradford24 oglasza sie dziewczyna z BD5 ze szuka mamusiek wlasnie polecilam jej nasze forum:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Dobrej nocy laski:-):-):-):-):-)
 
Hej:)

Ja dzisiaj wysłałam Marcela za karę do jego pokoju a ten poszedł do mojego łóżka i sobie zasnął o 17.30. Śpi do tej pory i niech lepiej śpi do rana bo nikt nie będzie z nim w nocy wstawał:-D

Renuska Ty jesteś mocna:-D jednak musisz trochę poczekać z tym ślubem bo Jaśminka to raczej nie da rady Ci nieść tych obrączek jeszcze:-D

Doris narazie o niczym nie zapomniałam;-)

Wredotka tak się teraz zorientowalam że poprzednio pomylilam Cię z Werkaimirek, ten link miał być dla niej. Sorki:zawstydzona/y: A Tobie gratuluję ślicznego synka:tak:
 
niech sie ten dzien juz skonczy... Moja malutka miała dzisiaj szczepionke i strasznie plakala a ja prawie z nią....:( goraczkuje mi .. dalam jej nurofen i poszla spac.... :-(
wredotka- gratulacje! dzidzia przesliczna
werkaimirek - ja mebelki dla małej kupiłam na ebayu.. upatrzyłam sobie w mamasandpapas kpl mebli i kupiłam je na ebayu :-Dja mam kpl.o nazwie murano
sylwia - miejmy nadzieję ze Marcelek nie obudzi Ci sie np. o 3.00 nad ranem :szok:
renuska - no ślicznie by Twoje dziecieczki wyglądały z tymi obrączkami :happy:Juz sobie to wyobraziłam..cudownieee :rofl2:
doris - ja tez chyba sobie zapodam magnez ale nie na koncentracje tylko na stres :(
dobranoc.....:-)
 
Witam.
No to ładnie zaczął nam się dzisiaj dzień słoneczko pięknie świeci aż chce się życ.

Doris78 pomyliłam się wczoraj.Dentystę mam w poniedziałek wiec Krystian w piątek idzie do przedszkola.Musze dzisiaj kupic czekoladki dla pan.Wolę wcześnie bo jeszcze zapomnę.Bo z pamięcią u mnie kiepsko ostatnio.

Marta1979 i jak mała lepiej dzisiaj?

sylwia.m mój Krystian tez kilka razy mi zasnął odbywając karę w swoim pokoju.A jak Marcel obudził się jeszcze i grzecznie spał do rana?

Alexnow tak byliśmy w rzezni i była otwarta od 9.Kupiliśmy mięsko,jajka i pangę dzięki że mi powiedziałaś bo ja nawet nie wiedziałam ze tam mają ryby bo rzadko tam bywam.A pangę często kupowałam w pl dobra ryba.A gdzie tak popiłaś sobie?Świętowałaś powrót mężusia?

A mój Oluś spał dzisiaj całą noc aż do 6.20 w swoim łóżeczku oj rzadko się to zdarza więc bardzo dumna i zadowolona jestem.A tak ogólnie to nudy u nas.Pisac babki i się nie ociągac.
 
Czesc

Tak ,tak zapowiada sie ladny dzien :)
David meczy tate juz od paru dni ,zeby nauczyl go jedzic na dwoch kolkach na rowerze,a tutaj pogody nie ma ....
Ja tez dzisiaj juz kupilam czekoladki i kartki dla Pan :)troche mi tego wyszlo,musialam kupic 5 sztuk.
U Davidka jest 3 nauczycieli ,a u Kuby 2 .

KASIA8118-zakup sobie magnez :)))
A sa tam jeszcze jakies inne ryby?Musze tez jutro sie tam wybrac,ajkies mieso kupic.

MARTA1979-biedna Maja :( mam nadzieje ze juz dzisiaj lepiej .
Ja na stres tez czasem biore

RENUSKa-Jasminka to by wam obraczki podala pelzajaco :)))

SYLWia-pisz jak tam Marcel,bo tez jestem ciekawa :)
 
Doris78 a magnez pomaga na pamięc?Są jeszcze inne ryby ale nie powiem Ci jakie bo nie zwróciłam na to uwagi.No ja tez muszę kupic 4 czekoladki bo tyle jest babek u Krystiana w przedszkolu.Głupio mi kupic tylko nauczycielką więc tym panią co pomagają tez kupie.A u Davida tylko są trzy panie?
 
KASIA8118-sa dwie panie ktore sa prawie zawsze i jeden facet co im pomaga,a tak to tych pan co pomagaja jest chyba z 5 jeszcze,ale one raz sa raz nie,wiec ich juz nie licze.
 
reklama
Do góry