reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Witam w niedzielny poranek!

Znow mamy ładną pogode i aż chce się żyć. Jak tylko Adaś w stanie to jedziemy kupić buty do szkoły dla Filipa a po obiedzie chyba wybierzemy się na spacer do Lister Parku.

Sylwia.m- udanego grilowania. Oby nie padało. No i powodzenia w odpieluchowaniu.
Roksanna- specjalnie dla Ciebie sprawdziłam;-) Jest troszke przepisów na potrwy gotowane na parze i mnóstwo przepisów na sałatki i surówki. Może być?:-D
Tyniaiwiki- ja odpadam ze spotkania u Ciebie bo raczej nie będe miała auta:-(
Graziul- oglądałam Lejdis kilka razy i bardzo mi się podobał. J też oglądał i powiedzial, że jest ok ale oczywiście Testosteron jest lepszy:sorry2::blink:

Pozdrawiam:-)
 
reklama
Witam Laseczki :-D
Pogoda słoneczna więc zaraz lepiej sie czuję,
Mojemu P zachciało się gofrów i chyba będę robiła, bo dzieci też je chętnie zjedzą :tak: . Później szykujemy się na urodzinki do synka mojej koleżanki. Więc mnie dzisiaj już raczej nie będzie. Wczoraj też robiliśmy przemeblowanie salonu i jeszcze czeka mnie segregacja zabawek Chrisa. Bo jest ich za dużo i nie wszystkim się bawi, a już nie mamy się gdzie ruszać :wściekła/y: .
Sylwia powodzenia z odpieluszkowaniem, u mnie Chris czasami zawoła, że chce do ubikacji, ale to sporadycznie . Cały czas wali w pampera. A jak chce mu się kupkać to schowa się gdzieś, zrobi i wraca capiący :szok::baffled:. Co do grila to pogoda Tobie dopasowała :-) . Miłego grilowania :tak:
Kasia, Agnieszka i inne choraski - zdrówka!
Roksana co do chipsów to zawsze możech chrupać owocowe ( jabłkowe, bananowe i inne :-) )
Ania1812 stronka fajna, możliwe, że skorzystam z niektórych przepisów :tak: - dzięki Ja czasami zaglądam tutaj MistrzKuchni.pl - Krokiety z pieczarkami i serem żółtym - przepisy kulinarne i wizytówki kucharzy, kuchnie świata, ciasta, desery, potrawy, zupy, zapiekanki, sałatki .
Lecę zająć się goframi, bo mój już się dopytuje kiedy będą. Do sklikania
 
Hej kochane witam w tą słoneczną niedzielę:-).U nas bez większych zmian.Mnie nadal boli ucho ból jest do wytrzymania bo cały czas biorę jeki więc momentami zapominam o bólu:tak:.A Krystian wczoraj rano twierdził ze czuje się dobrze ale pod wieczór znowu dostał wysokiej gorączki:-(.
ampar3 kataru nie mam więc to na 99%nie zatoki ja już 2lata temu miała,m problemy z uszami :dry:.I lekarz stwierdziło że przyczyną może byc to że zbyt często czyszczę uszy :cool:.Fakt mam jakiegoś schiza na tym punkcie :sorry2:.
mojadzidzia u Olivierka wszystko Ok.powoli wprowadzam mu nowości smakowe więc zaczyna robic się ciekawie.Cały czas jada bardzo często :tak:.I niestety problem z ulewaniem jeszcze się nie skończył:no:.Raz jest lepiej raz gorzej:baffled:.Od jakiegoś czasu kula mi się na podłodze z pleców na brzuch i odwrotnie.Fajnie to wygląda :tak:.
Ania1812 a o której będziesz w Lister Parku?Będziesz z mężem czy sama z chłopakami?Ja też może dzisiaj tam będę ale sama z chłopakami bo mój w tym czasie będzie na siłowni:tak:.
Dobra uciekam na zakupy z Olivierem a Krystian zostanie z tatą w domu bo jakoś nie mogę się zdecydowac czy wyjsc dzisiaj z nim z domu czy może jeden dzień niech posiedzi to może wyjdzie mu na dobre:baffled::confused:.
sylwia.m przyjemnego grillowania:tak:.
 
Czesc:-)
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA MAMUSIEK :-)

TYNIA -jejku nawet nie wiesz jak mi jest przykro ,ale mnie tez nie bedzie:no:nie dam rady w tym tygodniu,jutro jade na miasto rano ,a potem zawoze rodzicow, a we wtorek wraca J ,nie bylo go dwa tygodnie wiec posiedze z Nim troche,bo w piatek znowu wyrusza:-(
Ale w nastepnym tygodniu bede wolna,wiec jak nie bedzie chetnych mozemy u Ciebie spotkanie przelozyc na nastepny tydzien:tak:ja wtedy juz bede na 100%slowo harcerza:tak:chyba ze jakies chorbsko nam wypadnie:dry:oczewiscie odpukac:tak:Ty juz tyle razy Nas zapraszasz,ja bym na Twoim miejscu juz sie na nas obrazila:-p;-):-D

SYLWIA-no to trzymam kciuki za Marcela,mam nadzieje ze mu szybko pojdzie:-)

MAMATROJECZKI-u nas tez wszyscy pochlaniaja gofry:-D
 
DUUZZZZO ZDROWKA ZYCZE NAM MAMUSIOM W DNIU NASZEGO ANGIELSKIEGO SWIETA:-D:-D:-D

TYNIA I WIKI-niezla z Ciebie kuchareczka-fiuuufiuuu:tak::tak::tak: tez tak kiedys gotowalam bo moj lubi dobrze zjesc ,ale teraz jest mi trudniej bo nie che jesc tlusto ,smazonego itp(choc nadal bardzo lubi)ale narzucil sobie taki rezim dba o linie:-D:-D:-D:-D:-D:-Dcobym go niezmienila na lepszy model:-D:-D:-D:-D-zart(gdzie ja bym 2-ego takiego znalazla

ANIA-ja napewno skorzystam z tej stronki-bo jesli jest tam jedzonko na parze to super-cos dla naszych brzuszkow;-);-);-)a wszelkie bigosy z cukini ,kabaczka itp sa pycha!!!!
ALEX-pokaz sie w nowej fryzurce;-)
SYLWIA-mniam ...ale zes mi smaka narobila kobito ta karkowka z grilla:tak::tak::tak:;-)
ROKSANNA-gratuluje samozaparcia,z tego co smam wiem zawsze po kilku dniach nadchodzi kryzys zalamania i chce sie zrec!!!!!!;-):-D:-D:-D:-D

MOJADZIDZIA-tak tak -ja to mam kochana trojke dzieciaczkow w domku:-D:-D:-Dco do fotelika to nie doradze bo moj men zawsze wybiera:tak::tak:
znikam,moi poszli do parku i na hustawy:tak::tak:a ja dzis leniuszkuje,z grilla nici bo za bardzo wieje:tak:wiec relaxik sobie walnelam,maseczka dobra coffee i w szlafroczku sie bujam
papappa babeczki:tak::tak::tak::tak:
 
hej

Roksanna- 2 tygodnie szybko zleci:tak: A mi juz to zdrowe jedzenie weszlo w krew wiec nawet jak czasami pofolguje sobie to juz nie tyje:tak:
Kasia8118- artur ma ten sam problem co ty:tak: Nie daj boze skoncza nam sie patyczki a ja nie kupie- paranoja jakas- gorzej chyba jakby mu papierosow zabraklo:-D:-D I tez przez to ma problemy z uszami:tak:
mamatrojeczki- fajnie ze przypomnialas o tych czipsach owocowych. mniam mniam:tak:
graziulxxx- dzieki za zyczenia i wzajemnie:tak:
Sylwiam- jak tam gril? udal sie?

A my jeszcze w pizamach:-) szymon chory , mnie zarazil wiec skoczymy tylko szybko na urodziny zawiezc prezent a tak to laba:-)
 
ANIA-jakbyscie byli w parku troche wczesniej to pewno byscie sie na moich natkneli;-):-D:-Dmojego nie znasz ale pewno po Natalce bys poznala:-D:-Dno ale oni juz wrocili ok 14

AMPAR-zdrowka zdechlaczki:tak::tak::-):-)a co Ty stosujesz jakas magiczna diete??:confused::confused::confused:
PARADOSIA,NEFRETETE-co z WAMI???
a DAGA tez cos ostatnio slabiej,wsz.ok??
AGNIESZka-to sie usmialam z tej NIkolki grzywki:-D:-Dale tak jak napisalas tydzien i z glowy bo odrosnie
KASIA-lepiej troszke sie czujesz??a chlopcy jak??
TYNIA I WIKI-ja jak juz kiedys pisalam bardzo chetnie Cie odwiedze,tylko ze jeszce nie znam grafiku na ten tydz:rofl2::rofl2::rofl2::sorry2:
MAMATROJECZKI-zapomnialam Ci chyba napisac wczesniej-zdjecia extra wyszly,a Natalka to material na modelke:tak::tak:zreszta jak wszystkie NATALKI jest super:-D:-D:-D:-D:blink::blink:;-)
Gofry sama robisz-wow....a masz maszyne specjalna???ale mi smaka narobilas,tez bardzo lubimy,ale ja kupuje gotowe i potem do tostera hop no i rozne dodatki do nich:tak:;-);-)
widze ze reszta kobitek wykorzystuje piekny dzien na maxa;-);-)tylko ja mamdzis lenia:-D:-D moi wrocili ,mala pdla ,tatulek ja wymeczyl na dworze,obiadek dzis gotowy mielismy ,maseczke zaliczylam przed chwila,mala jeszce spi ,a moj na motor wyskoczyl,narazie w domu bloga cisza i dorwalam sie do kompa-hahahah

:szok::szok:;-);-):zawstydzona/y:
 
reklama
WITAM SIĘ I JA:tak::-):-) NIEDZIELA JAKOŚ LECI LENIWIE:-D:-D JAK DLA MNIE;-);-):-p MÓJ TRZE GŁADŹ I ZARAZ BĘDZIE MALOWAŁ SIĘ CHŁOPAK TROSZKĘ NAPRACUJE ,ALE POTEM JAKI BĘDZIE REZULTAT:tak::tak: PIĘKNY I DZIECI JAKIE ZADOWOLONE :-):-):-):-) KAJKA JESZCZE SOBIE PRZYPROWADZIŁA KOLEŻANKĘ I NIE MAM GDZIE SIEDZIEĆ :baffled::baffled::baffled: BO KUCHNIA ZASTAWIONA:sorry2::sorry2: Z SALONU ZOSTAŁAM WYPROSZONA:cool::cool::cool: NO ZOSTAŁ MI POKÓJ Z KOMPUTEREM:-D:-D GRAZIUL A JAKA TO MASECZKA???? SYLWIA I JAK GRILL ???KASIA8118 ZDRÓWKA:tak::tak: TYNIA JA BYM BYŁA CHĘTNA POZNAĆ CIEBIE I RESZTĘ ALE JAK NA RAZIE OSCAR PRZEZIĘBIONY:no:
 
Do góry