reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Ania1812 moj Pawel robi juz od wczoraj :happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2:
Sylwiam jak wiki bedzie zdrowa to tez sie pisze na spotkano tylko bede musiala sie dowiedziec jak do ciebie dojechac bo nie bede miala z kim
mojadzidzia i roksanna a wy co tak u milklyscie:confused::confused::confused::confused::confused::confused:
 
reklama
Hej dziewuszki:-)

Na wstepie Alexnow dziekujemy za goscine:-)

Milo bylo poznac nowe jak dla mnie mamusie:-)

Agnieszkauk nie martw sie bo ze mnie taka sama gapa jak z Ciebie:-p Jak Ty tego nie zrobilas to przeciez ja tez moglam to zrobic:zawstydzona/y:

Sylwiam powiedz tylko gdzie mozna kupic te wspaniale pigulki?:-p powodzenia i wytrwalosci w odpieluszaniu:-)

Katarina Tobie rowniez wytrwalosci w odpieluszaniu:-) i witaj ponownie:-)

zanetabd7 wspolczucia nie dziwie sie ze sie tak wkurzylas:no:

ampar zdrowka dla Ciebie i Twoich choruszkow kurujcie sie szybko:tak:

nefretete ale masz artyste w domu:-D usmialam sie :-) dobrze ze policja nie robila problemow z tego powodu

A jesli ktos bedzie jechal do Sylwiim autobusem i nie wie jak pozniej dojsc to ja chetnie pomoge umowimy sie na przystanku i dalej poprowadze:-)

A teraz uciekam 3majcie sie kobietki:-)
 
hej mamuski :-)

nie mialam neta ale juz jest naszczescie bo juz wytrzymac nie moglam :zawstydzona/y::-(

zaraz nadrobie sobie forum tylko kuchnie musze posprzatac taki mialam pklan zeby wieczorem tzn teraz robic pierogi i zamrozic bo w dzien przy Claudii nie ma szans zebym zrobila ale chyba jednak to przeloze :zawstydzona/y:

a co wy piszecie o spotkaniu ?? bo nie doczytalam ja sie pisze :tak: chociarz wlasnie chcialam sie zapytac czy sa jakies chetne do mnie na poniedzialek bo ja niestety tylko w poniedzialek moge robic cos u siebie bo w inne dni moj odsypia nocki :sorry2: to jak sa chetne na poniedzialek to pisac :tak:
 
Hejka!
Tyniaiwiki- to super, że ma już prace:tak:
Ampar- zdrówka dla Szymona. Czy Ty się odchudzasz? Bo ja rozumiem ćwiczenia (nawet chudemu nie zaszkodzą) ale dieta przy Twojej figurze:szok::szok::szok:
Sylwia.m- Adaś zabawny jest po mamusi;-);-);-) Życze powodzenia i cierpliwości przy odpieluszkowaniu
Katarina- powodzenia i cierpliwości przy odpieluszkowaniu:tak::-D
Żaneta- jak by mi J taki numer odwalił to chyba bym go udusiła. No a przynajmniej nie odzywała się przez następny miesiąć;-)Ale masz dobrze, że mama przyjeżdża. Chyba zaraz poszukam biletów dla mojej;-)

A ja juz siedze sobie w piżamce. Zaraz obejrze sobie wczorajsze M jak miłość (wg Jarka W jak kartofel:-D) i ide lulu.
Życze dobrej nocy
 
a co wy piszecie o spotkaniu ?? bo nie doczytalam ja sie pisze :tak: chociarz wlasnie chcialam sie zapytac czy sa jakies chetne do mnie na poniedzialek bo ja niestety tylko w poniedzialek moge robic cos u siebie bo w inne dni moj odsypia nocki :sorry2: to jak sa chetne na poniedzialek to pisac :tak:

W niedziele jest spotkanie rodzinne z facetami i dzieciaczkami a w następnym tygodniu Sylwia zaprasza na zajefajną kawe z zajefajnego ekspresu:-D Dzien tygodnia jeszcze nie ustalony
 
Hejka
U mnie sie prawie unormowało tylko Alku zamiast kibelek to robi po same pachy:wściekła/y:ale nie narzeka bo ma kąpiel 3-y razy dziennie:-D.Mam nadzieje ze do jutra bedzie oki.Sorki ze mnie nie było ale nie chciałm ryzykowac:-(ale ciesze sie ze dobrze sie bawiłyscie .
Nefretete Kochana uszka do góry mam nadzieje ze wkrótce passa wam sie odwroci:tak::tak::tak:A co do swiadectwa o nie karalności to mysle ze na dniach powinno pzryjsc ,ja czekalam ok 2 tyg.aA co do twojego malego przystojniaka:-D:-D:-D:-Dmało ze starzy wsciekli to jedszcze dzieciak nasyła policje na nich.
Sylwiam Ten prezent to z myslą o kolezankach:-pJa sie nic nie przypaleta do przyszlego tyg do chetnie wpadne na te wypasioną kawusie;-)
amparWaga jak waga,ale czemu tak d...pa potem boli:-D:-D:-D.Mam nadzieje ze przez tel. ci nic nie sprzedałm:dry:a ty mi teraz tego nie wysłałas;-)Kurcze tak na powaznie zdrówka kochani
Agnieszkauk A ty nie masz jak trafic na Bd2.kurcze juz 2 tydz jedziesz:baffled:
Mamatrójeczki i Renuska trzymam kciukasy:tak:a mezem sie nie przejmuj ,pamietał o przysłowiowych wacikach:-pplusik dla niego;-)
sylwia i katrina Czekamy na relacje ;-) bo ja za pare miesiecy tez bede musiała przystapić do zawodów odpieluchowania:szok:
Zanetabd7 Kwiaty i wino przez miesiąc jak nic:tak:
Ania słodkich snów:-)
A co do obadu to niby na ktora godz:sorry2:bo ja pracuje :-(
 
doris78 ja juz telefon położyłam najwyżej jak moglam i mam teraz nadzieje że kabla nie sięgnie :-D

ampar3 to wiesz co masz o mnie napisać? nie musze tłumaczyć :elvis::-D:-D:-D
a co do jsa to D poprosil o rozmowe z kierownikiem działu. gosciu co z nim rozmawial powiedzial ze kierownik zadzwoni do niego w ciągu 3h. zadzwonil i D wytłumaczył co mu leży na wątrobie, że wszystko czego chcieli maja i były dokumenty wysyłane juz dwa razy!! sprawdził i okazało sie że rzeczywiście wszystkie potrzebne dokumenty są złożone:sorry2: przecież to rece opadaja. generalnie zasiłek przypada osobie ktora przepracowala ostatnie 12 miesiecy wiec po cholere im p45 z ponad 6 lat???:szok::szok::szok: gdyby mialo to znaczenie przy obliczaniu stawki zasilku to by sie je z pod ziemi wykopało ale zasilek jest staly wiec niech sie cmokna. czekamy do wtorku jak nie bedzie kasy na koncie to znow beda dymy z kierownikiem:baffled:
buziaki dla Szymonka

jstysiak ja to dzis wieczorem zafundowałam Alexowi kąpiel ;-) podłoga w salonie była do mycia wiec stwierdziłam że trzeba ja troche odmoczyc:-D:-D:-D znioslam dmuchany basen, nalalam wody, zrobiłam piany, a zabawy i frajdy było tyle że szok. tylko był mały problem bo jak juz konczylismy to nam sie nogi na podłodze rozjezdżały i nie moglismy Alexa w ręcznik złapać:-D:-D:-D:-D

od kilku dni stosujemy z D nowa metode usypiania:-D:-D:-D jak do tej pory kładłam sie z Alexem i czekalam aż uśnie, a przeważnie przysypiałam z nim i nici z wieczorku. A teraz Alexa kłade do łóżka, mówię dobra noc, całuje w czółko i wychodze. siedze przed drzwiami bo przecie mała cholera odrazu nie zasnie tylko zaczyna ganiac po pokoju, wiec otwieram drzwi mowie Alex do łóżka i Alex grzecznie kładzie sie do wyrka. to sie powtarza kilka razy, a z dnia na dzien coraz mniej. i tak dzisiaj spal juz po niecałych 10 minutach. :-):-):-)

oki uciekam do mojego kochanego bo już na dole steka
miłej nocki wszystkim życze
 
Cześć dziewczyny !!!!!!!!

W końcu trafiłam na jakieś spotkanie:-D:-D:-D:szok::szok::szok: SZOK!!!!!!!!
Dziewczyny - miło było WAS wszystkie poznać :tak::tak::tak::-):-)
Alexnow - dzięki za spotkanko. Mój pobyt u Alex trooooszkę się przedłużył. Później przyjechał mój A i usiedli z Wojtkiem przy kompie:-D:-D więc troszkę im tam zeszło:tak::tak: A my sobie pogadałyśmy.
Z resztą my jakbyśmy ze sobą mieszkały to chyba nawet po 10 latach miałybyśmy o czym rozmawiać:-D:-D:-D:-D Gaduły z nas:-D:-D:-D:-D
A ja dziś doznałam wieeeelkiego szoku po przyjeździe od Alex:tak::tak::tak:
Podjeżdżam pod dom a tu podjazd odśnieżony:szok::szok: otwieram drzwi a tu posprzątane:szok::szok::szok::szok::szok: dalej nie mogą uwierzyć w to co widzę:szok::szok:
chyba częściej będę z domu wybywać:-D:-D:tak::tak:;-);-)
Uciekam na 2 metry pozdrowienia dla wszystkich
 
Witam z rana
Ja niestety tak jak i większość na forum chora. W poniedziałek poszłam do pracy i nic mi nie było a jak z niej wychodziłam to już gadać nie mogłam. A teraz męczy mnie potworny kaszel :wściekła/y: . Najgorsze to to, że boję się wziąć cokolwiek, bo nie wiem czy zaskoczyłam :-( . Muszę jeszcze poczekać 10 dni na testy:baffled: .
Dziękuję wszystkim trzymającym kciuki, mam nadzieję, że będzie po mojej myśli ;-) . Miałabym super prezent dla siebie na walentynki :-D.
Dzisiaj mam wolne i kolejne dwa dni, to troszkę porobię w domu.
Nefretete, Doris u nas z telefonem zrobił taki sam numer Chris, ale na szczęście tylko oddzwonili i poinformowali by pilnować telefonu. :szok:
Co do przyszłego tygodnia to mam wolne w czwartek i piątek, wię może uda mi się załapać na spotkanie u Sylwi :-p Bo w niedzielę niestety pracujemy i nas nie będzie :-(
O jakich pigułkach piszecie :confused:
Zdrówka dla wszystkich pochorowanych!
 
reklama
Witam was z rana:-):-):-)
Dziekuje za wczorajsze spotkanko bylo mi naprawde milo;-);-);-)
Agaam,Ania1812-bardzo mi milo bylo was poznac;-);-);-)
Wczoraj bylam padnieta i tylko kapiel zaliczona i spac:-):-)
Co wiecej mam pisac jak paradosia juz wszystko napisala:tak::tak::tak:
paradosia-
podeslij do mnie te krasnolutki co ci tak ladnie posprzataly:-D:-D:-D:-D
Zycze milego dnia:-):-)
 
Do góry