reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: pisze juz 3 raz i jak teraz mi posta wtenie to go pierw skopiuje przed wyslaniem:wściekła/y:

ja jestem przygnebiona na maxa:-( nic nie jest tak jak powinno. w srode zadzwonili do R z agencji ze w czwartek zaczyna szkolenie w nowej pracy-uuuuu jaka ja bylam szczesliwa- remi poszedl na szkolenie,no i byl zadowolony bo praca byla fajna i za dobra kase,ale nie dali mu pozniej zanc czy w piatek tez ma przyjsci jak tak to na ktora.nawet tel od niego nie odbierali :-( w piatek to samo:-( dzis R zadzwonil i sie okazalo ze go juz nie potzebuja.tak wiec robil jeden dzien za free. i znou ten sam tekst" przykro nam, ale pracy nie ma, jezeli cos bedzie to zawdzonimy-az mnie skreca w zoladku jak to slysze:wściekła/y:
zreszta nic nie jest tak jak powinno.w patsonie dzis nie bylo naszego chleba,w krakowie nie bylo papierosow,w home bargains na foster nie bylo koloru farby do wlosow takiej jak chcialam.szkoda gadac:-(
alexnow-my z nikola bedziemy-jak sie zadeklarowalas to pilnuj-pilnuj kochana temperaturki, bo troszeczke nas nastraszylas;-)
agaam-co to znaczy na "wyku"-cytat.." pakistanskeij restauracji na Wyku ":confused::confused::confused:
sylwiam-podaje ci stronke na ktorej mozesz kupic sobie akcesoria do swojego ekspresu:-)https://www.dolce-gusto.co.uk/EN/Pages/dolcegusto-home.aspx
renuska-ja ci zazdroszcze figurki:tak: ja w swojej sprawie tez zaczelam dzialac-robie brzuszki:-p moze cos z tego wyjdzie z polaczeniam zdrowej diety.hmmm:baffled:
Graziulxxx-w srode bedziesz miala okazje poznac nas osobiscie u Alexnow;-)
justysiak-a u ciebie ?? odezwij sie halllllloooooo:-)

co do kawiarni z nalesnikami to :-):-) w niedziele na sniadaniu w pracy gadalismy o tych nalesnikach z Roksany Ł:-) -w sumie byl to temat przewodni. siedzila z nami pewien chlopak,co jego dziewczyna zna jedna z wlascicielek i powiedzial ze kase na ta knajpke dostala z unii i ze w ciagu roku jak nie bedzie strati beda trzymac sie biznes planu to tych pieniazkow nie beda musialy oddawac.

a ja z rodzinnego obiadku odpadam:-( bo w niedziele pracuje:-( ale jezeli moge polecic wam fajna knajpke na duza ilosc ludzi to tu macie stronke
My Pub Heaven - Noble Comb
to restauracja w shipley. my tu lubimy jezdzic bo kupjemy jedno danie a drugie jest gratis-a daniasa naprawde sa winawet moj R czasami nie podolal:szok:. takze za Ł15 mozna pęknąc.do tego maja osobne menu dla dzieci i pyszne desery. polecam
 
reklama
Alex ja też poproszę o adres:-)
AgnieszkaUK dzięki za linka, ja już trafiłam na tą stronę wcześniej i kawki tam są droższe niż w morrisonie a pewnie jeszcze przesyłka:baffled:
Roksana na dyskotekę się wybierasz?:-D

Moje dzieci oglądają majkę jak zaczrowani:-D
 
Czesc babeczki
Hubercika dzis zaczoł bolec zab:zawstydzona/y:oczywiscie nigdzie nie jestesmy zapisani ,wiec szał , dzwonimy gdzie mozemy .Podałam mu paracetamol , na ta chwile jest cisza ,ale jaka bedzie noc:sorry2::sorry2:
pozdrawiam
 
Cześć wieczorkiem!

Poradzcie dziewczynki co mam zrobic. Prawie 2 tyg. temu kupiłam router do internetu na Ebayu. Oczywiście od razu za to zapłaciłam. Minął tydzień od zapłaty a przesyłki nie było więc napisałam do sprzedawcy kiedy wysłał bo jeszcze nie dotarło. No a sprzedawca mi na to, że on nie dostał jeszcze kasy (codziennie sprawdzał konto bankowe i kasa jeszcze nie wpłyneła:dry:). Zrobiłam małe śledztwo i okazało się, że to pierwsza rzecz, która sprzedaje i wytłumaczyłam, że powinnien sprawdzić na PayPalu a nie na swoim koncie (sama to wiedziałam tylko dzięki przygodzie Kasi8118:sorry2::tak:) Podobno na PayPalu też nie ma kasy. Ja sprawdziłam na swoim koncie i na Paypalu i u mnie na 100% pieniądze zeszły. Od piątku gościu się nie odzywa a miał się kontaktowac z PayPalem żeby wyjaśnić sprawe. Dzisiaj napisałam wiadomość ale na razie cisza. Jak dzisiaj nie odpowie to chce to zgłosić do Ebaya. Tylko nie wiem właśnie czy powinnam to od razu zgłaszac do PayPala:confused: Może któraś z Was miała podobna sytuacje bo mi sie coś takiego zdarzyło pierwszy raz.
 
Ania pisz od razu do paypala:tak: Ja kiedyś zapłaciłam a towar nie przyszedł, sprzedawca usunął konto i zniknął. Napisałam do paypala i oni oddali mi kasę:tak:
 
hej
U mnie dzisiaj maz usypia a ja mam wolne:-) Bylam dzisiaj zalatwiac sprawe w councilu co do tych 800f co mi wyslali. Napocilam sie przez poltorej godziny ale jest do przodu:tak:
Dziewczyny zerknelam na to menu i ono jest walentynkowe ale na sobote- na dole malym druczkiem jest napisane:tak:
http://www.hareandhoundsoldwarden.co.uk/valentines_menu_2010

wiec jak cos to dawajcie cynka bo ja co tydzien jestem to zarezerwuje:tak:

Jeszcze jedno wyjscie jest takie ze szymonka urodziny sa 21 lutego- przychodzicie wszystkie z mezami a super take awayow u nas dostatek:-D:-D:-D:-D

kasia8118- dawaj zdjecie bo sie nie doczekam:tak: jak krystian? Byl w przedszkolu?
Agnieszkauk- moj artur tez mial taki numer w listopadzie ze szkoleniem:wściekła/y: A potem nie zadzwonili:wściekła/y:
kattin- macie numer na emergency? Jak cos to zaraz poszukam tylko tam najlepiej zadzwonic punkt 7 rano:tak:
Ania1218- ja tez nie dam 40f bo w razie czego trzeba na arke zbierac:-D:-D:-D:-D
Nefretete- dzieki bogu szymonek mi nie szaleje z rozrostem:-D:-D:-D


A ja dzisiaj bylam u lekarza z szymciem zeby go osluchal bo zaczal mi kaszlec. Zapytalam go co z przedszkolem ? A lekarz na to ze oczywiscie moze chodzic- no to ja sie nie dziwie ze potem wszystkie dzieciaki chore:szok:
 
Katin- biedny Hubercik. Jakby mocnniej go bolało to dzwońcie na Emergency. Gdzieś muszą Was przyjąć
AgnieszkaUK- trzymaj sie cieplutko. Strasznie Wam współczuje tych przejśc z pracą. A jak się wali to na całej linii:wściekła/y:
Co do tego lokalu to mają całkiem całkiem to menu. :tak:
Roksanna- właśnie, co za tańce uprawiasz?;-)
Alexnow- podanie o auto rozpatrzone pozytwnie:-D. Również poprosze adres
nefretete101- jak z Twoją praca?
Sylwia.m- jakbys wyszła na spacer o 8 to też byś zmarzła. Później było juz cieplej:tak:
Doris- dzieki. To czekam na tel. od księdza
Agaam- powiedz mężowi, że mój J też jeszcze prawie nikogo nie zna (chyba tylko Doris miał przyjemnośc poznać). Może będzie mu raźniej:sorry2:
mojadzidzia- mam ich ulotke z Piknika. Ślinka leci na myśl o tych pysznościach.:-p:-p:-p
Renuska- chłopaki fajne są.:-D Tym bardziej, że u Was byłaby mała róznica wieku i na pewno świetnie by się dogadywali:tak:

Pa pa
 
Czyli z tego wynika ze w niedziele bedzie normalnie po 7 czy 8 funtow
ampar-Ty tam czesto chodzisz ,wez sie spytaj:-)

KATIN-a pomaga Hubertowi paracetamol??

RENUSKA-oj tak tez Ci doradzam mala roznice wiekowa miedzy dziecmi:tak:u mnie jest 5 lat i uwazam ze to stanowczo za duzo,Kuba juz inaczej sie bawi ,a David wiadomo jak....:-D:-D:-Di sie wtedy dogadac nie potrafia:-(

AGNIESZKAUK-glowa do gory,w srode sie odstresujesz przy kawce z Nami:tak::-)Wkoncu przyjdzie i do Was dobra passa:-)


ROKSANNA-I co wytanczylas sie?ale Nas zaintrygowalas tymi tancami:confused::confused::confused:
 
Witam z wieczorka:-):-)
Powysylalam wam adresy jesli do kogos nie dotarly prosze o reklamacje:-):-D:-D:-DU nas milusi dzien odwiedzila mnie moja kochana siostra paradosia z moja chrzesniaczka ;-);-);-)Uciekam jestem padnieta do juterka:-):-):-)
 
reklama
Już wyjaśniam :-)
Na fitnessie są zajęcia różne, między innymi i tańce. Ostatnio namawiała mnie taka jedna znajoma i powiem szczerze że nie żałuję. Tylko cholercia są raz w tygodniu. :-( Chyba zdecyduję się też na jogę ale żeby spróbować i jakieś inne zajęcia, bo te wszystkie rowerki i inne są nudne strasznie. A dziś naprawdę się spociłam. Acha i dziś była cza-cza. :cool:

Która chętna?????:cool2::cool2::cool2::cool2:

Katin współczuję Hubercikowi :baffled: już my dorośli wiemy jak to boli.
Doris no my już w przyszłym roku się do księdza zgłosimy, bo jakoś w tym się zeszło. A i tak się trzeba do parafii zapisać, nieuniknione :rofl2:
AgnieszkaUK głowa do góry, w końcu się uda. :tak:

A jak się już tak uprzecie na ten obiad rodzinny za dwa tygodnie to ja będę sama bez "męża" :-:)-:)-(
 
Do góry