reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej babeczki
Ja wczoraj sie nie odzywalam, bo zakopalam sie w praniu a potem wybralam sie do znajomych do Leeds.
sylwia.m - termin super ja bede napewno chyba, ze mi maz nie pozwoli:-p:-D

ampar3- lodowke dalo sie uratowac chociaz jeszcze zalatuje octem jak ja otwieram. Ale Ty lepiej pisz jak Ci poszlo z malym w przedszkolu?????????

mamatrójeczki -za sanki z oparciem £100 :szok::szok::szok: chyba ich powalilo. Trzba bylo z Polski ciagnac, ale byl by biznes :-D:-D:-D

agnieszkaUK - moj zaklada, ale nie wiem czy mu sie bedzie chcialo:confused::confused: dam Ci znac wieczorem. A co do satelity ta jaka mieliscie??? bo u nas "n odbiera na malej.

dobra spadam bo musze szykowac sie na szczepienie Mai:baffled::baffled::baffled:
 
reklama
AgnieszkaUK 4muchy kupowali n-ke więc może ona Ci pomoże coś. Tylko nie wiem czy ją montowali.
Mamatrójeczki dzięki temu że jesteś ciekawa co z tego powstanie, mamy tyle kokosów. Tylko czy Ciebie to nie kosztuje za dużo. :-) Ja chciałabym teraz 4 ogród ale questy trzeba robić.
Katin nie tak wcześnie muszę wstawać bo po 7 kilka minut. Jutro już Łukasz ma wolne więc tylko ja sama wstanę i pójdę a Matyldę mi dowiezie jak się obrobią.
Ampar a dziękuję bardzo dobrze ;-):tak:
Słuchajcie jeśli dziś nie musicie lepiej nie ruszajcie się z domu. Jest masakrycznie ślisko. Ja rano jechałam autobusem, to kierowca mówił że zjeżdża do bazy bo odwołują autobusy. Ledwo się idzie i można się naprawdę ostro potłuc.
 
Witam z rana :-).Ja mam humor kiepski od wczoraj bo pogoda mnie wkurza na maksa:wściekła/y:.Przedszkole było wczoraj otwarte więc zaprowadziłam małego i ledwo co doszłam bo tak było ślisko że szkoda gadac:wściekła/y:.W drodze powrotnej chciałam zrobic zakupy w Morissonie ale w połowie drogi zrezygnowałam bo nie mogłam podjechac pod górkę wózkiem bo cofałam się do tyłu :wściekła/y:.Dzisiaj wstałam przed 7 rano wyszykowałam Krystiana do przedszkola a tu sms o 7.50 że dzisiaj przedszkole zamknięte:wściekła/y:.Trochę pozno jak dla mnie na taka wiadomosc:wściekła/y:.Już mam dosyc tego przedszkole :wściekła/y:.agnieszkaUk wiem ze ampar kiedyś miała namiary na faceta co ustawia anteny:tak:.Współczuje tym z was co mężowie mają problemy z pracą :-(.Trzymam kciuki żeby szybko znalezli:tak:;-).asinka_z i mamatrójeczki w końcu się odezwałyście kobiety dawno was tu nie było:tak:;-).Agaam ja nie znam żadnej fryzjerki :no:.Ale chyba czas poznac:tak::-D.Uciekam bo chłopaki zaczynają jęczec:baffled:.
 
hejka ,u mnie tez pogoda :wściekła/y:,spojrzalam przez okno -lod na calego ,a ja musze wyjsc z domu :wściekła/y:.tylko tym razem wezme wozek ,bedzie sie czego trzymac w razie upadku .I jeszcze na dokladke okazalo sie ,ze nie jestem w ciazy :-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(.Cos mi sie wydaje ,ze dzis nie jest moj dzien .
Dziewczyny jak to jest z ta druga polka na zbiory ?musze wykupic konto premium ?nic z tego nie rozumie co tam napisane:-(.
 
Cześć kobietki!
Troszke nie pisałam bo Adam jest ostatnio strasznie nieznośny i nie miałam czasu. Do tego ostatnio mam straszne nerwy przez tą pogode i CHCE JUŻ WIOSNE!!! Dzisiaj ledwo co się doslizgałam do szkoły. W poniedziałek Filip nie poszedł bo tylko co wyszłam za nasz podjazd to zakopałam sie w śniegu. Wczoraj zaryzykowałam i poszłam i wpół drogi plułam sobie w brode po co wychodzilam. W niektórych miejscach było tyle sniegu, że musiałam przenosic wózek:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Dobra juz nie marudze.
Renuska- może nastepnym razem się uda. Ale wyobrażam sobie jak to musi dołować.
Kasia8118- witam w gronie wkurzonych z powodu pogody:tak:
Roksanna- coś wiem o dzisiejszej ślizgawicy. Ledwo wyszłam z domu to zaliczyłabym szlifa:-D No i sąsiadka od razu powiadomiła mnie, że żadne autobusy nie kursują
AgnieszkaUk, Marta84- witam w zasypanej Anglii
AgnieszkaUk- niestety nie pomoge bo u nas zawsze J sam ustawiał antene. Życze powodzenia:tak:
mamatrojeczki-niezły post:sorry2: No niezła cena za sanki. My tez patrzylismy na ebayu i były fajne tańsze ale i tak uwazam, że za drogie.
Ampar- bądź twarda. Wiem jak Ci ciężko bo ja to się zawsze rozklejam w takich sytuacjach.
Katin- ale rodzice trafili na pogode. Niestety nie doradze gdzie moglibyscie sie wybrać

Kurde właśnie dostałam smsa ze szkoły że trzeba odebrać dzieci ze szkoły o 13.15. Powariowali normalnie
Pa pa
 
Aaaa i jeszcze coś:-D:-D:-D
Spotkanie na kawce u mnie wciąż aktualne o ile uda Wam sie dojechać. Może byc piatek ok. 10-11? Może pogoda się nieco zmieni i nie bedzie problemu z dojazdem.
Pozdrawiam:-)
 
Ania1812 ja chciałam drewniane z mocowanym oparciem.
Ja dzisiaj zadzwoniłam rano do szkoły i pani powiedziała, że szkoła otwarta tylko aby uważać bo ślisko. Dzieci jednak nie odeszły oddomu kilku metrów i zawróciły bo nie szło iść. Próbowałam ponownie dodzwonić się do szkoły, że dzieci nie przyjdą bo nawet nie dojdą na autobus, ale stale było zajęte. A o 8,45 przyszedł sms, że szkoła zamknięta z powodu pogody i lodu :baffled: . Dobrze, że Marek i Natalka się wrócili, bo może dojechaliby do szkoły , ale z powrotem szli by na pieszo. :wściekła/y:
Renuska co do ciąży to u mnie też nadal pusto :-( Chyba kupię sobie testy owulacyjne.
 
reklama
Byłam dzisiaj zawieść Adasia do szkoły i nawet nie spóźniłam się dużo. Ślisko wszędzie, Robert musiał pchać samochód żebym mogła podjechać pod górkę, zresztą nie pierwszy raz.

agnieszkauk my mamy n-kę u nas Robert sam walczył z ustawianiem. Ale mam namiary na jednego faceta z Bradford to Ci dam maiary na priv.
 
Do góry