reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Doris78- a ja myslalam ze 2 piatki przyniosl i nie wiedzialam czemu ty sie martwisz:-D:-D:-D:-D

Sylwiam- zamowilam szymciowi zestaw duplo tomki i przyszly po 13 dniach, niekompletne i brudne jakby ktos w nie narzygal:wściekła/y: A pulowerek przyszedl 20dni po czasie i z plamami:wściekła/y: Na koncowke chyba bym zdazyla. Zapros na cos na zas;-)

Ania1812- jak angielska tv? Bo ja probowalam ale jakos sie nie moge wkrecic:no:
Chce moj cyfrowy polsat:-(
 
reklama
Jestem , te kilka słow wczesniej to przez meza , krzyczał gdzie obiad stara!!!:-D Jutro moja mama ma urodziny, i oczywiscie mysli ze nikt nie pamieta wiec bedzie mile zaskoczona kwiatami i prezecikami.:happy2:
Troszke mi szkoda ze szkoły sa zamkniete. Poniewaz rodzice mieszkajaz z moja siostra i jej dwojka dzieci , wiec miałam nadzieje ze u mnie troszke sobie odsapna, w czsie kiedy dzieci sa w szkole
Natalko u mnie tez obeszło sie bez zadnego sciagania na koniec, ale kazda z nas jest inna.
Sylwia te bucik ktory jest u mnie , to chyba juz przymały:-D
Doris a moj tato wykabinował jakis sprzed na snieg i dzieci troszke pozjezdzały z gorki . Rados była niesamowita:tak:
Ampar3 witam , fajnie ze bedziecie.
Jstysiak gdzie sie tak cenia?
Roksanna bedziesz w piatek ?moze spacerek jak bezdie duzo sniegu, tylko czy Mati da rade:dry:
 
Witam
Pogoda piękna. Wpadło do mnie nawet trochę słońca a to za sprawą budynku na przeciwko i od szyb odbiło się trochę promieni słonecznych. Od razu inaczej

Katin będę w piątek, niestety autobusem. Jakoś tak się pietram. Może na głównych drogach spoko ale ja mam badanie słuchu w szpitalu a tam pod gore jest bardzo. Postanowiłam, że pojedziemy autobusem, spod szpitala gdzieś do centrum a potem albo się spotkamy albo ja dotrę do Katariny sama. Nie mogę się umówić na konkretną godzinę, bo jej nie znam. Chyba że rano się jeszcze zdzwonimy.
Kasia8118 gratulacje dla Krystiana pierwszego dnia w przedszkolu. Oby bez mamy było tak samo jak i z.
Ampar witaj z powrotem. Z tym ebayem może spróbuj najpierw polubownie załatwić sprawę. Kiedyś mojejdzidzi oddali pieniążki.
Ania wy nie chcecie angielskiej telewizji a ja odwrotnie. Ale udało mi się włączyć opcję na dekoderze polsatu i te wszystkie programy anglojęzyczne są po angielsku. Więc mam namiastkę tego języka.:confused:
Sylwia wstydź się ja mam już 3 bałwany.:no:
Doris a skąd Ty wzięłaś tą fifę.;-)
KasiaJ. marzę o tym żeby nauczyć się na nartach. Mam nadzieje, że jeszcze kiedyś :-:)dry:

Katin spóźnione ale szczere życzonka dla Hubercika.
 
Witam:-) ale dziś pospałyśmy z małą:szok: o 10.20 wstałyśmy:sorry2: a tu jeszcze muszę do lidla naginać po zakupy i szczerze nie wiem jak to zrobię:wściekła/y: bo wózkiem nie ujadę a mała mi nie dojdzie sama:no: więc nie wiem,chyba zamówię odrzutowiec jakiś:-D dziś robię faworki:rolleyes: mniam..mniam..naszła mnie smaka...oczywiście na jutro je robię,ugoszczę was nimi:tak::-) lubicie??acha właśnie,miała bym taka małą prośbę do was,możecie potwierdzić która przyjdzie jutro na 100%,była bym wdzięczna:tak::-) Roksana-[kogo ty nie znasz??mnie??mam focha walnąć na ciebie?mojadzidzia-[ty się nie odzywasz,ale mam nadzieję że jutro wpadniesz do mnie:confused: zresztą ja do ciebie zadzwonię:cool2: ok,to tyle co chciałam przekazać, a teraz się zbieram kawką się upysznić i naginać do tego sklepu i brać się za pichcenie pyszności:-D:-D:-D papa kochane odezwę się jeszcze na bank:tak::-)
 
Ja cię kręcę,ale mnie te forum wciąga...nie mogę się z wami rozstać:-D:-D:-D ale głównym powodem tego nalotu była odpowiedz Roksany byłam ciekawa co ma mi do powiedzenia i się uśmiałam :-D:-D:-D:-D Roksanko zwracam honor:sorry2::sorry2: mój błąd,ale mi się nie chce nic,zadaje się dziś do wszystkiego jak kot do jeża:-D ok teraz już naprawdę uciekam,bo moja glizda już się ubrała do wyjścia a ja w pidżamie jeszcze:szok: papa
 
Zamiast na bałwana pojechałam z Dorotą do parku ale po 10 minutach musiałam wracac bo Marcel zmarzł i strasznie płakał, strasznie się przy tym wku...m bo musiałam jedną ręką pchac wózek po tym śniegu a drugą trzymac małego za rączkę bo sam nie chciał isc:wściekła/y: akurat teraz sam nie chciał a zawsze się tak wyrywa:sorry2:
Niech ten śnieg już stopnieje w pizdu:wściekła/y:

Katarina jeśli nie spadnie więcej śniegu o ja będę na 100%.
 
Witam seredecznie:tak:

U nas wszystko po staremu od wczoraj zbyt duzo sie nie zmienilo:-p
Usmialam sie wczoraj jak ogladalam fakty ogladalyscie?? chodzi o pogode najlepsze bylo jak powiedzieli zeby bez potrzeby nie wychodzic z domow:-D troche sniegu napadalo a tu prawie kleska zywiolowa:szok: Ponoc tyle sniegu nie bylo od ponad 30 lat:-D

Ampar witaj w snieznej Angli:-)

Doris teraz widac ze w roznych rejonach Polski sa rozne nazwy:-p My akurat jestesmy z tego samego miasta i odrazu wiedzialam co to fify:-D

justysiak Ty zapalacilas tyle za jednego zeba?? to oni Ci zlotego zeba zrobili czy co:szok::szok: matko jak oni sie cenia masakra:wściekła/y:

Ok czas sie za obiad brac ale juz nie mam pomyslow co do tego:no: Macie moze jakis pomysl na dobry obiad??
 
hej:-)

ja juz zdrowiutka :tak:

bede jutro u Katariny:tak: bede jechala z Roksanna autobusem :tak::-D

u nas noc mineła nawet dobrze Claudia obudzila sie o 23 dostala butle spala do 3 i dostala herbatke pozniej obudzila sie o 6 i juz dostala mleczko :tak:jestem zadowolnowa z tego karmienia butelka :tak::tak: tylko piersi bola mnie troche przez noc sciagnelam cala szklanke mleka i jeszcze pelno mleka w cycach zostalo :szok:

uciekam malej kaszke zrobic zajrze pozniej :-)
 
reklama
Hej:-)
Faktycznie dzisiaj sloneczko nas rozpieszcza:tak: tylko zeby te resztki sniegu do jutra stopnialy:sorry2:.
Katrina dzieki za adresik;-)dobrze ze daleko od autostrady mieszkasz:-Dale to jutro ci powiem o co chodzi:-D
ampar Czesć;-);-);-);-)tez sie steskniłam:-D
Sywiam Oj kochana chba nici z bałwana:-(chyba ze jeszce doczekamy sie kolejnej dostawy śniegu.
A jezeli chodzi o tego dentyste to nie jest tak zle;-)Bo jest to cena za 3 ząbki,usuniecie kamienia,przegląd i zdjęcie rtg.a mam go w bradford i leczenie jest u Polki.A w Manchester skubancy liczą sobie za jednego od 60-120Ł a dojazd tez musze sobie doliczyć.A przy okazji zapisałm amelkę u niej na NHS. I kwote mogę sobie splacac na raty.wiec chyba nie tak żle:tak:.Tez bralm pod uwagę Pl ale bilet kosztuje ok 150Ł i do tego stomatolog.i na to samo praktycznie wychodzi:sorry2:ostatnio byłam i za jednego płacilam 280zł poczym sie okazało ze teraz po 3 mies jest pod plaba próchnica:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Do góry