reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

No i pada:wściekła/y::wściekła/y:

Ja powiem że w sumie inne paczki szybko dostaje:tak:tylko na ta jedną tyle czekałam:wściekła/y:

AGAAM-tez bym byla juz w stresie z tymi paczkami:shocked2:

AGNIESZKA Uk-no to powdzenia jutro,obyś cs dostała no i potem pochwal się jakie cuda zakupilaś:-)
 
reklama
aagam-:-)etui juz dostalam,:-)ale jak mowie czekalam niecaly miesiac:-) nic sie nie martw niedlugo dajdzie i twoja:tak::tak:
doris78-pochwale sie pochwale.jak oczywiscie cos znajde na siebie:sorry::cool2:
 
Dzięki za gratulacje. Wiadomo po kim to ma:-p:-p:-p
Często słysze o polskich dzieciach chwalonych w szkole. Cos w tym jest.:-D
Nie wiem jak u WAs ale u mnie pada. A ja za zaraz musze iść po Filipa:wściekła/y:

Agaam- nieźle z tymi paczkami. Ja ostatnio pare razy kupowałam na ebayu i nigy nie miałam problemu z przesyłką. Niektóre to wręcz błyskawicznie przychodziły bo nawet na nastepny dzień po zapłaceniu.
kasia.j- jak samopoczucie? Miewasz jeszcze mdłości?

Lede bo maruda płacze. Pa
 
czesc laseczki:-)

kasia8118 wielkie gratulacje!!! synek przesłodki ;)

sorry ze sie nie odzywalam ale albo sie kiepsko czulam albo cos znow sie pierdzielilo:-(a do tego wczoraj podpisalismy umowe i dostalismy klucze do chatki wiec zaczyna sie remoncik i przeprowadzka, a mamy na to całe7-8 dni... a raczej nie cale dnie tylko popoludnia jak moj z pracy wroci, bo sama z Alexem to ja sobie moge co najwyzej w dupie pogrzebac:-D generalnie jest wesolo bo na nude narzekac nie moge. czekam teraz na D jak z pracy wroci i jedziemy kupic wykladziny i farby... mam nadzieje ze cos znajdziemy:-D jutro bede latac za kuchenka o ile pogoda dopisze;-)
a tak poza tym to ze szpitala do GP nadal nie przyslali moich wynikow, a co za tym idzie doktorek z przychodni nie moze skierowac mnie na USG:wściekła/y: predzej wykituje gdzies na ulicy pod plotem zanim cos sie sie ruszy z badaniami i leczeniem:cool:
Alex od tygodnia pije zwykle mleko zageszczone lekko kleikiem ryzowym:tak: skonczylo mi sie rano mleko modyfikowane, a do miasta mialam zadaleko zeby leciec. mlody juz wyl za mlekiem wiec wlalam mu do butelki zwyklego zagrzalam w mikrofali, dosypalam kleiku i czekalam na efekty. okazalo sie ze toleruje bez problemu, kupa byla normalna, wiec postanowilismy mu dawac zwykle pol tluste.
ostatnimi czasy Alex tak sie rozgadal, że momentami mysle tylko jak fajnie by bylo posiedziec i miec chwile ciszy:-D:-D:-D skurczybyk wszystko komentuje, a jak sie zaczyna klucic ja mu czegos nie pozwalam to ja nie wyrabiam i niestety zawsze wybucham smiecham... normalnie komedia

oki musze konczyc bo słoneczko mi sie obudzilo.
pozdrowionka
 
Ania1812 ja tez nigdy nie narzekalam na przesylki z ebaya bo juz nie raz cos zamawialam ale teraz slyszalam ze jakis strajk jest czy cos takiego:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ehhh

nefretete w koncu sie odezwalas juz tu martwilysmy sie o Ciebie:tak: na szczescie jest wszystko w pozadku pomijajac sluzbe zdrowia ale na to nie ma mocnych:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: miejmy nadzieje ze wszystko sie szybko wyjasni i dojdziesz do wpelni zdrowia 3mam kciuki.
no to z Alexa robi sie juz duzy facet:-p a co do pogaduszek dzieciaczkow to fajna sprawa jak tak zaczynaja gadac po swojemu:-) moja Victoria jak juz pisalam wczesniej zaczela krzyczec i jest z tego bardzo szczesliwan i dumna ze wydaje z siebie dzwieki:-p:-p

Dziewczyny mam pytanie do was tych co karmily piersia i tych co aktualnie karmia mianowicie czy w okresie kiedy karmilyscie milyscie moze okres? bo niby jak karmi sie piersia to wydluza sie okres bezmiesiaczkowy to prawda? bo ja karmie od poczatku caly czas tylko piersia i juz mialam dwa razy okres czy to jest normalne czy nie bardzo?
 
agaam ja praktycznie codziennie zamawiam cos na ebayu i czekam max 3dni wiec nie wiem czym to jest spowodowane,z reguly napisane jest jaka przesylka bedzie wyslana dana rzecz i ja nigdy nie czekalam dluzej niz trzeba,zawsze mozesz tez wyslac email do sprzedawcy i zapytac czy nadal juz przesylke ;-):tak:
 
Dziekuje dziewczynki za wszystkie odpowiedzi na temat dzidziusiowych ubranek, ale mam dzisiaj taki starszny dzien, ze sorki ale nie odpisze Wam wszytskim.:-)

W nocy te moje zeby tak mnie zaczely bolec że nie zmruzylam oka nawet na 5 min. Po prostu siedzialam i wylam. O 6 rano znowu zadzwonilam na ta NHS emergency line i powiedzialam że musze dentyste zobaczyc jak najszybciej, rozplakalam sie wiec mnie umowili w Wrose Health Centre na 11,00. Jakas bardzo mila dentystka byla i powiedziala że rentgena nie moga mi zrobic, bo jestem w ciazy. Ale po dluzszym zastanowieniu powiedziala ze mi rozwierci jednego z moich zebow zaplombowanych bo jej podejrzanie wygladal. Mnie juz bylo wszystko jedno bo znieczulenie zaczelo dzialac i bylo mi jak w niebie. Jak go rozwiercila to powiedziala że z powodu ciazy mi dziasla odslonily szyjki zebowe i w tym akurat zebie mam nerw na wierzchu i stad ten przeszywajacy bol. Zalozyla mi tam antybiotyk i tymczasowa plombe, bo powiedziala że normalnej amalgamatowej w ciazy nie zalecaja zakladac i ze lepiej poczekac az dzidzius sie wykluje. Niby czuje ulge, ale troche mnie dalej boli. Czy to normalne jak zakladaja do zeba lekarstwo, że potem zab boli??
 
Witam!
Pisze żebyście później nie mówiły że sie obraziłam:-D:cool2:.
U mnie jak zawsze bez większych ekscesów, dziaij byłam na wywiadówce wszystko ok, okazało sie ok, że mam zdolnego szybko pojmującego synka:-), i oby tak dalej.
Poza tym szkoła, kuchnia dzisiaj nawet upiekłam jabłecznik z "nudów" miałam chwilke natchnienia, która tym razem wyszła na PLUS.

A co do sukienki to mam zdjęcie ale tylko w telefonie , a nie mam programu do zgrywania na kompa. Moze w weekend P. skombinuje mi program to wrzuce, ale to nic szczególnego prosta suknia ecri.
 
reklama
Do góry