reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej

Ja zaraz na babska kolacje smigam bo jutro wyjezdzam - trzeba sie odstresowac:tak::-D:-D

Kasia8118- aaaaaaa na moje urodziny wracacie:-D:-D:-D Ja tez sie dziwie ze olivierka zaszczepili bo nawet o mojego szymcia pytali jak sie czul w dniu szczepionki i czy nie ma kataru:szok: Zdrowka dla niego i do zobaczenia:tak:
zanetabd7- co za rajtki masz???????????:szok:
Sylwiam- naprawde wezcie z bt ja od 6 lat nigdy nie mialam problemu z netem:tak: Zazdraszczam siostry- a ja od piatku oddaje szymcia gdzie sie da:-D:-D:-D- babcie, siostra, dziadzio, park, ogrod:-D:-D:-D
Marta84- to ja tez sie z toba podziele co mi synek wczoraj powiedzial: ,,jestes taka stara ze musze cie oddac do muzeum,,:szok: A i nie ma jak to porzadna kupa:-D:-D:-D
Roksanna- ja sie wlasnie boje mojego zalamania diety bo jade do polski:szok: powodzenia dla ciebie:tak: twarda sztuka jestes;-)

Ide suszyc wlosy i dopakowac resztki do torby- wroce pewnie na cyku:-D:-D:-D
 
reklama
Marta- super, że z Majką już lepiej. Nieźle musiało ją męczyć to kupsko:sorry2: Uśmiałam się z tego mama śiad:-D:-D:-D Jeszcze nie wie, że na stojąco więcej wchodzi;-):-D
Ampar- spokojnej podróży i udanego wypoczynku:tak: I pisz do nas jak będziesz miała chwilke:tak:

Ja już mam błogi spokój. Adam śpi:-):-):-):-):-) Jeszcze tylko Filipek i laba na całego:-D
 
WITAM Z WIECZORA:tak::tak: MÓJ JUŻ PO OPERACJI I W DOMU:tak::tak::-) CIESZYMY SIĘ BARDZO ALE JESZCZE W NERWACH BO MUSIMY CZEKAĆ NA WYNIKI:-:)-:)-:)-( BO OKAZAŁO SIĘ ŻE TO JEDNAK JEST RAK:-:)-:)-( PRAWDOPODOBNIE NIE ZŁOŚLIWY ALE WYNIKI DOPIERO PO ŚWIĘTACH:-:)-:)-( NIE MAM ZBYTNIO NASTROJU NA NIC ALE MUSZĘ SIĘ KOMUŚ WYŻALIĆ BO OSZALEJĘ CHYBA ZARAZ Z TEGO WSZYSTKIEGO :-:)-:)-( NO ALE DOBRZE ŻE JUŻ W DOMU TO JAKOŚ WE DWOJE TO RAŹNIEJ :tak::tak::tak: JESTEŚMY DOBREJ MYŚLI :tak::tak: POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE MOŻE JUTRO COŚ NASKROBIE :tak:
 
elo:-)
acie jakis sposob zeby buty rozchodzic??juz pochodzilam troszke w skarpetach,ale tak mnie bola nogi z tylu,bo sobie az obtarlam:-:)-(nigdy juz nie kupie butow w daichman czy jak to sie pisze,nie wiem sama:zawstydzona/y::zawstydzona/y:malego musze polozyc i odsapne,bo sily nie mam.
dominisia-wszystko bedzie dobrze,zobaczysz:tak:wiem ze to sie tak mowi tylko,ale musisz w to uwierzyc
ampar-aaa to sa rajtki z.....Primarku:-D:-D:-D:-Dgranatowe!!u graziul wyczailam i polecialam tez zakupic:-D:-D
graziul-ja bym chciala zeby moj mnie zabral na jakas wyzere:-D:-Dale w sumie mam dobrze z nim bo jak nie chce mi sie gotowac to pizza albo kurczak z frytkami sa w naszym menu:-D:-Di odzywaj sie czesciej!!
marta84-to cie zalatwila Twoja cora!!ale fajne sa te momenty jak cos odwalaja dzieciaki,ja czasem juz nie mam nerw do mojego,ale jak usmiech wywali i te 4 zebole to juz mi lepiej:-D
kasia8118-moj maly jak ial ta szczepionle to ryczal jak krowa,musialam go trzymac bo po drugiej sie rzucal jakby wscieklizne mial!!ale teraz juz nie plakal,wiec jest ok;-)
dobra,bo pol godziny juz to pisze i zara mnie pewnie wyloguje:wściekła/y:dobrej nocki zycze:-)
 
Dopiero co odebrałam Marcela i już mam go dosyć:szok: strasznie miauczący jest, chyba ze zmęczenia już. Trzeba będzie zaraz go do wanny wrzucic coby się trochę odmulił:tak:

Marta84 mamy z talk talk, w sumie router prawie nowy bo tylko 2 miesiace ale wszystko możliwe....zobaczymy co będzie dalej, narazie śmiga:-D Konkretna ta Twoja córcia:-D
Ampar ja nie mialam bt ale miała moja mama i po jej doświadczeniach raczej nie podpisałabym z nimi umowy. W trakcie trwania umowy podnieśli jej rachunki z 25 na 50:szok: Jak kontrakt się kończył to obiecali że jak nie odejdzie to będzie płacić 30 po czym znów ściągali jej 50....złodzieje:wściekła/y:
Kasia8118 tutaj szczepią jeśli z tym katarkiem nie ma gorączki:tak: Zdrówka dla Olivierka.

Jeju, spadam bo marcel zasypia:szok:
 
Dominisia musicie być dobrej myśli...trzymam kciuki za męża

Mój kochany mąż wrócił dzisiaj z pracy z różami dla mnie:tak: tak bez okazji, tzn za to że jestem taka wspaniała:tak::-D
 
moja mala spi- w nowej pizamce:-D:-D;-);-),moze dzis przespi mi noc...o Boziu oby ,oby,bo juz zdycham:tak::tak::wściekła/y:;-)
ZANETA-o jak mi bardzo milutko,ze za mna tesknilas:tak::happy2::happy2:postaram sie czesciej klikac,jesli tylko mala na to pozwoli:tak::tak: a rajtki z tego co doczytalam to zakupilas granatowe:confused::confused: a buciki jakie kupilas:confused:pantofle,na obcasie:confused::confused:moja babcia zawsze mi taki jeszcze sposob doradzala zeby nowe buty rozepchac,czy rozchodzic-wsio rawno-na noc namocz skarpety,lub jakies sciereczki i napchaj do butow ,w same czubki i dalej az do piety-powinno pomoc;-);-)a bylas u Natalki w koncu dzis//bo nie doczytalam:zawstydzona/y:
SYLWIA-skleroza nie boli;-);-)a szkoda....:-D:-D:-D:-D:-DA jak tam nasz nocnikowy zuch Marcelek??zasnal elegancko:confused::confused:
DOMINISIA-kochana trzymajcie sie jakos:happy2:niestety nic wiecej nie moge Ci zaoferowac jak wsparcie i powiedziec ze rozumiem Cie w pelni co czujesz Ty i Twoj maz:tak:ale zawsze trzeba byc jak najlepszej mysli..choc ciezko jest,nawet w tych najgorszych sytuacjach ,pozytywne myslenie to polowa sukcesu..no a zwlaszcza u Ciebie jesli nie zlosliwy ,to tylko rutynowe badanie wycinka i uwazam ze dobrze ze tak robia:tak::tak:zdrowka dla meza:tak::tak:
MARTA-siaaaaaaaad prosze:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-Dalez masz slodka gadulke:tak::tak::-D:-D
moja znowu nauczyla sie w usta mnie calowac i jak cos zbroi i ja krzykne to mnie lapie za poliki i cmok cmok:-D:-D:-D:-D:-D:-D
AMPAR-kobito wypoczywaj na maxa!!zazdroszce Ci wyjazdu do PL:sorry2::blink::blink:wracaj szybko do nas i cala i zdrowa,buzki dla "hiper"Szymcia:blink::-D:-D:-D:-D;-);-)
 
witam szanowne mamusie wieczorowa pora :blink:
u nas bez wiekszych zmian,cieszylam sie ze Nadi problemy z brzuszkiem sie skonczyly ale dzisiaj znowu miala biegunke caly dzien,nie ma żadnych wiecej objawow,spi dobrze i nie marudzi wiec nie wiem o co chodzi :baffled::confused:
sylwia.m gratulacje dla Marcelka!!!! nawet sprawnie wam wszystko poszlo a i na kupke tez przyjdzie pora,no i masz w domu malego wampirka-4zabki wooow :-)
katarina niezla byla ta niespodzianka w bucie :-D:-D:-D:-D przypomnialo mi sie jak moj dziadzio jadl konfitury lyzka ze sloika i mowil babci ze cos go w gardle laskocze...sloik byl pelen mrowek,super ze wikusia zaczyna korzystac z nocniczka a jeszcze niedawno sie martwilas ;-)
roksanna1 jeszcze troche wysilku i wyrzeczen no i bedzie sylwetka jak ze zdjecia ;-):tak:
Dominisia ja tez uwazam ze musicie byc dobrej mysli,szczegolnie ty nie powinnas sie denerwowac bo nie sprzyja to twojemu maluszkowi,pisalas kiedy masz pierwszy scan? chyba przegapilam :zawstydzona/y:
marta84 widzisz jak twoja majusia dba o ciebie albo moze chce cie wytresowac... :-D ach te dzieciaczki :dry:
ampar3 bezpiecznej podrozy i milego wypoczynku! i przypadkiem nie wybierajcie sie do muzeum,bo mozesz juz stamtad nie wrocic ;-):-D
kasia8118 zdrowka dla Olivierka,a Krystianowi juz przeszlo? a ty jak sie czujesz? odnosnie ulewania-Nadia tez strasznie ulewala ale po 3mies jej przeszlo,moze jak bedziesz w pl to zapytaj lekarz o porade
Milej nocki mamuski!
 
reklama
Mojadzidzia a oglądałaś Nadii dziąsełka?? Marcel miał wlaśnie takie objawy przed pierwszym ząbkiem, gorączka i biegunka:tak:

Graziul kąpiel rozbudziła Marcela tak że później zasnąć nie mógł, ale po 20 min poległ:-D Spokojnej nocki i oby Twój Mały Tajfun dał się wyspać mamusi;-)
 
Do góry