reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Rany ale ohydna dzisiaj pogoda:wściekła/y:.agnieszkaUk jeżeli chodzi o tabletki antykoncepcyjne to ja miałam podobnie też byłam nerwowa:tak:.Co do wagi to trudno powiedziec:confused:.No i co najbardziej mnie denerwowało i nie tylko mnie jak i mojego R kompletny brak zainteresowania seksem:cool:.
 
reklama
Olcia_rom - oj kochana niestety stalam sie uzalezniona od wirtualnego ogrodka(ale nie tylko ja:-p) a wszystko przez Roksane :-p:-D:-D:-D tu jest link
Zielone Imperium
a w realu to ze mnie taka ogrodniczka jak z koziej du*y trabka:-D:-D:-Dnawet w mieszkaniu kwiatki mi zdychaja:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Roksana odezwij sie bo pomysle, ze Cie aresztowali:sorry::sorry::sorry:
 
Rany ale ohydna dzisiaj pogoda:wściekła/y:.agnieszkaUk jeżeli chodzi o tabletki antykoncepcyjne to ja miałam podobnie też byłam nerwowa:tak:.Co do wagi to trudno powiedziec:confused:.No i co najbardziej mnie denerwowało i nie tylko mnie jak i mojego R kompletny brak zainteresowania seksem:cool:.

Ja po tabletkach (bralam novynette a potem mercilon) mialam straszne problemy z cerą. Poza tym zero zainteresowania seksem. Dobrze ze je szybko odstawilam, bo z moim zapalem to bysmy sie raczej nigdy potomka nie dorobili. :-D A teraz w ciazy to normalnie mąż szczesliwy bo mi sie chce non stop.:-D
 
Olcia_rom - oj kochana niestety stalam sie uzalezniona od wirtualnego ogrodka(ale nie tylko ja:-p) a wszystko przez Roksane :-p:-D:-D:-D tu jest link
Zielone Imperium
a w realu to ze mnie taka ogrodniczka jak z koziej du*y trabka:-D:-D:-Dnawet w mieszkaniu kwiatki mi zdychaja:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Roksana odezwij sie bo pomysle, ze Cie aresztowali:sorry::sorry::sorry:

:szok::-D:-D:-D Ale numer!!!!! Pierwszy raz to widze hehe. Ale sie dalam.... A juz myslalam że mi cos doradzisz bo mi też wszystko dziwnym trafem usycha. :-)
 
Olcia_rom - polecam storczyki ich prawie wogole podlewac nie trzeba:-p:-D:-D:-D
kasia8118 - a ty co tu robisz???? pobiegaj troche po schodach i pomolestuj swojego. Ne chce Cie wkurzyc, ale moja sasiadka urodzila dzisiaj coreczke:tak::tak::tak: moze i ciebie wezmie;-):tak::tak::tak: aha dzisiaj wlazlam pod lozko zeby szukac tej pilki i nawet tam jej nie ma :dry:
 
Marta84 a ja sobie siedzę i czytam ile urodziło dzisiaj listopadówek :tak:.I dzisiaj to jest szaleństwo:tak:.Trzy już urodziły a dzień się jeszcze nie skończył:szok:.No to gratulacje dla sąsiadeczki:-).Z tego co pamiętam to miała urodzic trochę pózniej:cool:.Co do seksu to muszę położyc spac młodego i babcie bo inaczej to nie da rady.A tak szczerze to chęci brak na seks czuje się jak słonica.
 
Ostatnia edycja:
kasia8118 - ona miala termin chyba pozniej od Ciebe, mala urodzila sie prawie 4 kg:szok::szok::szok: a ona przeciez jest taka malutka i drobniutka, a do tego miala USG niedawno bo niby dziecko za male, to ma niespodzianke:tak:
 
reklama
A bo w tym kraju cholercia nie można nikomu nawrzucać. Właśnie niedawno mnie puścili. A miałam dziecka pilnować, koleżanka zła. Co to teraz będzie :-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Do góry