reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Vixen nawet nie strasz. Gorączki dzisiaj już nie ma. Trochę podwyższona temp, ale katar znika też powoli. A od wczoraj ma tą chrypę i ten język właśnie jakiś dziwny. Zobaczymy co jutro powie lekarz...
Ja za to rozłożona na 4 strony świata :/

Gabi super, że Elizka się przyzwyczaiła. Do jedzenia też pewnie przywyknie :) może jej nie smakuje zwyczajnie czy coś
Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Dajcie spokój z tymi chorobami Elizka też katar miała przez 2 dni i teraz ja kaszke ale nie ma na szczęście tragedii :) mąż już cały tydzień chodzi chory ja się trzymam narazie chodz rano gardło bolało sokiem malinowym się ratuje. Co do ginekolog jeszcze podobno w 22 bez jest jakiś facet ma bardzo dobre opinie i coś tam chyba po polsku mówi jak znajdę to wrzucę info[emoji14]

Napisane na HTC Desire 626G dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się po długiej przerwie. .. telefon wymieniony. ..brak kontaktów. , przypadły. ..
Naprodukowalyscie się Mamuśki :) bo 1000str ...było jakieś świętowanie ;)[emoji14]?
Gabi Ty chyba już przy końcówce?
Postaram się Was może odrobinę podczytac a jak narazie życzę zdrówka Wam i Dzieciaczkow :)


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Yeah :) Anet dotarłaś w końcu [emoji14]

My po wizycie, płuca czyste i wszystko ok, tylko ta chrypa straszna... no nic leczymy dalej, ale kataru coraz mnie i mała zaczyna spać normalnie. Hehe oduczana bujania na kilka dni przed chorobą, plus zmęczona i śpiąca w chorobie zasina już w miarę szybko sama :) no z maminą dłonią w ręce, ale sama i max w 30 minut! Nawet obiadek zjadła dzisiaj to może zacznie jeść normalnie znowu ;)

Aaa kupiłam nosidło :D

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Dr Ivan Stefanović podobno dobry :)

Napisane na HTC Desire 626G dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
Dzięki wielkie posprawdzam sobie i podzwonię :)
O Dinhof słyszałam i nawet dzwoniłam ale niestety termin dla mnie nieosiągalny bo 2-3 miesiące czekania to całe wieki. Tym bardziej że potrzebuje kogoś kto by na bieżąco kontrolował postępy, wyniki itp. Czasem wizyta byłaby potrzebna ze 3-4 razy w miesiącu więc niestety Pani doktor odpada i prywatni też :) Pierwszą ciąże prowadziłam prywatnie :p NIGDY WIECEJ :)
Zobaczymy co z tą Liora Bunzl ale obawiam się że mi beznadziejnie leki ustawiła, zobaczymy co na to moja stara Pani ginekolog :p
Miłego wieczorku wszystkim mamusiom :)
 
Dziewczyny jakie macie foteliki samochodowe? Powoli zaczynam się rozglądać, ale bardzo powoli... i chodzi mi foteliki, nie nosidełka :) Zastanawiam się nad grupą i tymi wszystkimi "bajerami"...
Przejrzałam testy ÖMTC, ale
co się sprawdza u was?
Vixen, Aniag, Gabi, Anet wy napewno macie już coś dla większego malucha [emoji14]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Anet no mi dzisiaj został równy tydzień do terminu[emoji14]
Karolaska ja mam fotelik Romer ten do 18 kg więc nie długo większy trzeba będzie :) szczerze Ci powiem że nie oglądałam żadnych testów, foteliki dostałam i jestem zadowolona :)

Napisane na HTC Desire 626G dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
O wlasnie tez chetnie o fotelikach poczytam ;) slyszalam, ze najlepiej tylem do kierunku jezdy a sa takie zeby dalo sie i tyle i przodem? Bo czuje, ze Zosia dlugo tylem nie wytrzyma i chcialabym miec opcje w razie cos tez przodem

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom