reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

reklama
happymama no to teraz będziesz dopiera HAPPYYYY ;-)obyś miała bliźniaki wiesz tak od razu życzę co by Ci się potem czwartego nie chciało ;-):-D a tak za jednym razem i baccccchhh :-D
 
poziomki jaką Ty masz odjazdową fryzurę i boski brzuszek.. powiem Ci, że jak na ostatnie tyg to bardzo skromny ;)

marta słodkie te Twoje maleństwa :) a brzuszka nie widać :p

hapymama może będą bliźniaki to naszą poziomkę dogonisz :D
 
happymama no to teraz będziesz dopiera HAPPYYYY ;-)obyś miała bliźniaki wiesz tak od razu życzę co by Ci się potem czwartego nie chciało ;-):-D a tak za jednym razem i baccccchhh :-D
hehe tylko że to właśnie będzie już moje czwarte ale może bliźniaki żeby mi się już piątego potem nie chciało;-)
nie ale nie wiem czy ja bym sobie poradziła z bliźniakami? Ale najbardziej chyba by mnie ciąża bliźniacza stresowała bo ja nie mam szans się zbytnio oszczędzać o jakimś leżeniu dłużej w szpitalu nie wspominając:tak:

Poziomki- sprawca jeszcze nie wie, chcę mu powiedzieć w oczy nie przez telefon a jest dzisiaj cały dzień w pracy.
 
Ostatnia edycja:
Stefa dziekowac dziekowac:) ja z kazda ciaza mam nmiejszy brzuszek,jak z blizniakami stanelam obok innej mamy z blizniakami w tym samym tc to bylam o polowe mniejsza:D Zaraz spokojnie usiade i sobie Ciebie poogladam.
Fryz zrobilam se sama;p

Jaks opatrznosc sluchajcie! Moj maz ma dorosly tel tzn taki dotykowy i myslacy slowem niezwykle zaawansowany i poblokowal sobie wszystko tak ze nie moze sie zalogowac na Fb haha pokaralo go:)

Happymama nie zawsze z blizniakami trzeba lezec i na pewno bys sobie poradzila:) Sadzac po intensywnosci kreski testowej to raczej jedno bo przy blizniakach jest wieksze hcg
 
Ostatnia edycja:
Happymama a mnie coś dwójka do Ciebie przylgnęła ;-)
no ja niestety leżałam całą ciąże ale wiecie jak miałam fajnie dziennie mój mi śniadanka robił obiadki kolacyjke herbatke a teraz?? hehe pomarzyć mogę :-D

Poziomki a może to ja byłam ?? :-D:-D hehe nie no nie chcieli u mnie wierzyć,że miałam bliźniaki przy takim brzuchu ale od leżenia potem urósł i ledwo się kulałam :-D w końcu 2960 i 2780 miały ;-)
 
reklama
happymama, GRATULACJE!:-):-):-):-)

Poziomki, co za niesprawiedliwość:cool::rofl2:!!! jak to za każdym razem MNIEJSZY!!! brzuch!!

ja FB nie mam :no2:.
 
Ostatnia edycja:
Do góry