reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

Co do mężów, to mojego było najciężej przekonać do trzeciego dziecka. Strasznie długo miał wątpliwości ale w końcu się udało:tak:
Co do gadania ludzi oj tu to bym mogła wiele napisać... ale generalnie ja się nigdy nie przejmuję gadaniem ludzi chociaż niektóre komentarze bywają jednak przykre szczególnie kiedy padają z ust najbliższej rodziny.
 
reklama
Witam
u nas na wyspach tez wkoncu zawitalo słoneczko i ciepełko:-)

Steffa ale super domek, rewelacja!!!

Ania czyli rozumiem ze zaczynasz urabiać męża na trzecie?:-)

Ja mam tylko dwójkę dzieci z różnica dwóch lat a ile to razy ludzie mi współczuli:-D jak widać ciężko nie jest tylko mamusia jedynaków a o dziwo one zazwyczaj najwięcej narzekają jakie to sa zapracowane:-D

Piekna pogoda, słoneczko świeci a mi się tak spać chce ze sobie poradzić nie moge, oczy mi sie zamykają.
 
Stefea super :-) szacun dla męza :tak:

To ja mam dwojke rok po roku (róznica miedzy nimi to rok i 3tyg :/ ) mialam ciezko, ale wiem jedno - wieksza ilosc dzieci uczy organizacji :-D i zazwyczaj z jednym wlasnie narzekaja a Ci co maja wiecej dzieci jakos sobie radza i nie jest tak zle ;-)
 
Witajcie
matuluuuu ale Was przybyło witamy nowe szalone mamuśki :-D:rofl2::-D:rofl2:

Ktoś tu o bliźniaki pytał no powiem Wam,że moja to z przymusu tak szybko się starałam bo nie wiedzieli czy mi umowe w pracy przedłużyć jak to usłyszałam to rach ciach dwa tygodnie na L4 i wyszły dwie laski jedna najpierw druga za 5dni :-D i też płakałam ze śmiechu nie mogłam w to uwierzyć myślałąm że lekarz bo to znajomy robi sobie jaja ;) ale były u mnie w rodzinie bliźniaki więc geny też zrobiły swoje hehe
Dziwiłam się tylko mojemu bo dwa razy dziennie go męczyłam a on narzekał że tylko o jednym myśle :-p :-D

My też mieliśmy szalony ten długi weekend całe 4dni po całych dniach jezdziliśmy gdzie chcieli a co niech wiedzą,że dzień dziecka był :tak:
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny ja tez Wam wspolczuje zdrowych i fajnych dzieciakow hahahaha
Ludzie chyba mysla ze mamy tyle dzieci bo za kazdym razem wpadlysmy i nie kontrolujemy swojej plodnosci:D
Ja nawt dzisiaj uslyszalam -Oj to pani wspolczuje...a ktos pani pomaga?? Bo moja synowa ma 2 i ledwo sobie radzi bo tem mlodszy to taki niedobry... Ech

Stefa domek fantastyczny!!Cudo!
No i wykrakalas pol dnia burze mialysmy.

Happymama moze zaciazylas i dlatego taka zmeczona jestes;) testujesz jutro?
 
Poziomki- jutro powinnam dostać okres. I chyba jak nie dostanę do zatestuję w środe z samego rańca.

Mi to lekarz po trzecim porodzie powiedział tak : "gratuluję i myślę że chyba już Pani wystarczy...":eek:
 
To mi wprost przeciwnie, lekarze zawsze mowili ze jezeli tak idzie i ciaza i porod to probowac probowac:D ale to tak glownie a propo syna:cool:

Dzieci,małż i hormony tak mi daly dzisiaj w kosc ze normalnie pujde gdzies i kogos ubije! Heh..
 
Ostatnia edycja:
witam się i ja,

na początek witam wszytskie nowe mamy, ja też jestem nowa, ale co tam. :-p

Marta24 - bardzo dobrze cię rozumeim. my zaliczyliśmy wpadkę teraz w styczniu. Też już mieliśmy temat dzieci "zamknięty". rzeczy wszystkich się pozbyłam na 2 miesiące przed tym jak się dowiedzieliśmy o kolejnej ciąży! :cool:
byliśmy w trakcie przeprowadzki do nowego domu i wogóle to był taki szok, że myśleliśmy o usunięciu. straszne to było nie byliśmy w stanie się cieszyć bo się baliśmy i martwiliśmy jak to będzie.


ja najbardziej się bałam "opini publicznej" że "co ludzie powiedzą" bo już z trójką to wiadomo "patologia" i "nie wiedzą co to antykoncepcja". Nie ukrywam że wstydziłam się tej ciąży.
Tu nawiążę do postów Ani - komenty od rodziny męża były najgorsze! :no:
a okazało się że akurat najlepiej zaregowali wspópracownicy a mojego męża pracy..

Mi bardzo pomogły tutaj dziewczyny na forum. Nawet nie sądziłam że aż tak mi pomoże ich wsparcie, dobre słowo i poczucie że też są w "takiej sytuacji" (dużo dzieci) i naprawdę da się.


Ania138 - w odpowiedzi na twoje pytanie - ja mam teraz ciążę z pigułki. choć lekarz twierdzi że najpewniej ze stresu. :eek::laugh2:
ale miałam straszne schizy i nerwy że niedość że nieplanowane to jeszcze się okaże żę bliźniaki. więc jak mi lekarz powiedział żę jest tylko jeden to o mało się nie popłakałam ze szczęścia. :-p


a teraz jesteśmy już za połową. czekamy na małego facecika. i przyznam że ciężko mi z moim wyglądem i czuję się jak wieloryb, ale jak czuję w brzuchu lekkie kopniaczki to aż się uśmiecham.


ps.
a jeszcze chcIałam dodać że mój mąż po trzecim dziecku jak była jakaś rozmowa w towarzystwie na temat dzieci to zawsze mówił "my już nie będziemy mieć więcej dzieci".
a teraz mówi "to już CHYBA ostatnie" przyprawaiając mnie tym o szok za każdym razem:szok::szok::szok:! mówię wam to nie było przejęzyczenie jeden raz, czy coś tylko zawsze tak teraz mówi!! czasem używa słowa "RACZEJ"
 
Ostatnia edycja:
reklama
W przeciwienstwie do wiekszosci z Was to moj maz wkreca mnie w kolejne ciaze a teraz jak mu powiedzialam ze wiecej juz nie chce to powiedzial ze jezeli tak to ok al jezeli zmienie zdanie to jest chetny:D
Powiem Wam ze pomimo tego ze ni planowalam tej ciazy to po urodzeniu blizniakow podskornie czolam ze jeszcze raz bede w ciazy.
 
Do góry