reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Moj szkrab dopiero przed chwilka zasnal bo troszke sie zasiedzielismy na ogrodku z sasiadami  ;D Jeszcze bym posiedziala dluzej ale mala juz nie miala ochotki i trzeba bylo zmykac do domciu :) I tak wlasnie zakonczyla mi sie sobota  ::) Ale nic pomyszkuje sobie na BB  ;)
 
reklama
WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE DLA VANESSKI I OLI

D:\MAGDUNIA\tapetki M\clown2[1].gif

moja nidka tez juz spi,a ja mam spokuj,i moge troszke posiedziec

Shady
oj dziewczyn to juz długo nie było gdzies sie zagubiły
 

Załączniki

  • clown2[1].gif
    clown2[1].gif
    17,6 KB · Wyświetleń: 76
Nie wiem za bardzo gdzie jest Al.Kasztanowa a mieszkalam na ursynowie bardzo,bardzo..bardzo dlugo.Pewnie to na jakies nowe osiedle.

Juleczka zasnela dzis bezemnie.Siedzialam i relaksowalam sie w wannie.Slyszalam ze troszke poplakala ale wkoncu zasnela.Pewnie przy tradycyjnej bajeczce mojego meza o czerwonym kapturku....(zawsze jej to opowiada..hihihihihi)
Uciekam spac.Dobrych snow i kolorowych.Do jutra!
 
co do takich wozkow 3 kołowych to mi sie osobiscie nie podobaja  :p no chyba ze jezdziła bym na rolkach na spacerze z małym,tak jak to jezdza
 
tez spadam spac i maze zeby pospac tak jak dzis do 10.00 bo tak muj synus długo spał

papapapapatki kolorowych snow
D:\MAGDUNIA\tapetki M\31[2].gif
 

Załączniki

  • 31[2].gif
    31[2].gif
    80,6 KB · Wyświetleń: 79
brenda Zazdroszcze ci tez maze zeby pospac do 10:oo i pomyslec ze kiedys to poludnie przesypialam ale te czasy minely juz chyba bez powrotnie ;) A co do wozkow 3 kolowych to ja jakos nie mam zaufania moze i sa ladne ale ja jednak sie na taki nie skusilam.
 
ja tez nie lubie trojkolowcow......nie przemawiaja za mna.,,,dobrze ze udalo mi sie meza odwiezc od checiu zakupu takowego, bo bym chyba sie powiesila ;)

co do spania, to moj mlody od jakiegos czasu wstaje 7.00 i dupa blada, zero snu wiecej, musze wsac i koniec ale okolo 10.00 robimy sobie 3 godzinna drzemke :) a noce przesypia bez problemu
 
Moja tez wstaje wczesnie raz o 6 a nie raz uda mi sie ja przetrzymac do tej 7 i tak sukces bo byly dni ze mi wstawala i o 5 :( a w nocy budzi sie kilka razy na cycusia moze nie jesc ale choc po cmokac az czasem mysle ze moze jak bym jednak ja nauczyla tego smoka ssac to by bylo lepiej...
 
reklama
Do góry