reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

hej ja juz po ekg :sorry::sorry::sorry::sorry:
nic mi nie wykazalo chyba, w piatek pogadam z lekarka o wyniku, ale tak jak patrze na wykres to nic nie widze :eek::eek::eek::eek::eek:
tylko wyszlam z badania zaraz serce mi zaczelo galopowac, najgorsze to jest to ze to sie dzieje nagle a nie na zawolanie, wiec watpie zeby mi to ekg wykrylo, chyba ze by mi je robili perzez 5 godz, no moze 2 godz minimum
 
reklama
ankonda etopiryny nie mogę bo zaraz jestem cała wysypana i puchne:szok:
kurcze chyba ciśnienie leci w dół:wściekła/y:
słuchajcie julkę biła dziewczynka w szkole rozmawiałam z panią raz drugi i pani mówiła ze fktycznie dziewczynka agresywna ale ona nic nie poradzi bo to ygańskie dziecko:szok:jak by to była wymówka na wszystko:wściekła/y:rozmawiałam z tatą tej dziewczynki mówiłam żeby porozmawiał z córką nie pozwlał bić dzieci on mnie zlał uznał że takie jest życie i miał moje uwagi gdzieś:wściekła/y:wczoraj julka znów sie poskarżyła i piotrek mówi a weż ty jej oddaj.......no i dzisiaj julka mówi że wiktoria już jej nie bije....no to mówię super a czemu ciebie już nie bije????a julka a bo jej oddałam i to tak że jej krew z nosaleciała:szok::szok::szok::szok:normalnie mam bandytkę w domu:no:
 
ankonda etopiryny nie mogę bo zaraz jestem cała wysypana i puchne:szok:
kurcze chyba ciśnienie leci w dół:wściekła/y:
słuchajcie julkę biła dziewczynka w szkole rozmawiałam z panią raz drugi i pani mówiła ze fktycznie dziewczynka agresywna ale ona nic nie poradzi bo to ygańskie dziecko:szok:jak by to była wymówka na wszystko:wściekła/y:rozmawiałam z tatą tej dziewczynki mówiłam żeby porozmawiał z córką nie pozwlał bić dzieci on mnie zlał uznał że takie jest życie i miał moje uwagi gdzieś:wściekła/y:wczoraj julka znów sie poskarżyła i piotrek mówi a weż ty jej oddaj.......no i dzisiaj julka mówi że wiktoria już jej nie bije....no to mówię super a czemu ciebie już nie bije????a julka a bo jej oddałam i to tak że jej krew z nosaleciała:szok::szok::szok::szok:normalnie mam bandytkę w domu:no:

I bardzo dobrze zrobiła jak rozmowy nie poskutkowały to potrzebna była siła.
Oj to strasznie masz skoro nie możesz brać etopiryny:-:)-(
Ja zmykam po Maję i nie wiem czy uda mi się zajrzeć, może dopiero wieczorkiem
Miłego popołudnia:-):-):-)
 
Mi sie komp zepsół wiec jestem z doskoku.
Zapisalam sie do Oriflame,tzn zapisana zostane w srode(przyszła srode).do tego czasu musze 1 zamowienie zebrac :)
Poza tym jutro ide na szkolenie z ubezpieczeniami i dowiem sie wiecej co jest 5.Bo rozmowa byla taka sobie.
Milosz ma sie dobrze,a m.gra czasem w domu cos zrobi,ale ja mam juz to w nosie,teraz to ja chodze na spotkania,szukam pracy a on dzwoni i pyta czemu tak dlugo i gdzie ja i o ktorej bede..a niech dzwoni,jak woli cale zycie grac to prosze bardzo...do ludzi tez trzeba wyjsc i ja to robie.
 
Hej,ja z doskoku,
dziś rano poszłam do koleżanki Radę Rodziców zeszłoroczną rozliczyć ,no ubaw po pachy,jak sie okazało ,a teraz na hura trzeba było faktury i rachunki uzupełniać,brakowało nam 4 tysięcy:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:,ale doszłyśmy do wszystkiego ,trzy i pół godziny nam to zajęło:sorry:
dlatego ja tam pierdzielę udzielanie sie społecznie i branie za free na siebie tak dużej odpowiedziałnośći ,ale jak mówią wszystkiego trzeba spróbować:tak:
a nad morzem w miarę ciepło rtano było 8 stopni ,a teraz swieci słonko
 
Natalineczka a często masz te ataki?
wczesniej mialam tak raz na jakis czas jak sie porzadnie zdenerwowalam, a teraz co dzien, zwlaszcza na wieczor ale wiem ze musze polozyc sie przed tv i sobie odpoczywac to wtedy lepiej to znosze :sorry::sorry::sorry:
albo czyms innym sie zajac :cool2::cool2::cool2:
ankonda etopiryny nie mogę bo zaraz jestem cała wysypana i puchne:szok:
kurcze chyba ciśnienie leci w dół:wściekła/y:
słuchajcie julkę biła dziewczynka w szkole rozmawiałam z panią raz drugi i pani mówiła ze fktycznie dziewczynka agresywna ale ona nic nie poradzi bo to ygańskie dziecko:szok:jak by to była wymówka na wszystko:wściekła/y:rozmawiałam z tatą tej dziewczynki mówiłam żeby porozmawiał z córką nie pozwlał bić dzieci on mnie zlał uznał że takie jest życie i miał moje uwagi gdzieś:wściekła/y:wczoraj julka znów sie poskarżyła i piotrek mówi a weż ty jej oddaj.......no i dzisiaj julka mówi że wiktoria już jej nie bije....no to mówię super a czemu ciebie już nie bije????a julka a bo jej oddałam i to tak że jej krew z nosaleciała:szok::szok::szok::szok:normalnie mam bandytkę w domu:no:
mnie tez tak szarpali a mam mi powiedziala "a oddac nie umiesz" wiec zaczelam oddawac, poskutkowalo:tak::tak::tak::tak:
Mi sie komp zepsół wiec jestem z doskoku.
Zapisalam sie do Oriflame,tzn zapisana zostane w srode(przyszła srode).do tego czasu musze 1 zamowienie zebrac :)
Poza tym jutro ide na szkolenie z ubezpieczeniami i dowiem sie wiecej co jest 5.Bo rozmowa byla taka sobie.
Milosz ma sie dobrze,a m.gra czasem w domu cos zrobi,ale ja mam juz to w nosie,teraz to ja chodze na spotkania,szukam pracy a on dzwoni i pyta czemu tak dlugo i gdzie ja i o ktorej bede..a niech dzwoni,jak woli cale zycie grac to prosze bardzo...do ludzi tez trzeba wyjsc i ja to robie.
no i bardzo dobrze w koncu facet sie za cos wezmie :tak::tak::tak::tak:
a jak z malym zajmuje sie??
 
Nie ma za bardzo wyjscia zajac sie musi jak ja wychodze na spotkanie ws.pracy.

Moj maly pobil wlasnie rekord spal 3h.:)
Spi na duzym lozku sam w dzien i nocy i spi mu sie b.dobrze a mi jeszcze lepiej:)
 
Ostatnia edycja:
ankonda etopiryny nie mogę bo zaraz jestem cała wysypana i puchne:szok:
kurcze chyba ciśnienie leci w dół:wściekła/y:
słuchajcie julkę biła dziewczynka w szkole rozmawiałam z panią raz drugi i pani mówiła ze fktycznie dziewczynka agresywna ale ona nic nie poradzi bo to ygańskie dziecko:szok:jak by to była wymówka na wszystko:wściekła/y:rozmawiałam z tatą tej dziewczynki mówiłam żeby porozmawiał z córką nie pozwlał bić dzieci on mnie zlał uznał że takie jest życie i miał moje uwagi gdzieś:wściekła/y:wczoraj julka znów sie poskarżyła i piotrek mówi a weż ty jej oddaj.......no i dzisiaj julka mówi że wiktoria już jej nie bije....no to mówię super a czemu ciebie już nie bije????a julka a bo jej oddałam i to tak że jej krew z nosaleciała:szok::szok::szok::szok:normalnie mam bandytkę w domu:no:


no co broniła się :-D:-D:-D:-D:-D i bardzo dobrze :tak::tak::tak::tak:

Mi sie komp zepsół wiec jestem z doskoku.
Zapisalam sie do Oriflame,tzn zapisana zostane w srode(przyszła srode).do tego czasu musze 1 zamowienie zebrac :)
Poza tym jutro ide na szkolenie z ubezpieczeniami i dowiem sie wiecej co jest 5.Bo rozmowa byla taka sobie.
Milosz ma sie dobrze,a m.gra czasem w domu cos zrobi,ale ja mam juz to w nosie,teraz to ja chodze na spotkania,szukam pracy a on dzwoni i pyta czemu tak dlugo i gdzie ja i o ktorej bede..a niech dzwoni,jak woli cale zycie grac to prosze bardzo...do ludzi tez trzeba wyjsc i ja to robie.

no i super że zaczełaś cos robić w tym kierunku,tak trzymaj :tak::tak::tak::tak::tak::tak:

Nie ma za bardzo wyjscia zajac sie musi jak ja wychodze na spotkanie ws.pracy.

Moj maly pobil wlasnie rekord spal 3h.:)
Spi na duzym lozku sam w dzien i nocy i spi mu sie b.dobrze a mi jeszcze lepiej:)


a zabepieczasz czymś to łóżko,nie spada Ci z niego w czasie nocy?bo moja Oliwka to robi takie wygibasy że na pewno by zlondowała :tak::tak::tak::tak::tak:
 
reklama
Witam,więcej mnie po Brzyduli będzie;-):tak:.
bizuteria ciekawe, ale nie wszystko mi sie z niej podoba ... Najlepsze sa kolczyki w ksztalcie owocow Ale za taka cene to w ogole warto brac komplet :))
Mi też nie wszystkie się podobają ale między kumpelami upchnę:-p;-):tak::-D:-D.
malinka ja dzis też będę tańczyć z żelazkiem :tak::tak::tak::tak: we dwie raxniej :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
O to jest nas już 3 do tego tańca;-):tak:.
słuchajcie julkę biła dziewczynka w szkole rozmawiałam z panią raz drugi i pani mówiła ze fktycznie dziewczynka agresywna ale ona nic nie poradzi bo to ygańskie dziecko:szok:jak by to była wymówka na wszystko:wściekła/y:rozmawiałam z tatą tej dziewczynki mówiłam żeby porozmawiał z córką nie pozwlał bić dzieci on mnie zlał uznał że takie jest życie i miał moje uwagi gdzieś:wściekła/y:wczoraj julka znów sie poskarżyła i piotrek mówi a weż ty jej oddaj.......no i dzisiaj julka mówi że wiktoria już jej nie bije....no to mówię super a czemu ciebie już nie bije????a julka a bo jej oddałam i to tak że jej krew z nosaleciała:szok::szok::szok::szok:normalnie mam bandytkę w domu:no:

I bardzo dobrze zrobiła jak rozmowy nie poskutkowały to potrzebna była siła.
Popieram,jak nie słowem to siłą;-):tak::sorry:.
Kupiłam:sobie 2 pary jeansów,bluzę z kapturem na suwak,sweterek,staremu 2 bluzy - 1 polarowa a druga na"barwie"z kapturem,Olkowi spodnie dresowe do skrócenia i sweterek do jeansów i Julowi bluzeczkę z długim rękawem z Noddym i skarpetki i zapłaciłam 9,50:szok::tak:.Dziś ostatnia środa m-ca i po 1zł było:-p:tak:.
 
Do góry